Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23474

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Mam pytanko jak Wy to sprawdzacie?
ilość graczy aktywnych na danym świecie oczywiście
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Patrzę ile jest osób w rankingu:) Jak będzie poniżej 300, to zacznie się odliczanie...

...choć wcześniej było to trochę inaczej chyba rozwiązywane, a teraz ktoś usilnie stara się, aby wiele kont było aktywnych. Dlaczego?! Trudno powiedzieć...
 

DeletedUser23474

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Takie buty to na Sparcie zaraz koniec
 

DeletedUser20660

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

To nie jest tak, że musi być aktywnych ( w ciągu ostatnich 2 tygodni ) mniej niż tych 300 graczy żeby zacząć odliczanie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A na koniec Sparty troszkę już czekam.
Myślałem, że będzie na jesieni
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jakoś tak...a przynajmniej tak było:) Na Sparcie ktoś sztucznie utrzymuje jednak tą "aktywność" i wydłuża czas trwania serwera. Ci normalni gracze jednak kończą zabawę i niedługo nie będzie czego przedłużać. A przyglądając się rankingowi można dostrzec trochę ciekawych rzeczy.
 

DeletedUser25099

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a już byłem pewny że sparta zamknięta
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Raczej o coś innego mi chodziło:) Jak się spojrzy na statystyki różnych graczy, to widać, że niektórzy normalnie graja, a część kont jest sztucznie utrzymywana, aby tych 300 aktywnych nicków było. Jednak jak ludzie kończą grę, to niedługo tych sztucznie utrzymywanych nicków może zabraknąć i świat trzeba będzie zamknąć. Oby szybko...

PS: Jeszcze jakiś czas temu światy zamykali jak było prawie 320 osób, a tu mamy 303 osoby z punktami i dwie z 0 punktów na koncie i świat nadal trwa.
 

DeletedUser16769

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

300 peklo ale miast u Bartka . WIELKIE graty DonBeker
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Koniec świata też już bliski...w końcu się odliczanie włączyło:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Odliczanie się zaczęło :) a więc czas na podziękowania.

Dziękuje sojusznikom jak i rywalom zaciętej walki, wymagającej dyplomacji i wiele godzin poświęcenia.
Dziękuje sojuszowi Sigma Bross za to, że kilka lat wcześniej powstał w takiej koncepcji w tej grze w której wiele osób nie dawało żadnych szans, to było z pewnością ciekawe doświadczenie poznać tak hermetyczne a jednocześnie tak waleczne towarzystwo. Dostać się do Was było jak mission impossible ale jednak jakimś cudem się udało i dziękuję za zaufanie.
Dziękuje harnasiowi, kacperowi i całej starej ekipie Sigmy Bross za Gythium i Spartę, za wsparcie i jeszcze raz pełen szacun.
Śliczne podziękowania dla DonBekera i Dejwka za wspaniałą robotę przy moderacji forum - dzięki temu zawsze panował ład i porządek.
Dziękuje nowym graczom za niezwykłą dociekliwość i ciekawe pomysły. Zaskoczyć mnie nie łatwo a jednak Wam się udało :) .
Dziękuje za zaangażowanie w walkę/akcje (częste wstawanie w nocy) i za to, że cały sojusz był tak zaangażowany w budowanie cudów.
Możecie nie wierzyć ale rzadko zdarza się budować w tyle osób w tak krótkim czasie. Nie ma co tego ukrywać - przede wszystkim wygrywa aktywność, a u nas była nadaktywność :-D.
Dziękuje za bezproblemowe doprowadzenie świata do końca i za pełną odpowiedzialność wszystkich - to tylko świadczy o sile i dojrzałości.
Dziękuje również za wszystkie wiadomości i długie rozmowy na TS.


Gratuluje rywalom długiej i zaciętej walki. Naprawdę byliście blisko i gdybyście szybciej wypracowali swoje zdania i połączyli siły myślę, że o koronę było by znacznie trudniej. Jednocześnie dziękuje wszystkim, że obyło się bez skandali. Świat smakuje zdecydowanie lepiej kiedy wygrywa się go uczciwie w starciach.

