Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14322

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

honor i uczciwość to słowa którymi szastasz na prawo i lewo , myślę ze nie znasz znaczenia tych słów tylko je gdzieś słyszałeś i spodobały Ci się .dlatego kończę tą nierówna walkę i żegnam ,męczą mnie Twoje wypociny.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Nie ma na koncie a ma bana bez ochrony - to dwie różne rzeczy - czy może ta "interpretacja" też się nie mieści w dopuszczalnej formie tutaj..?

Twoja wypowiedź jest nieprawdziwa. Turek. Was nie atakował gdy człowiek od Was był w takiej sytuacji. Cóż - nie każdy ma klasę..:)

Tylko dlaczego skoro to był jego wróg , jakis czas potem oddaje mu miasta MDG żeby walczył z Psychozą
A z drugiej strony patrząc to jaki masz dowód na to że Turek nie chciał atakować jak ktoś z Psychozy miał bana?
Bo Turek tak napisał , a może nie był w stanie a nie nie chciał
.
Jesli by było tak jak Turek twierdzi że Psychoza załatwiła mu bana to po co psychoza pchała się na ponad 4k birem turka i utopiło kupę wojska jak można było poczekac na początek bana .Ataki były wysłane jeszcze wtedy jak Turek był na koncie bo dosłał wyżej wymienione 4k birem do miasta jak ataki ruszyły.
Więc niech nie pisze głupot że ataki zaczeły sie po dostaniu przez niego bana.



Ps.
Mam tylko nadzieję że Turkowi jakiś wypadek się nie przydarzy bo już widzę te wpisy ze to wina Psychozy żeby mu znowu parę miast zająć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turka:

(...)
Nastepna wazna sprawa.

Jakis czas temu jeden z najlepszych agresoro psychozy na froncie ze mna dostal bana bez ochrony na 5 dni. Wiedzialem o tym i nie zabralem mu zadnego miasta mimo, ze mial ich sporo na wyspach ze mna i mialem duzo do wyboru.

Nawet go nie atakowalem tylko czekalem az wroci i wtedy zaczalem z nim walke.

Podczas gdy mial bana napisalem do psychozy, ze wiem, ze ma bana ale go nie ruszymy bo to nie sztuka podbic kogos na banie.

Zaproponowalem psychozie, zebysmy nie atakowali siebie gdy nasi gracze dostaja bany.

psychoza sie nie zgodzila. Teraz juz wiem, ze czuli sie bezradni w walce ze mna i czekali na mojego bana by zdobyc przewage.

A moze wiedzieli, ze mam za jakis czas dostac bana bo maja kogos znajomegow suporcie?

Jedno jest pewne.

Nie ruszylem ich gracza gdy mial bana postapilem honorowo dalem im przyklad.

Co potem bylo? psychoza zabrala mi 8 miast w 24h jak dostalem bana tylko dlatego, ze wkleilem to do profilu:

2012-05-23 23:23:57
Wszelkie personalne a rownoczesnie obrazliwe odnosniki dotyczace konkretnych osob i sojuszy sa niedopuszczalne.
Szczegolnie kontrowersje budzi fragment:
"Sojusz Psychoza kompromituje się z każdym tygodniem wojny z MDG coraz bardziej."

Pozdrawiam,
Dorocia
Grepolis Team

Mozecie mnie nie lubic i nienawidzić ale ja jakieś zasady w rywalizacji mam i jak wygrywac to tylko walka i uczciwie a nie za pomoca suportu banow itp

Tego wlasnie brakuje psychozie - honoru i uczciwosci."

Od siebie dodam tylko pytanie jak sytuacja na swiecie?

Dokładnie tak. Cóż - czytajcie - póki nie zniknie.. choć screeny są już w necie, a płazom płazem nie ujdzie..
http://img195.imageshack.us/img195/1728/bangvm.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

honor i uczciwość to słowa którymi szastasz na prawo i lewo , myślę ze nie znasz znaczenia tych słów tylko je gdzieś słyszałeś i spodobały Ci się .dlatego kończę tą nierówna walkę i żegnam ,męczą mnie Twoje wypociny.

