Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

może i cuda są pomyłką ,ale przynajmniej są jakimś zakończeniem gry,bo gra w nieskończoność jak dla mnie jest bez sensu
znowu mój post został usunięty ,więc bojkotuje to forum,bo tu gorzej się dzieje niż za komuny
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Sytuacja na świecie Tau:

Turek ma bana, ktoś wie za co?

Turku??
 

DeletedUser14322

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

witam; widocznie uznano że obrażacie innych graczy,suport jest bezstronny:) jak ktoś ma problemy z interpretacją zdań to nie powinien ich pisać, ja napisałem mimo mojego profilu pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Z tego co wiem to psychoza od kilku miesiecy nie umie podbic choc jednego miasta gdy Turek jest na grze a gdy zalatwili mu bana z suportem to w 24/h az 8 mu podbili.

Jak wszedl na gre to potem juz 6 kolonow zatopil i hieny znowu czekaja na bana i uczte.

No ale to wiemy nie od dzis, ze nie umieja walczyc z Turkiem i nie wiedza jak go pokonac.

Poza ta sytuacja na swiecie jaka miala wczoraj miejsce chcialabym pogratulowac adminom swieten pracy jeszcze nigdy na forum nie bylo tak czysto.

Mysle, ze jak jeszcze troche popracuja i udoskonala i tak juz switny regulamin to forum bedzie czyste bez ani jednego postu i wtedy juz nic adminom nie bedzie przeszkadzac:)

Koalicja przeciw MDG sie powiekszyla.

Obecnie samo MDG walczy z koalicja:

psychoza
sparta
no mercy
ak no mercy

I trzeba przyznac, ze zaczeli zdobywac wiecej miast co pokazuje ich wspaniale umiejetnosci walki w duzej grupie z jednym przeciwnikiem.

No i jeszcze ponoc suport kibicuje psychozie:)

P.s.

Admin opiekujacy sie tym forum ma w znajomych gracza bart bart z psychozy. Pewnie musza byc dobrymi kolegami skoro maja sie w znajomych.

Ale nie smiem twierdzic by to mialo jakis wplyw na to co sie dzieje na forum gdy obraza sie psychoze np slowami, ze sie kompromituje.

P.s.2 sytuacja na swiecie tau caly czas sie zmienia ciekawe kiedy poszerzenie koalicji przeciw MDG?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Najlepiej za swoje porażki obwiniać wszystkich dookoła . a to nie miałem światła , at o neta a to psychoza załatwiła mi bana
Moim zdaniem z tym światłem i netem to podejrzana sprawa i na pewno Psychoza maczała w tym palce.
Niedługo napiszecie że ma mniejszy monitor lub słabszy komputer i dlatego stracił jakieś miasto
Piszesz ze zajmujemy miasta Turkowi jak nie ma go na koncie , tylko ze on postępuje w ten sam sposób.Więc o co chodzi ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Historia lubi się powtarzać .... jak widać ci co nie potrafią grać uciekają się do tanich sztuczek... żal i biedą ... pomimo, że Turka na My traktowałem jako "wroga" to na Tau udowodnił swoje umiejętności a gracze pokroju typków co lecą na skargę do supportu to nawet nie splunę na takich bo nie są tego warci.... Turek kibicuję Tobie ...

ale kebaba i tak bym zjadł :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Najlepiej za swoje porażki obwiniać wszystkich dookoła . a to nie miałem światła , at o neta a to psychoza załatwiła mi bana
Moim zdaniem z tym światłem i netem to podejrzana sprawa i na pewno Psychoza maczała w tym palce.
Niedługo napiszecie że ma mniejszy monitor lub słabszy komputer i dlatego stracił jakieś miasto
Piszesz ze zajmujemy miasta Turkowi jak nie ma go na koncie , tylko ze on postępuje w ten sam sposób.Więc o co chodzi ?
Pewnie Psychoza ma wtyki w elektrowni :D
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zobaczycie, że jak się obudzicie to i tak moja wiadomość będzie ostatnią:)

Ehhhh
 

DeletedUser14322

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

witam , co wy jeszcze wymyślicie , szukacie winnych a winni jest gracz , który obraża innych graczy łamie regulamin gry i się tym chwali dla niego nie liczy się sojusz , liczy się tylko on, zabieramy miasta jego sojuszowi a on biernie na to patrzy i kisi wojo :) taki z niego wódz ale jak do niego to sojusz śle wsparcia bo to jest ok, atakowaliśmy miasto o nazwie DJ......... było tam 5000 birem i nikt go nie bronił:) akcja była umówiona wcześniej od kilku dni burzyliśmy tam murek . nazywasz nas hienami a hiena to największy drapieżnik sawanny . przez wasze nędzne sztuczki chcieliście rozwalić nas od środka a tu lipa intrygi knucia nadaremne. teraz zostały wam słowa które są ulotne, bo ludzie u was swój rozum mają i widzą co jest grane ,a co do koalicji anty MDG sami żeście ją sprowokowali swoją pychą .pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Najlepiej za swoje porażki obwiniać wszystkich dookoła . a to nie miałem światła , at o neta a to psychoza załatwiła mi bana
Moim zdaniem z tym światłem i netem to podejrzana sprawa i na pewno Psychoza maczała w tym palce.
Niedługo napiszecie że ma mniejszy monitor lub słabszy komputer i dlatego stracił jakieś miasto
Piszesz ze zajmujemy miasta Turkowi jak nie ma go na koncie , tylko ze on postępuje w ten sam sposób.Więc o co chodzi ?

Nie ma na koncie a ma bana bez ochrony - to dwie różne rzeczy - czy może ta "interpretacja" też się nie mieści w dopuszczalnej formie tutaj..?

