Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Słabo lamy, można do Was wpadać jak do siebie :p na tym serwie niedługo zostaną 3 liczące się sojusze ... smutne trochę :/
Mów kogo wyrzucić
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11474

Guest
Słabo lamy, można do Was wpadać jak do siebie :p na tym serwie niedługo zostaną 3 liczące się sojusze ... smutne trochę :/

george ...kto jak kto ale ty nie powinienes w ogole oceniac sytuacji u lam ...;))) pochwal sie moze wlasnym dorobkiem na tym swiecie ...;)

grasz na moralach i na noc wstawiasz 2k birem ...;) to o czyms swiadczy ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
haha Adasko co ty tu robisz?;) mial byc wielki koniec z grepo a widze ze ciagnie wilka do lasu...;) pozdrawiam ;)

Przecież jest :p Od czasu do czasu zajrzę na forum żeby pośmiać się z czegoś ale często jakiś mod usunie posty zanim przeczytam. Potem mi tylko inni opowiadają co tu było. Póki co nie mam ochotę na grę, na nowe serwery(światy) się nie wybieram.
 

DeletedUser30017

Guest
grasz na moralach i na noc wstawiasz 2k birem ...;) to o czyms swiadczy ....
ja? hahah, powiedz gdzie bo chyba mi umknęło 2k birek
smiley_emoticons_lol.gif

poza tym, już na moralach nie gram, znaj moją dobroć:D bawię się na tym świecie słupiąc i wbijając przy tym wam kolony:D także kto jak kto - ale ja mogę oceniać sytuację u Was ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Globalnie patrząc nie jestem w stanie ocenić sytuacji Lam, ale tam gdzie mam miasta kilku wywalonych, jeden sam odszedl, 2 szarych i 3 wyczyszczonych zwialo na urlop(2 z nich juz tez wywalonych)
Pewnie jak Mati pisze selekcja naturalna :D
 

DeletedUser11474

Guest
ja? hahah, powiedz gdzie bo chyba mi umknęło 2k birek
smiley_emoticons_lol.gif

poza tym, już na moralach nie gram, znaj moją dobroć:D bawię się na tym świecie słupiąc i wbijając przy tym wam kolony:D także kto jak kto - ale ja mogę oceniać sytuację u Was ;)


bede mial na tobie 100 procent morale to zalece ...ale czy sie doczekam?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser11474

Guest
tak wlasnie zerknelem w staty ...george ty wogole robisz jakies wojo ?;) przeciez to jest poprostu az niemozliwe....;)
 

DeletedUser30017

Guest
tak wlasnie zerknelem w staty ...george ty wogole robisz jakies wojo ?;) przeciez to jest poprostu az niemozliwe....;)
A robię, i nawet buduję kolony, które później lądują u Was w miastach
smiley_emoticons_auslachen2.gif
słupię na tym świecie, ale nie przeszkadza mi to w zabawie :D
 

DeletedUser11474

Guest
A robię, i nawet buduję kolony, które później lądują u Was w miastach
smiley_emoticons_auslachen2.gif
słupię na tym świecie, ale nie przeszkadza mi to w zabawie :D


tak patrze po wiochach i jakos zadnego nie widze...;) sprobuj moze dla odmiany zabrac cos komus jak jest,jakiemus aktywnemu ...;) hehe zawsze najwieksza zwala z tych co maja pare wiosek ,pare pw a kozacza na FO jakby juz pol swiata podbili ...;) zwroc uwage na jeden drobny szczegol z graczy ktorzy potrafia grac zaden sie nie chwali ze przejal wioche komus kogo niema ,nie mogl sie bronic to jak przejmowanie szaraka wiocha samam sie nie obroni...ale kazdy bawi sie jak umie ...
 
Do góry