Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

jak tam wam noby idzie, ja już mam 2 kolona he he he he
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

A Ty co przejąłeś? Zapewne coś bardziej interesującego niż Age, które poleciało na łatwiznę.

Nie no aż taki dobry nie jest jak AGE by takie porządne cele przejmować, na razie jeszcze nic ale jak już będę miał dwie wioski to Ty się dowiesz pierwsza - nazwę ją Twoim imieniem :))
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

tak obserwuje te skracanie wojska poprzez monety i nie wiem czy aby to było przemyślane - owszem mają na tym niezłą kase ale jak to popsutą grę
ale ta gra obchodzi ich tylko tyle by zarabiać, więc cel osiągnięty - jęczą tylko ci co nie płacą, po co takich mieliby słuchać? ;)
wprowadzenie 2.0 na stare światy zgodnie z zapowiedziami/groźbami miało być końcem Grepolis - i co? i nic, dowód na to, że Inno może robić co chce
 

DeletedUser12095

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Kto gra pod nickiem I am just a Witch?
 

DeletedUser11241

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

wiedźma, to akurat każdy wie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Przekazuje wiadomość od Turka gdyż dostał bana na FO.

Dziś MDG okupuje gracza sami swoi. Niestety gdy zgłosił na forum, że jest okupowany i prosił o pomoc oraz poinformował ile jest birem (nie do odbicia) to został wyrzucony z sojuszu.

Ja rozumiem, że jest selekcja i będzie jeszcze trwała ale wywalać kogoś w trakcie gdy jest okupowany by ratować statystyki to trochę nie fajnie.

Oczywiście przyznaje, że miał prawo wylecieć no ale Panowie... było go wywalić wczoraj a nie dziś jak mu zabieramy miasto.

Dzikie Hordy Tez dziś tracą na nasza rzecz gracza i to jednego z lepszych (punktowo) ale go nie wywalili.

P.s. Goodfela podbijał nam miasto ale chyba mu przeskoczylo wsparcie albo nie spojrzal w polecenia bo przywalil kolonem we wslasne wsparcie(nasz gracz tylko straz polowal)

ssssasas.jpg
To musialo bolec.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

cóż, jeśli gracz ten poinformował sojusz kiedy było stanowczo za późno (to są tylko moje domysły) to też bym takiego delikwenta wywalił,
no ale tu jest 15h okupacji to za późno chyba nie było - no chyba że ów delikwent powiedział o tym godzinę przed zakończeniem (domysły). Szybki świat i szybkie jednostki a wiec czasu tu mamy co niemiara tylko wydawać pieniądze na jednostki by szybko się rekrutowały - ale Inno jest super :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Atak od sm1te'a pojawił się coś około południa...okupacja od 4 coś? No, coś około tego...6-7h przy tej prędkości jednostek to dużo... -.-
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

O! Zaczyna się płacz, najazdy na forum i zgrzytanie zębów słabszych sojuszów. Lubię to.

Oby tak dalej MDG! E-drama to podstawa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Dzikie hordy i Armia Południa juz maja fuzje :p Adasko powieksza ekipe :p czyzby nasz pro sie bal czegos :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Btw. MDG, poskracajcie te ognie, bo wczoraj wam trochę padło i nie wiem czy dacie radę to odbić :D
nie no z tym skracaniem to SS nie przebiją :))

ojj tam na pewno napiszą zaraz do swoich sojuszników zwłaszcza tych maluśkich i się posypie lawina ataków


EDIT - ojj wczoraj MDG śmiało się że SS wywaliło gracza podczas selekcji który miał kolona a dziś jeden z MDG uciekł z wioski :)) no tak każdy ma swoje sposoby ochrony statystyk :)) pięknie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

mają to skracają, nie będę psioczył na mojego sąsiada że jeździ merolem S klasą a ja tylko stara 5 lotnia audicą. I co ma więcej kasy to jest nieuczciwy??
Taka metoda w tej grze jest to ktoś może z niej korzystać.

A i jeszcze jedno, nikt tu się nie cieszy z sukcesu. No poza Tobą drogi Turku, ja po prostu odbiłem piłeczkę widzą Twój atak.

ps. jak dla mnie to jest 2 vs 0 dla was oczywiście, mało tego możecie już wygrać bo bardzo nie lubię tych czubów z SS

ps2. gracz zaczyna gre od nowy po godzinie okupacji - jak to nazwać? ucieczka?? z góry stawiany jest na straconej pozycji i Turem mówi uciekaj z okrętu bo i tak utonie??

No nie wiem kto ledwo ciagnie? to Wy bronicie okupacji ogniami i skracacie kazda jednostke zlotem byle tylko przetrwac:)

to chyba dobrze o nich świadczy, dobrzy z nich przeciwnicy co?? i łatwo skóry nie oddadzą
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

nie tylko SS ładuje kasę w tą grę w postaci skracania wojska i skracania budynków no ale o tym się już nie mówi bo tylko SS jest wrogiem. Poszukaj drogi Turki w swoich szeregach takich graczy którzy tak grają.