Słuszna uwaga - ta o "nierównej walce"... :)) ale nie martw się Twoje "wypociny" Sup.. zapewne zachowa.. haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

witam , co wy jeszcze wymyślicie , szukacie winnych a winni jest gracz , który obraża innych graczy łamie regulamin gry i się tym chwali dla niego nie liczy się sojusz , liczy się tylko on, zabieramy miasta jego sojuszowi a on biernie na to patrzy i kisi wojo :) taki z niego wódz ale jak do niego to sojusz śle wsparcia bo to jest ok, atakowaliśmy miasto o nazwie DJ......... było tam 5000 birem i nikt go nie bronił:) akcja była umówiona wcześniej od kilku dni burzyliśmy tam murek . nazywasz nas hienami a hiena to największy drapieżnik sawanny . przez wasze nędzne sztuczki chcieliście rozwalić nas od środka a tu lipa intrygi knucia nadaremne. teraz zostały wam słowa które są ulotne, bo ludzie u was swój rozum mają i widzą co jest grane ,a co do koalicji anty MDG sami żeście ją sprowokowali swoją pychą .pozdrawiam

Od Turka:

"2012-05-23 23:23:57
Wszelkie personalne a rownoczesnie obrazliwe odnosniki dotyczace konkretnych osob i sojuszy sa niedopuszczalne.
Szczegolnie kontrowersje budzi fragment:
"Sojusz Psychoza kompromituje się z każdym tygodniem wojny z MDG coraz bardziej."

Pozdrawiam,
Dorocia
Grepolis Team"

Bana dostalem za wklejenie tej wiadomosci dorci do swojego profiilu. Gdzie tu obrazilem kogokolwiek? wiec nie gadaj glupot, ze dostalem bana za obrazie ludzi bo tak nie bylo.

A pol godziny po banie juz zaczeliscie sprawdzac mi wszystkie miasta i burzyc mury wiec szybko cynka z gory dostaliscie o moim banie.

Mam tu wkleic pelno raportow jak topicie na moim miescie dj judasz cale zestawy ladu na moich 4 tys birem, ktore wstawilem by was topic?

nie mieliscie najmniejszych szans podbic tego miasta bylo tam kilkaset transow deffa i 4k samych moich birem plus w okolicy masa deffa ladowego, ktorego nawet nie musialem slac bo 4k birem topilo was bez problemu.

Chwile po tym dostalem bana brak kontroli a wy sie meczyliscie kilka godzin aby wybic te biremy.

Gdybym byl mialbym ponad 3h na podeslanie sobie ponad tysiaca transow ladowki nie wspomne i klinach.

00000000000000000000 szans aby cokolwiek wam sie udalo gdyz nawet nie spodziewaliscie sie tam zadnych birem a nagle po twoich atakach ogniami pojawilo sie ich tam 4k

nie osmieszaj sie bo nidgy mi nie pdobiliscie miasta jak go bronie a tym bardziej tu byscie nie dali rady.

i birem bylo 4k nie 5k wszystkie tylko moje. Przez co jak dostalem bana nie moglem ich cofnac i inne miasta byly bez wiekszej ochrony.

moze niech wypowiedza sie osoby, ktorych bronie nie raz przed kolonami czy wspieram a nie jakis noob, ktory dostaje miasta na froncie a nie je podbija.

hiena to padlinozerca czychajacy na to az ktos upoluje zwierze wtedy one podbiegaja duza grupa i przeganiaja tego co upolowal.

sa za wolne by cos same upolowac a przynajmniej cos zdrowegos zybkiego i psrytnego. Jak juz chore oslabione powolne zwierze.

opis idealnie pasuje do was. Choc jeszcze mozna nazwac was sepami to taki 100% padlinozerca:)

gdybys uzywal rozumu to bys pomyslal, ze gdyby kicaj byl z nami to by mi miasta nie ukradl jak mnie nie bylo.

A potem jak odszedl i sie na niego rzuciliscie to byliscie dla niego wiekszym wrogiem niz my to chyba normalne.

koalicja przeciw mdg powstala ze strachu przed nami.