Twoja wypowiedź jest nieprawdziwa. Turek. Was nie atakował gdy człowiek od Was był w takiej sytuacji. Cóż - nie każdy ma klasę..:)
 

DeletedUser14322

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

człowiek od nas okazał się waszym człowiekiem u nas:) potem za to daliście mu swoje miasta :) może to nieprawda?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

witam , co wy jeszcze wymyślicie , szukacie winnych a winni jest gracz , który obraża innych graczy łamie regulamin gry i się tym chwali dla niego nie liczy się sojusz , liczy się tylko on, zabieramy miasta jego sojuszowi a on biernie na to patrzy i kisi wojo :) taki z niego wódz ale jak do niego to sojusz śle wsparcia bo to jest ok, atakowaliśmy miasto o nazwie DJ......... było tam 5000 birem i nikt go nie bronił:) akcja była umówiona wcześniej od kilku dni burzyliśmy tam murek . nazywasz nas hienami a hiena to największy drapieżnik sawanny . przez wasze nędzne sztuczki chcieliście rozwalić nas od środka a tu lipa intrygi knucia nadaremne. teraz zostały wam słowa które są ulotne, bo ludzie u was swój rozum mają i widzą co jest grane ,a co do koalicji anty MDG sami żeście ją sprowokowali swoją pychą .pozdrawiam

ble ble ble - Znasz takie coś jak początek i koniec zdania? Kropki?
 

DeletedUser14322

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

następny pieniacz , pozdrawiam do powiedzenia ma tylko ble ble ble ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Najlepiej za swoje porażki obwiniać wszystkich dookoła . a to nie miałem światła , at o neta a to psychoza załatwiła mi bana
Moim zdaniem z tym światłem i netem to podejrzana sprawa i na pewno Psychoza maczała w tym palce.
Niedługo napiszecie że ma mniejszy monitor lub słabszy komputer i dlatego stracił jakieś miasto
Piszesz ze zajmujemy miasta Turkowi jak nie ma go na koncie , tylko ze on postępuje w ten sam sposób.Więc o co chodzi ?

Od Turka:



Ty to w ogole sie nie odzywaj bo jeszcze nigdy mi miasta nie przejales nawet gdy nie mialem pradu neta czy na banie.

Oto raport ęView attachment 756 gdy w piatek dostalem bana i noob primal fear odwazyl sie wyslac na mnie kolona.

Jak widac na niego mozna sie bronic nawet majac bana hahah

Co do podbijania gdy kogos nie ma to nie mam pretencji kazdy korzysta z takich okazji.

Ale gdy psychoza probowala mnie podbijac w ciagu kilku miesiecy dziesiatki razy i akcje zawsze byly po kilkanascie osob i zawsze was lalem jak noobow i nigdy wam sie nie udalo a jedynie wstawiacie kolona gdy mnie nie ma to chyba o czyms swiadczy?

Ja przejmuje jak leci czy kogos nie ma czy jest to udaje mi sie co jakis czas.

mariobigo podbilem gdy byl na kompie i nie byl w stanie sie wybronic
grzegorz2000 tez stracil miasto broniac sie.

Kilka innych osob tez i nie tylko z psychozy. Takze ja udowodnilem, ze podbijac moge waszych najlepszych jak sie bronia.

wy niestety udowadniacie tylko, ze na banie umiecie podbijac moje miasta.

Nastepna wazna sprawa.

Jakis czas temu jeden z najlepszych agresoro psychozy na froncie ze mna dostal bana bez ochrony na 5 dni. Wiedzialem o tym i nie zabralem mu zadnego miasta mimo, ze mial ich sporo na wyspach ze mna i mialem duzo do wyboru.

Nawet go nie atakowalem tylko czekalem az wroci i wtedy zaczalem z nim walke.

Podczas gdy mial bana napisalem do psychozy, ze wiem, ze ma bana ale go nie ruszymy bo to nie sztuka podbic kogos na banie.

Zaproponowalem psychozie, zebysmy nie atakowali siebie gdy nasi gracze dostaja bany.

psychoza sie nie zgodzila. Teraz juz wiem, ze czuli sie bezradni w walce ze mna i czekali na mojego bana by zdobyc przewage.

A moze wiedzieli, ze mam za jakis czas dostac bana bo maja kogos znajomegow suporcie?

Jedno jest pewne.

Nie ruszylem ich gracza gdy mial bana postapilem honorowo dalem im przyklad.

Co potem bylo? psychoza zabrala mi 8 miast w 24h jak dostalem bana tylko dlatego, ze wkleilem to do profilu:

2012-05-23 23:23:57
Wszelkie personalne a rownoczesnie obrazliwe odnosniki dotyczace konkretnych osob i sojuszy sa niedopuszczalne.
Szczegolnie kontrowersje budzi fragment:
"Sojusz Psychoza kompromituje się z każdym tygodniem wojny z MDG coraz bardziej."

Pozdrawiam,
Dorocia
Grepolis Team

Mozecie mnie nie lubic i nienawidzić ale ja jakieś zasady w rywalizacji mam i jak wygrywac to tylko walka i uczciwie a nie za pomoca suportu banow itp

Tego wlasnie brakuje psychozie - honoru i uczciwosci."

Od siebie dodam tylko pytanie jak sytuacja na swiecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

następny pieniacz , pozdrawiam do powiedzenia ma tylko ble ble ble ....

Na Twój bełkot - można tylko odpowiedzieć ble ble ble - blekot Paniczu.. A to co pisałam kilkakrotnie zostało wykasowane..
Komu nie odpowiadało?
 
Do góry