No a co bardzo mnie zaciekawiło że uważasz za dwie różne rzeczy granie z premium w postaci dowódca, handlarz itp a granie z premium w postaci skracania - jak dla mnie to takie samo granie za kasę. Jest mase osób które grają całkowicie bez premium i co one mają powiedzieć?

aha i premium jest ogólnodostępne dla wszystkich równo bez wyjątku.

trochę chyba niepotrzebnie biorę udział w tej dyskusji tym bardziej że nie do końca mnie ona tyczy ale wiele razy mi zarzucano moją wygraną w jakiejś tam wojnie dla tego ze ja gram z premium (kiedyś nie było skracania i handlarz było przestępstwem), mam mullti, jestem noliftem czy jak to się piszę, a tak w ogóle to pracuje w inno i dla tego wygrałem i pewnie oszukuje na każdym kroku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

No ale Ci co na początku świata wbijają do top1 przez premium, a po 2 tyg.. są daleko w tyle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Najpierw są w top5, a potem już do top 25 nie mogą wbić... To jest właśnie skracanie czasu budowania by być w topce, a potem to kaski brakuję i sobie odpuszczają... było już wiele przypadków niekoniecznie na tau, że serwer wystartował, a gracz po 1 dniu ma
o 500-700 pkt więcej od 2 gracza w top...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Po 2 tygodniach jest to co najmniej normalne. Zaczynają się pierwsze przejęcia. Jednemu trafi się miasto 2,5k punktów, innemu 3,5k. Jak to pewien gracz mawiał "czas najlepiej weryfikuje dobrego gracza"


Pytanie brzmi, dlaczego Cię to tak boli? Aż tak Ci zależy, żeby być namber łan?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

.... Ja nigdy nie wydałem pieniędzy na premium.
Lecz wolałbym gdyby tego nie było... to nie jest fair kiedy inni są lepsi dzięki złotu, a ci bardziej doświadczeni którzy jego nie używają zostają w tyle :/ Lepiej iść sobie z kolegami do kina, na imprezę niż wydawać niepotrzebnie kasę na to by być lepszym od innych..
Może kiedyś dadzą świat na którym nie będzie można używać premium... a wtedy zobaczycie, że ci niektórzy z top10 nie będą nawed w top70..

A jak bys mial tyle kasy ze starczylo by ci na to co chcesz robic i na premium... gral bys na premium?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

.... Ja nigdy nie wydałem pieniędzy na premium.
Lecz wolałbym gdyby tego nie było... to nie jest fair kiedy inni są lepsi dzięki złotu, a ci bardziej doświadczeni którzy jego nie używają zostają w tyle :/ Lepiej iść sobie z kolegami do kina, na imprezę niż wydawać niepotrzebnie kasę na to by być lepszym od innych..
Może kiedyś dadzą świat na którym nie będzie można używać premium... a wtedy zobaczycie, że ci niektórzy z top10 nie będą nawed w top70..

swiat bez premium bylby bardziej niesprawiedliwy niz ten bo w tamtym by brylowaly nieroby bez obowiazkow zyciowych a tutaj dzieki zlotu mozna wyrownac rywalizacje z bezrobotnym onanista
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Właśnie się dowiedziałem, że sam bym wszystko zrobił by być w topce ;)
ojj odkryłem swoją złą stronę mocy.. V-V
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

.... Ja nigdy nie wydałem pieniędzy na premium.
Lecz wolałbym gdyby tego nie było... to nie jest fair kiedy inni są lepsi dzięki złotu, a ci bardziej doświadczeni którzy jego nie używają zostają w tyle :/ Lepiej iść sobie z kolegami do kina, na imprezę niż wydawać niepotrzebnie kasę na to by być lepszym od innych..
Może kiedyś dadzą świat na którym nie będzie można używać premium... a wtedy zobaczycie, że ci niektórzy z top10 nie będą nawed w top70..

W pewnym sensie zgodzę się z kolegą.
Sama gra w wersji 1.0 była czymś całkiem innym niż wersja 2.0 i obecne opcje premium. I nie to, że nie zdarzało mi się ładować kasy w grę, bo robię to cały czas, ale w innej grze. Wersja 2.0 ze względu na boota i ewidentnej zależności rozgrywki za kasę stała się "nie grywalna". Gdzie te czasy, kiedy trzeba było wysłać LK na farmienie? Gdzie trzeba było ślęczeć przed grą by ustawić kolejne budowy? Ilość posiadanego wojska nie warunkowało posiadanie złotka a w sytuacjach krytycznych zgranie sojuszu? Pewnie za jakiś czas Inno wpadnie na pomysł by zrobić opcję "podboju" wioski za goldy (wcale bym się nie zdziwił), lub dodatkowej ochrony donatora, który będzie mógł sobie zakupić nietykalność za złoto... Inno zepsuło tą grę a gracze hmmm korzystając z tych "dobrodziejstw" utwierdzają firmę z przekonaniu, że takie rozwiązania są dobre.

I tu kolega ma też rację, że powiedzmy przy rozgrywce, na domniemanym świecie w wersji 1.0, wiele osób "złocących" nie znalazło by się nawet w top100. Strategię zastąpiła mamona - czy się to komuś podoba czy nie.
 
Do góry