Gdy tylko zaczela sie wojna psychoza vs MDG i straciliscie miasto lidera od razu polecieliscie o pomoc do sparty.

Od poczatku byla wojna mdg vs sparta psychoza oraz no mery.

My radzilismy sobie z 3 wrogami na raz wy nie potrafiliscie sami nic.

Tym sie roznimy, ze wy aby cokolwiek znaczyc na tym swiecie potrzebujecie pomocy.

a teraz szczycicie sie tym, ze w 4 sojusze walczycie z jednym? wielka mis ztuka sam mass bez umiejetnosci.
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turka:

"2012-05-23 23:23:57
Wszelkie personalne a rownoczesnie obrazliwe odnosniki dotyczace konkretnych osob i sojuszy sa niedopuszczalne.
Szczegolnie kontrowersje budzi fragment:
"Sojusz Psychoza kompromituje się z każdym tygodniem wojny z MDG coraz bardziej."

Pozdrawiam,
Dorocia
Grepolis Team"

Bana dostalem za wklejenie tej wiadomosci dorci do swojego profiilu. Gdzie tu obrazilem kogokolwiek? wiec nie gadaj glupot, ze dostalem bana za obrazie ludzi bo tak nie bylo.

A pol godziny po banie juz zaczeliscie sprawdzac mi wszystkie miasta i burzyc mury wiec szybko cynka z gory dostaliscie o moim banie.

Mam tu wkleic pelno raportow jak topicie na moim miescie dj judasz cale zestawy ladu na moich 4 tys birem, ktore wstawilem by was topic?

nie mieliscie najmniejszych szans podbic tego miasta bylo tam kilkaset transow deffa i 4k samych moich birem plus w okolicy masa deffa ladowego, ktorego nawet nie musialem slac bo 4k birem topilo was bez problemu.

Chwile po tym dostalem bana brak kontroli a wy sie meczyliscie kilka godzin aby wybic te biremy.

Gdybym byl mialbym ponad 3h na podeslanie sobie ponad tysiaca transow ladowki nie wspomne i klinach.

00000000000000000000 szans aby cokolwiek wam sie udalo gdyz nawet nie spodziewaliscie sie tam zadnych birem a nagle po twoich atakach ogniami pojawilo sie ich tam 4k

nie osmieszaj sie bo nidgy mi nie pdobiliscie miasta jak go bronie a tym bardziej tu byscie nie dali rady.

i birem bylo 4k nie 5k wszystkie tylko moje. Przez co jak dostalem bana nie moglem ich cofnac i inne miasta byly bez wiekszej ochrony.

moze niech wypowiedza sie osoby, ktorych bronie nie raz przed kolonami czy wspieram a nie jakis noob, ktory dostaje miasta na froncie a nie je podbija.

hiena to padlinozerca czychajacy na to az ktos upoluje zwierze wtedy one podbiegaja duza grupa i przeganiaja tego co upolowal.

sa za wolne by cos same upolowac a przynajmniej cos zdrowegos zybkiego i psrytnego. Jak juz chore oslabione powolne zwierze.

opis idealnie pasuje do was. Choc jeszcze mozna nazwac was sepami to taki 100% padlinozerca:)

gdybys uzywal rozumu to bys pomyslal, ze gdyby kicaj byl z nami to by mi miasta nie ukradl jak mnie nie bylo.

A potem jak odszedl i sie na niego rzuciliscie to byliscie dla niego wiekszym wrogiem niz my to chyba normalne.

koalicja przeciw mdg powstala ze strachu przed nami.

Gdy tylko zaczela sie wojna psychoza vs MDG i straciliscie miasto lidera od razu polecieliscie o pomoc do sparty.

Od poczatku byla wojna mdg vs sparta psychoza oraz no mery.

My radzilismy sobie z 3 wrogami na raz wy nie potrafiliscie sami nic.

