Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ciekawe, kto mi teraz usunie te wiadomości
smiley_emoticons_headstand.gif
.

już usunęli.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hehe...a nasze ataki serwer zwiesiły odrobinę:) Raporty przesunięte w czasie o ponad minutę...a szpiedzy 45 sekund po głównej fali jeszcze nie odnotowały strat u obrońcy.

No nic...przynajmniej ktoś walczy jeszcze i jest zabawa:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ale jantar zniknął o>O
smiley_emoticons_confusednew.gif

Dziwne... dostać kilka buntów i gościu znika o_O
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tym bardziej w sytuacji, gdy zarobił prawie 300k punktów po naszych atakach w jeden dzień:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A dzisiaj brawa za obronę należą się Fenicjanom i Buforowi...nikt się nie spodziewał takiej postawy na tym etapie, a tu proszę:) Nieźle, nieźle!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak tam? co tam ?
Gra kto jeszcze ? broni się kto jeszcze ? coś ciekawego ? cudaki stawiają ?
Bo widzę ostatnie trzy stówy i sztos...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak tam? co tam ?
Gra kto jeszcze ? broni się kto jeszcze ? coś ciekawego ? cudaki stawiają ?
Bo widzę ostatnie trzy stówy i sztos...

Nie, nic specjalnego, zostali prawdziwi maniacy. Don i Harnasm to tam królują z tymi wioskami i chyba w rekordy zaczną iść i kibicuje im mocno :). Reszta pilnuje cudaków i czeka na happy ending.
A ja się loguję i podziwiam stan surowców moich miast na czerwono.... hehhe.
Czekamy na koniec :).
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak nic ciekawego, jak ostatnio Fenicjanie z Buforem poszaleli z biremami i postawili ich jakieś 40-50k (tyle pewnie wyszło razem wszystkiego) w obronie miasta...aż byliśmy w szoku:)

A co do miast, to mi do mojego rekordu brakuje jeszcze z 50 miast, więc ciężko będzie o niego...tym bardziej, że off stoi i nawet nie chce mi się go wysyłać:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Eh czyli bez szału :(
Cóż było wesoło,nie ma co zaprzeczać :D
Może jak będzie jakiś specjalny serwer ,w co osobiście bardzo wątpię,prędzej nas ruskie najadą niż wystartuje to można by zagrać.
No wiesz sylwia don i piwko w końcu grają na jednym świecie to trzeba zaszaleć :D Ja osobiście też trzymam kciuki żeby jak najwięcej mieli i tak zostało :)

Bartek... jeszcze można na swoim wojsku tłuc PW gdy już nikt nic nie robi :p wystarczy wiocha opuszczona :D z jakiś miesiąc tak się do końca trzymałem na biz :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak nic ciekawego, jak ostatnio Fenicjanie z Buforem poszaleli z biremami i postawili ich jakieś 40-50k (tyle pewnie wyszło razem wszystkiego) w obronie miasta...aż byliśmy w szoku:)

Dla jednych ciekawe, mnie to w sumie nie dziwi :). Część Buforu gra na Baris ;-).

Eh czyli bez szału :(

No wiesz sylwia don i piwko w końcu grają na jednym świecie to trzeba zaszaleć :D Ja osobiście też trzymam kciuki żeby jak najwięcej mieli i tak zostało :)

No wiesz... Marek to od początku piął się w górę i ciężko go było przebić - ja tam na morzu 44 z nim rywalizacje robiłam aż do cudaków, żebyśmy się nie nudzili :).
A Bartek jak to Bartek, wenę ujawnił dość późno, ale ciesze się że pod koniec serwera dołączył się mocno z akcjami. I mogłam na spokojnie po cudach zostawić wszystko i pójść odetchnąć :)
W ogóle to nie widziałam lepszych modów jak Don i Dejwik :). Cieszę się, że przyszło mi z nimi współpracować :).
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

A no wiesz, starałem się domknąć wszystko na Juktasie, a jak ten się skończył, to mogłem się skupić tylko na Sparcie:) A do tego, to do offowców z SB wiele mi brakuje, dlatego wcześniej skupiałem się raczej na def, co by Was wspomóc, a teraz mogę się trochę rozwinąć z off. Może na następnym świecie trochę zmienię taktykę, bo nauczyłem się całkiem sporo od Was.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Raczej dogrywamy świat do końca i czekamy na coś ciekawego. A że czerwoni coś tam jeszcze grają i stawiają bunkry na kilkadziesiąt tysięcy birem, to przynajmniej coś się jeszcze dzieje i nudy nie ma:)

A na świecie jeszcze jakieś 500 osób, więc pewnie do końca wakacji skończymy...a przynajmniej mam taką nadzieję:)
 

DeletedUser24638

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ja wątpie że świat się skończy do wakacji :) Fajny świat i niech trwa jak najdłużej :cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tiaa...tylko nic się na nim już praktycznie nie dzieje i lepiej zacząć coś nowego, powalczyć jeszcze o coś, niż tutaj grać o "złote kalesony" :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nooooo nareszcie dobrze gadasz :D zawsze uważałem, że walka z szarakami nie ma sensu
smiley_emoticons_lol.gif
200+ miast? po co to komu :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Niekoniecznie walka z szarakami Andrzeju...wczoraj i dzisiaj na przykład było nasze niezłe topienie przez czerwonych:) A Ci po raz kolejny bronią jednego miasta ogromnym nakładem defa...mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i następnym razem się uda
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser22227

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Niekoniecznie walka z szarakami Andrzeju...wczoraj i dzisiaj na przykład było nasze niezłe topienie przez czerwonych:) A Ci po raz kolejny bronią jednego miasta ogromnym nakładem defa...mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i następnym razem się uda
smiley_emoticons_biggrin.gif

Don ja w końcu liczę że uda nam się ten bunkier rozwalić, ale nie ma co dzięki temu jest jeszcze ciekawie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Wiecie to też zależy czy będzie z kim grać jeszcze, starym lub trochę nowszym składzie, jeżeli się zakłada żeby przedłużyć swój żywot.
Osobiście nie lubię zmian.
 
Do góry