Tak jak pisałam jakiś czas temu - ja żegnam się z grą. Nie jest ona dla mnie tym czym kiedyś była, nie stanowi już takiego wyzwania - a domenę przejęły eventy i złoto - skill przestał mieć znacznie. I to zdecydowanie zaważyło na tym, że część graczy odeszła w tym też i ja.
Nie mniej życzę wszystkim wygranych światów i wielu udanych podbojów - będą nowi i przyjdą nowe wyzwania :).

ps:Gdyby ktoś szukał alternatywy - wie gdzie mnie szukać :). Wesołych Świąt.
 

DeletedUser16769

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Odliczanie się zaczęło :) a więc czas na podziękowania.

Dziękuje sojusznikom jak i rywalom zaciętej walki, wymagającej dyplomacji i wiele godzin poświęcenia.
pewnie ze dziekujemy Wszyscy
Odliczanie się zaczęło :) a więc czas na podziękowania.
Dziękuje sojuszowi Sigma Bross za to, że kilka lat wcześniej powstał w takiej koncepcji w tej grze w której wiele osób nie dawało żadnych szans, to było z pewnością ciekawe doświadczenie poznać tak hermetyczne a jednocześnie tak waleczne towarzystwo. Dostać się do Was było jak mission impossible ale jednak jakimś cudem się udało i dziękuję za zaufanie.
Sylwia Twoje zaslugi sa OGROMNE wiec bez takich chermetycznych tekstow ;)
Dziękuje harnasiowi, kacperowi i całej starej ekipie Sigmy Bross za Gythium i Spartę, za wsparcie i jeszcze raz pełen szacun.
Śliczne podziękowania dla DonBekera i Dejwka za wspaniałą robotę przy moderacji forum - dzięki temu zawsze panował ład i porządek.
to nie te osoby bo bez WAS nie bylo by NAS ;))
Odliczanie się zaczęło :)
Dziękuje za zaangażowanie w walkę/akcje (częste wstawanie w nocy) i za to, że cały sojusz był tak zaangażowany w budowanie cudów
TAK DZIEKUJEMY WSZYSCY za organizacje off i deff
Możecie nie wierzyć ale rzadko zdarza się budować w tyle osób w tak krótkim czasie. Nie ma co tego ukrywać - przede wszystkim wygrywa aktywność, a u nas była nadaktywność :-D.
Dziękuje za bezproblemowe doprowadzenie świata do końca i za pełną odpowiedzialność wszystkich - to tylko świadczy o sile i dojrzałości.
.
to prawda aktywnosc to podstawa a to jest jeszcze tu na 70%
a Swiat sie jeszcze nie skonczyl i pare aktywnych miast jeszcze zabierzemy ale to juz nie TO :(((
ps:Gdyby ktoś szukał alternatywy - wie gdzie mnie szukać :). Wesołych Świąt.
tak wiemy WESOLYCH
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No to kończymy ten świat...odliczanie dzisiaj wybiło 0 dni, więc chyba coś jest na rzeczy w tej kwesti
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I zniknął...
 

DeletedUser16769

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No to kończymy ten świat...odliczanie dzisiaj wybiło 0 dni, więc chyba coś jest na rzeczy w tej kwesti
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I zniknął...

Tak zniknal a ja juz nie wiem co ze soba zrobic :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Na pewno kacper będziesz miał więcej czasu dla siebie hehe :p don widzę już raczej nie,bo gra dalej :p
Tak czy siak gratulacje,fajnie się grało :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hehe...no jakby nie patrzeć, to już 81 miast na innym świecie i kilka wolnych slotów:) Na tej Edessie leci to niesamowicie szybko...a świat przecież ma ile? Cztery miesiące?

A jeszcze mnie na Farsalę namawiają, ale się nie daję
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No tak na tamtym świecie nawet fajna ekipa wam się zebrała więc można powiedzieć że macie już w garści tamten świat :p chociaż innym może się wydawać inaczej :p

Jakbym zmieniono system gry bez złota a przynajmniej umożliwili tylko jedną opcję za złoto czyli premka to pewnie wielu by powróciło do gry :D serwery aż by pękały od naporu użytkowników :D
Przynajmniej by było miło grać z uzależnieniem ,bo w tej sytuacji to nie jest miło :D
 
Do góry