Tym sie roznimy, ze wy aby cokolwiek znaczyc na tym swiecie potrzebujecie pomocy.

a teraz szczycicie sie tym, ze w 4 sojusze walczycie z jednym? wielka mis ztuka sam mass bez umiejetnosci.


A co mówią lekarze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Tylko dlaczego skoro to był jego wróg , jakis czas potem oddaje mu miasta MDG żeby walczył z Psychozą
A z drugiej strony patrząc to jaki masz dowód na to że Turek nie chciał atakować jak ktoś z Psychozy miał bana?
Bo Turek tak napisał , a może nie był w stanie a nie nie chciał
.
Jesli by było tak jak Turek twierdzi że Psychoza załatwiła mu bana to po co psychoza pchała się na ponad 4k birem turka i utopiło kupę wojska jak można było poczekac na początek bana .Ataki były wysłane jeszcze wtedy jak Turek był na koncie bo dosłał wyżej wymienione 4k birem do miasta jak ataki ruszyły.
Więc niech nie pisze głupot że ataki zaczeły sie po dostaniu przez niego bana.



Ps.
Mam tylko nadzieję że Turkowi jakiś wypadek się nie przydarzy bo już widzę te wpisy ze to wina Psychozy żeby mu znowu parę miast zająć

Od Turka:

Skoro robiliscie akcje na moje jedno miasto i faktycznie tak bylo gdzie widzieliscie, ze jestem i, ze sie bronie to dlaczego w tym samym momencie gdy dostalem bana zaraz pojawily sie czujki na moje wszystkie miasta od razuz trzesieniami ziemi by je czyscic?

pol godziny po banie zaczeliscie trzesienia ziemi walic mi na rozne miasta i sprawdzaliscie co w nich jest.

Czy tak robi ktos kto juz zaczal duza akcje pdoboju na jedno miasto moje?

niby czemu mialy sluzyc czujki na moje inne miasta?

a trzesienia ziemi po co?

calymi dniami boicie sie mnie atakowac 0 odwagi a nagle po banie mija 30 minut i zaczyna sie sprawdzanie wszystkich miast.

a co do kicaja to podbilismy muz czitosem miasto gdy byl na kompie caly czas i sie bronil a nie moglibysmy podbic gdy mial 5 dni bana?

wez rusz ta mozgownica.

P.s.

ta wasza akcja od kilku dni byla tak marnie przygotowana, ze nawet nie musialem sie spinac by to wybronic. ataki slane r duzych odstepach bez dokladnej obstawy ogni.

i to miala bys akcja przygotowana od kilku dni? potopilem was tam ostro i mialem jeszcze ponad 3k birem do manewrów plus mase deffa. wezcie sie nie osmieszajcie z ta akcja bo nawet majac bana jeszcze kilka godzin te miasto "probowaliscie podbic"
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Od Turka:

Skoro robiliscie akcje na moje jedno miasto i faktycznie tak bylo gdzie widzieliscie, ze jestem i, ze sie bronie to dlaczego w tym samym momencie gdy dostalem bana zaraz pojawily sie czujki na moje wszystkie miasta od razuz trzesieniami ziemi by je czyscic?

pol godziny po banie zaczeliscie trzesienia ziemi walic mi na rozne miasta i sprawdzaliscie co w nich jest.

Czy tak robi ktos kto juz zaczal duza akcje pdoboju na jedno miasto moje?

niby czemu mialy sluzyc czujki na moje inne miasta?

a trzesienia ziemi po co?

calymi dniami boicie sie mnie atakowac 0 odwagi a nagle po banie mija 30 minut i zaczyna sie sprawdzanie wszystkich miast.

a co do kicaja to podbilismy muz czitosem miasto gdy byl na kompie caly czas i sie bronil a nie moglibysmy podbic gdy mial 5 dni bana?

wez rusz ta mozgownica.

