Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No bratek bartek zaraz top 1 :p wgl graty,marek się wkurzy :p coś ty się wziął za cytrynusów :p co oni transfery życia zrobili hehe
A tak wgl to co się stało z grepo stats ? poznikały światy...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Cicho...ja tylko tak po chichutku zamierzałem go przeskoczyć. Byłaby fajna blaszka do kolekcji
smiley_emoticons_biggrin.gif


A tak serio, to sobie latam po miastach ogniami i offami...punkty wpadają, nowe miasta się podbija, co by więcej offa zrobić i jedzie się dalej. Ostatnio dochodzi do tego, że jednego dnia znajduje sobie cel i ślę ognie, a następnego poprawiam lądem. Wszystko przez te bonusy się szybko buduje, punkty wpadają x1,5, to trzeba korzystać...surka też szybko rośnie, to rano festyn i wieczorem festyn:) Jeszcze z eventu przygarnąłbym jakiegoś slota, ale jest tutaj jakiś "no name", który wydaje sporo kasy w ten event i sloty dla siebie zgarnia.
A walę w nich, bo jakoś tak nie miałem z nimi wcześniej za wiele wspólnego i liczyłem na jakąś zabawę. A, że miałem miasta na M54, to poszedłem w kierunku M64 i teraz dalej...na M56 do UW za daleko było. Teraz trochę żałuję, bo tam lepsza zabawa chyba jest
smiley_emoticons_neutral_new.gif



A co do grepostats, to pewnie usunęli, co by miejsca na serwerach sobie zrobić. Wiele ciekawego tam nie było w sumie...i to nie pierwsze takie czyszczenie tej listy było:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No powiem ci że jakiś czas dawali radę,ale od momentu gdy wpadłem na ich cudaka nic nie robili...
Kiedyś tam jeszcze coś skakali... ale chyba wam się to towarzystwo TT zrezygnowało całkowicie :p
Też dorotka dołączyła do was,eh ja myślałem że pobawicie się na bitwę jakąś :p
teraz to już wiesz,można czekać i klepać festyny hehe
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Z TT coś tam gra jeszcze kilka osób. Ale raczej gra robiąc sam def i się nie odgryza...choć dzisiaj miałem jakieś tam raporty z czujek po ich atakach:)


PS: A ostatnio udało mi się nawet klepnąć 5 razy festyny w ciągu dwóch dni w 200 miastach:) Normalnie robią się 4, ale czasu było więcej, to się klepnęło. Miast pełnych wojsk po nieaktywnych graczach też jest sporo, więc próbuję pobić swój rekord miast...a blaszka za top1 też fajnie wygląda:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Widzę jeszcze zostało 80 dych i zaczynają liczyć :p to z jakieś 2 miesiące grania z liczeniem licząc, może max 3 jak się zepną jeszcze na granie :p

Jakbyś klepał festyny w tych dniach co skracają czas trwania to i 6 dasz radę w ciągu 2-óch dni :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Aż tak zdeterminowany nie jestem i surki sobie na nie, nie przesyłam:) Mając kopalnie na 40 i premkę nie idzie zrobić festynu co 8h bez przesyłania sobie surki. Ja na spokojnie robię sobie jeden wieczorem i drugi rano...chyba, że coś odbudować trzeba, ale ostatnio nawet atakować się nie chce, to potem nie ma co budować i szaraki sobie podbijam:) Ciekawe, czy dojdę do 300 miast
smiley_emoticons_irre4.gif


PS: Ja tutaj obstawiałem koniec świata na koniec roku...ale może to chyba dłużej potrwać. Na koniec roku będzie włączane odliczanie, a potem jeszcze miesiąc:/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Tioo ja obstawiam odliczanie GRUDZIEŃ 10(znając los przedłuży się do niedzieli :pP) :p
A ty ?
Kto bliżej będzie zobaczymy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a klikacze dalej w grepo naparzają , pogralibyście w coś konstruktywnego :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Myślę że gdy don poczeka do tej wspaniałej aktualizacji i zobaczy co za szajs wprowadzą to się zrezygnuje :p także jest nadzieja :D
Chociaż i tak teraz pewnie nie ma z kim za bardzo grać,jakoś całe składy ekipy nie lecą na światy no może jedna co 2 światy.
Poczynając tak około nawet 2 lata po wystartowaniu grepo to to to bywało nawet że na mapie świata brakowało miejsc :p
Światy które posiadały limit członków do 50 graczy lub około były bardzo ciężkie do wygrania,wręcz męczyło to gracza,ale grał do końca... przecież nie tak dawno zamknięto biza... toś to katorga była,ale grali wszyscy... może jacyś gracze co mieli skomplikowaną sytuacje rodziną kończyli.Też trzeba spojrzeć na to że każdy sojusz idzie na łatwiznę,często pierdyknie pakt z którymś tam sojuszem od top 1 do top 5 i gramy o koronki,jak nie wyjdzie to przy końcu kogoś wydymamy :D
Pierwsze lata od 1 do 3 walka praktycznie toczyła się dookoła,a zwłaszcza te ciekawsze światy z limitem członków do 50,trochę mniej zaufania w paktach i zabawa się toczyła przynajmniej przez półtora roku a jak wolny to dobre ponad 2 lata,bo i gracze mieli ochotę odbijać cudaka,teraz to takie myślenie że jak się nie uda za pierwszym razem to idziemy na kolejny hehe czyli NUDA :)

A ty w co grasz tomek ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

klikam na zakrosie i aktualnie nie zamierzam zaczynać grać na nowym świecie
a tak to przez większość czasu w wota
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

klikam na zakrosie i aktualnie nie zamierzam zaczynać grać na nowym świecie
a tak to przez większość czasu w wota

Heh :) ja też w wota :).

Możesz mnie znaleźć w tym klanie: https://www.youtube.com/watch?v=oSWGp3BSCzk bo od czegoś trzeba było zacząć. Atmosfera zajefajna :). Także jak ktoś chce zacząć i nie noobić to polecam.

@ DarthSid a to mają być jeszcze ciekawe aktualizacje ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No prop tej nowej wersji bez cuaków :p ale jak dla kogo ciekawe,bo nie dla każdego :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Klan podobny do mojego :)
wzrost wn :) prawde mówiąc sam doszedłem już do fajnego poziomu choć jak zaczynałem było ciężko, ale każdy tak ma :)


przecież co 2 tygodnie jest ciekawa aktualizacja;)

dużo sojuszy jest jeszcze na sparcie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Klan podobny do mojego :)
wzrost wn :) prawde mówiąc sam doszedłem już do fajnego poziomu choć jak zaczynałem było ciężko, ale każdy tak ma :)


przecież co 2 tygodnie jest ciekawa aktualizacja;)

dużo sojuszy jest jeszcze na sparcie ?

Nie - z tego co dziś patrzyłam zostało 384 osób . Czekamy na zamkniecie. :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dobrze, że przynajmniej ktoś czyta regulamin :)
 
Do góry