P.s.

ta wasza akcja od kilku dni byla tak marnie przygotowana, ze nawet nie musialem sie spinac by to wybronic. ataki slane r duzych odstepach bez dokladnej obstawy ogni.

i to miala bys akcja przygotowana od kilku dni? potopilem was tam ostro i mialem jeszcze ponad 3k birem do manewrów plus mase deffa. wezcie sie nie osmieszajcie z ta akcja bo nawet majac bana jeszcze kilka godzin te miasto "probowaliscie podbic"

Jeśli któś wysyła do atakowanego miasta 4k birem to można podejrzewać że może nie będzie go na koncie i dlatego wysyła takie duże sily do obrony, tym bardziej że tydzień wcześniej szzło więcej ataków na to miasto i jakoś 4k birem sie nie pojawiło
Zanim poszły ataki i sprawdzanie twoich miast został ci zatopiny kolon w twoim mieście więc był to drugi powód żeby myslec że nie ma ciebie na koncie , więc nie dziw sie ze zaczeło się sprwadzanie twoich miast.
Tak więc widzisz że wcale nie ban był powodem początkowych ataków na ciebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A co mówią lekarze?

ze niejaki Primal Fear uciekl im ze szpitala


@mariobigos

tak jak Turek powiedzial hieny to padlinozercy jak ty i tobie podobni co atakowali i przejmowali miasta nie cala psychoza co to to nie, obrazilbym ich mierząc ta sama miara co was chociaz nie wiem dokladnie kto jeszcze atakowal oprocz gala, ciebie, slonecznywiatr, petrusz (to dopiero hiena) i jeszcze kilku lebków sie znajdzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

może i cuda są pomyłką ,ale przynajmniej są jakimś zakończeniem gry,bo gra w nieskończoność jak dla mnie jest bez sensu
znowu mój post został usunięty ,więc bojkotuje to forum,bo tu gorzej się dzieje niż za komuny

zapomnialem odpisac na twoja wypowiedz:

niestety po wybudowaniu cudów nie zakonczy sie gra ludzie beda grac dalej i tyle ty tylko dostaniesz odznake i nic wiecej grasz dalej az sie ludzie nie wykrusza i ci swiata nie zamkna bo nie bedzie sie im oplacalo im go prowadzic wtedy bedziesz mial dopiero the end.

Jakby nie patrzac gry przegladarkowe sa grami w nieskonczonosc (no chyba ze zrobia jw napisalem)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

turek taki kozak jesteś to podbij mi te miasta co tak się odgrażałeś ze mnie zjedziesz nie ważne gdzie będę na tym świecie , czekam na Ciebie i pokaz te Twoje umiejętności a ja będę tylko wklejał tu raporty by znowu z Ciebie głupka zrobić , żałosne żeby się w taki sposób tłumaczyć ( np. ze nie było mnie na kompie , wiesz to jest częścią gry bo ciężko jest wbić kolona aktywnemu graczowi a taki gracz nigdy się nie tłumaczy w taki sposób tylko gra dalej ) i jak już mówisz o honorze to tez trzeba umieć się przyznać do porażki ale do tego trzeba mieć honor a nie cięgle jakieś wymówki ze to , ze tamto , żenada a co do Twojej propozycji o nie atakowaniu zbanowanych graczy to jakaś chyba paranoja , jak ktoś dostaje bana to chyba za łamanie regulaminu i gracz który lamie regulamin to musi się z tym liczyć ze będzie zbanowany a w szczególności Ty wiec nie wyjeżdżaj tu ze Ty nie atakowałeś Naszego gracza bo on wszędzie miał czujki i byś nie dal rady mu cokolwiek zabrać
http://pl.grepostats.com/world/pl19/alliance/177/colonizations?type=lose&enemy_alliance=276&min_points=&max_points=
http://pl.grepostats.com/world/pl19/alliance/276/colonizations?type=lose&enemy_alliance=177&min_points=&max_points=

niech każdy sobie spojrzy w statsy i powie kto tu kogo jedzie bo Ty turku ciągle mówisz ze mdg Nas jedzie aaaa ale zaraz pewnie powiesz ze zabieramy miasta graczom nie aktywnym lub byłym SP tylko ze Ci nie aktywni ciągle zostają u Ciebie w sojuszu a byłych SP już powinno tam dawno nie być no ale zawsze się coś znajdzie na wymówkę żeby tylko coś napisać i próbować oczerniać inny sojusz , jesteście kiepskimi graczami ( cale mdg ) bo nawet nie potraficie przegrywać z honorem tylko się zawsze tłumaczycie ze coś tam , mam nadzieje ze mdg się obudzi i zacznie walczyć jak na dobry sojusz przystało bo jest tam wiele dobrych graczy ale z taki liderem jak turek który myśli tylko o sobie to daleko nie zajdziecie , obudźcie się i pokażcie na co Was stać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

turek taki kozak jesteś to podbij mi te miasta co tak się odgrażałeś ze mnie zjedziesz nie ważne gdzie będę na tym świecie , czekam na Ciebie i pokaz te Twoje umiejętności a ja będę tylko wklejał tu raporty by znowu z Ciebie głupka zrobić , żałosne żeby się w taki sposób tłumaczyć ( np. ze nie było mnie na kompie , wiesz to jest częścią gry bo ciężko jest wbić kolona aktywnemu graczowi a taki gracz nigdy się nie tłumaczy w taki sposób tylko gra dalej ) i jak już mówisz o honorze to tez trzeba umieć się przyznać do porażki ale do tego trzeba mieć honor a nie cięgle jakieś wymówki ze to , ze tamto , żenada a co do Twojej propozycji o nie atakowaniu zbanowanych graczy to jakaś chyba paranoja , jak ktoś dostaje bana to chyba za łamanie regulaminu i gracz który lamie regulamin to musi się z tym liczyć ze będzie zbanowany a w szczególności Ty wiec nie wyjeżdżaj tu ze Ty nie atakowałeś Naszego gracza bo on wszędzie miał czujki i byś nie dal rady mu cokolwiek zabrać
http://pl.grepostats.com/world/pl19/alliance/177/colonizations?type=lose&enemy_alliance=276&min_points=&max_points=
http://pl.grepostats.com/world/pl19/alliance/276/colonizations?type=lose&enemy_alliance=177&min_points=&max_points=

niech każdy sobie spojrzy w statsy i powie kto tu kogo jedzie bo Ty turku ciągle mówisz ze mdg Nas jedzie aaaa ale zaraz pewnie powiesz ze zabieramy miasta graczom nie aktywnym lub byłym SP tylko ze Ci nie aktywni ciągle zostają u Ciebie w sojuszu a byłych SP już powinno tam dawno nie być no ale zawsze się coś znajdzie na wymówkę żeby tylko coś napisać i próbować oczerniać inny sojusz , jesteście kiepskimi graczami ( cale mdg ) bo nawet nie potraficie przegrywać z honorem tylko się zawsze tłumaczycie ze coś tam , mam nadzieje ze mdg się obudzi i zacznie walczyć jak na dobry sojusz przystało bo jest tam wiele dobrych graczy ale z taki liderem jak turek który myśli tylko o sobie to daleko nie zajdziecie , obudźcie się i pokażcie na co Was stać

Kolejny, blekotu pełen bełkot.. i w dodatku perfidny oraz obrażający, ale cóż - to kwestia "interpretacji"..xD
Zapewne nikt się nie dopatrzy "kompromitacji" bo tu mało kto poprawnie pisze - tak w ortografii, jak i formie - o treści - nie wspominając.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

a co to ? jakies szczekanie slychac , do budy ale juz

Ajajaj! Dudek666 - bardzo Cię przepraszam. Nie sądziłam, że będziesz miał problem ze zrozumieniem. Może napisz do "Władzy", że Twój poziom inteligencji i wiedza wyniesiona ze szkoły (coś wyniosłeś w ogóle?) nie predysponują Cię do pojęcia prostych zdań. Może usuną mój wpis jako "zniechęcający do gry" i pozbędziesz się problemu? Zostanie Ci tylko buda..

Już przedszkolak wie, że zdanie zaczyna się z dużej litery, nie stawia sie spacji przed przecinkiem, a nakaz wzmacnia wykrzyknikiem. Spróbuj może tak:
A to co? Jakieś szczekanie słychać? Do budy, ale już!
Rozumiem, że gramatyka, ortografia i interpunkcja sprawiają Ci trudność, ale to nic przy "sile treści " Twojego przekazu..

Cóż - polemika z człowiekiem na poziomie "budy" - jest mi obca. A Ty, zdaje się, nie bardzo umiesz odpowiedzieć konstruktywnie i nie obrażając. To świadczy jedynie o bezsilności, o niedouczeniu - nie wspominając.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ajajaj! Dudek666 - bardzo Cię przepraszam. Nie sądziłam, że będziesz miał problem ze zrozumieniem. Może napisz do "Władzy", że Twój poziom inteligencji i wiedza wyniesiona ze szkoły (coś wyniosłeś w ogóle?) nie predysponują Cię do pojęcia prostych zdań. Może usuną mój wpis jako "zniechęcający do gry" i pozbędziesz się problemu? Zostanie Ci tylko buda..

Już przedszkolak wie, że zdanie zaczyna się z dużej litery, nie stawia sie spacji przed przecinkiem, a nakaz wzmacnia wykrzyknikiem. Spróbuj może tak:
A to co? Jakieś szczekanie słychać? Do budy, ale już!
Rozumiem, że gramatyka, ortografia i interpunkcja sprawiają Ci trudność, ale to nic przy "sile treści " Twojego przekazu..

Cóż - polemika z człowiekiem na poziomie "budy" - jest mi obca. A Ty, zdaje się, nie bardzo umiesz odpowiedzieć konstruktywnie i nie obrażając. To świadczy jedynie o bezsilności, o niedouczeniu - nie wspominając.

Ble ble ble tyle tylko wynioslem z twojego posta a pisać będę po swojemu , ty matole ja do szkoły ciągle chodzę i się uczę więc jestem niedouczony, to ci się nie udało zresztą widać że jesteś z mdg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ble ble ble tyle tylko wynioslem z twojego posta a pisać będę po swojemu , ty matole ją do szkoły ciągle chodzę i się uczę więc jestem nie douczony więc to ci się nie udało zresztą widać że jesteś z mdg

Brawo! Brawo, że w ogóle próbowałeś zrozumieć. Ogromny wysiłek (nie bolał?) jednakże bezcelowy i niestety nie brzemienny w skutki pozytywne, ale nie poddawaj się - fakt, że próbowałeś dobrze rokuje na przyszłość. Niemniej, nie udało Ci się pojąć nawet ostatnich dwóch zdań, o czym świadczy cytat powyżej.

Ajajaj! Dudek666 (...) A Ty, zdaje się, nie bardzo umiesz odpowiedzieć konstruktywnie i nie obrażając. To świadczy jedynie o bezsilności, o niedouczeniu - nie wspominając.

Poproś może Sojusz o przetłumaczenie, albo zanieś do szkoły polonistce (czy przedszkolance?) - zrobi Ci wykładnię.

=== Oczywiście, że jestem w MDG - wiedzą to Ci, którzy są tu aktywni. Dlatego zabrałam głos, albowiem usiłowałeś prymitywną prowokacją obrazić mój Sojusz i mojego Wodza.
Teraz jednakże rozumiem już dlaczego była to wypowiedź tak płytka. Hmm, może cofnij się parę klas i zacznij od początku tę edukację? Nie będziesz się, może z czasem, tak ośmieszał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

dalej nic nie rozumie , możesz trochę jaśniej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

2012-05-23 23:23:57
Wszelkie personalne a rownoczesnie obrazliwe odnosniki dotyczace konkretnych osob i sojuszy sa niedopuszczalne.
Szczegolnie kontrowersje budzi fragment:
"Sojusz Psychoza kompromituje się z każdym tygodniem wojny z MDG coraz bardziej."

Pozdrawiam,
Dorocia
Grepolis Team

Jak sytuacja na swiecie? ponoc suport zrobil fuzje z psychoza i wspolnie walcza z MDG :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Jaśniej chcesz to sobie żarówkę kup... w normalnych okolicznościach na żywo dostałbyś po gębie młokosie za obrazę Mayam... zamiast siadać przy komputerze/laptopie tudzież innym ustrojstwem weź się za naukę ....

Mayam dla mnie nie jesteś MDG ... dla mnie jesteś Latający Holender....

Najpierw żarówka - potem "światło wiedzy" - z czasem olśni nas i zabłyśnie poznaniem odpowiedzi na ważkie pytania typu: ile taki dromader może wytrzymac bez wody?
http://www.youtube.com/watch?v=O6FdYoLRJbs&feature=related

Dzięki Exu.. :) ♥ Obejrzałam właśnie nowy odcinek "Gry o tron" i rycerzy obecność wokół zwyczajna się staje. XD
Ech, że ten świat przemija...

P.S.
Te chwile zawsze miło wspominam..:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ej Ty kuskus czy jak Ci tam zapraszam na żywo hehehehe barany z Was oby dwa

To ty jestes tym nieudacznikiem co zrobil lub bral udzial w tworzeniu jakiegos smiesznego nic nie znaczacego sojuszu marchewki, i to az dwa razy na tym samym swiecie po czym uciekl do silniejszego sojuszu bo m,archewki byly nic nie znaczaca plamka farm na mapie? a przynajmniej by taka byly gdyby nie ucieczka pdo skrzydelka ss a potem psychozy.

a teraz tu skacze na forum i wkleja linki z tym kto wiecej miast przejal ale nie widzi tego, ze MDG walczy samoz 4 sojuszami i to z 3 topowymi.

Znajdz mi tu jakis inny sojusz, ktory dalby rade walczyc z 3 duzymi sojuszami plus jedna akademia.

bo psychoza nie potrafi sama walczyc z nikim i na starcie z nami juz musiala walczyc ze sparta u boku bo byscie nie wytrzymali miesiaca wojny 1v1

Takze nie patrz tylko na liczny ale tez na to ilu was przeciw nam bo nie trzeba byc dobrym sojuszem by w 4 na 1 nawiazywac walke.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

To ty jestes tym nieudacznikiem co zrobil lub bral udzial w tworzeniu jakiegos smiesznego nic nie znaczacego sojuszu marchewki, i to az dwa razy na tym samym swiecie po czym uciekl do silniejszego sojuszu bo m,archewki byly nic nie znaczaca plamka farm na mapie? a przynajmniej by taka byly gdyby nie ucieczka pdo skrzydelka ss a potem psychozy.

a teraz tu skacze na forum i wkleja linki z tym kto wiecej miast przejal ale nie widzi tego, ze MDG walczy samoz 4 sojuszami i to z 3 topowymi.

Znajdz mi tu jakis inny sojusz, ktory dalby rade walczyc z 3 duzymi sojuszami plus jedna akademia.

bo psychoza nie potrafi sama walczyc z nikim i na starcie z nami juz musiala walczyc ze sparta u boku bo byscie nie wytrzymali miesiaca wojny 1v1

Takze nie patrz tylko na liczny ale tez na to ilu was przeciw nam bo nie trzeba byc dobrym sojuszem by w 4 na 1 nawiazywac walke.

tak oczywiscie jak zwykle jestes dobrze poinformowany o wszystkim , nigdy nie bylem zalozycielem marchewek i ten sojusz byl smieszny bo wlasnie taki mial byc hahahahaha a piszcie sobie co chcecie , psychoza walczy tylko z Wami bo Wy jestescie takim zajebistym sojuszem ze od kilku miesiecy zabraliscie Nam z 15 miast z czego z 10 Ty sam no ale cale mdg ostro jedzie po wszystkich , nie osmieszaj sie juz bo to zalosne , ciagle tylko jedno i to samo ,ciagle sie tylko tlumaczysz z czegos i jeczysz jak jakis staruch , pakty i uklady z innymi sojuszami sa czescia tej gry i nikt Tobie tego nie bronil , sam mogles sie ulozyc z innym sojuszem ale byles zbyt dumny na to i chciales pokazac jaki to wielki jestes ale Ci cos nie wyszlo hahahaha
 
Do góry