Sytuacja na świecie Teby

ahh aż się grać zachciało , tzn fejkować [***] :)

Dzieje się tyle na grze co tutaj na fo ?

Ostatnio edytowane przez moderatora:
a może obstawcie wioski obok mnie więcej niz 1k birem bo moze byc mało
Ja kolo ciebie nigdy nie obstawialem bo nigdy nie atakowales

Wejdz do luzakow to tez sie nauczysz :)
A nie czekaj, leszcze nie wchodza
To czemu np taki kubica do ktorego wchodzisz jak do siebie jest albo vari ktory stawia widly a nie cofa offa?
Nie mialem jeszcze watpliwej przyjemnosci z wami walczyc ale podejrzewam ze u was znalazloby sie tez kilku nie frontowcow ktorzy siedza i piluja defa gdzies w glebi soja
[ciach]

No nic co bedzie to bedzie gramy dalej
Pozdrawiam i zycze milej soboty

gralem przeciw tobie kris juz na jednym swiecie jak dobrze kojarze i wiem ze gre ogarniasz w miare ..... co do graczy kazdy sojusz ma graczy lepszych i gorszych - co do widel to wiadomo czasem masz min zeby cokolwiek zrobic i czasem z tego kupa wychodzi ..... ja na akcjum robilem akcje w pracy - wyslalem ataki i def po kolonie z mobila - wpadl menager i zarzadzil spotkanie i kolon nie poszedl - gosc pewnie sie zdziwil wojsko wybite - def stoi a kolona nie ma :)) - zdarza sie i tak .....
kiedys jak tomaszek pisal wszyscy co wstawiali klocki to byli zlotnicy - teraz moda na zlotnikow odeszla i teraz wszyscy to bociarze - gdyby taka melle i jeszcze pare osob nie bede rzucal nickami zajeli sie graniem a nie w ........ innych tez by zrobili synchro dobre ale sie zaabsorbowali innymi ze sami nie maja czasu na gre i przejmuja nie aktywnych a z regoly najpierw ich rekrutuja do siebie .......

ej Elli,co Ty pieprzysz o szanowaniu paktowiczów? xd
Kto [***] Parsifale?
Zerwał nagle pakt,ot tak?
To o jakim Ty szacunku piszesz?
Zawiało trochę hipokryzją..
Powiem tak, ja nie chcialem zrywać paktu z Parsifalami, Lamy groziły ze jak nie zerwiemy to beda nas lać i w sumie przeciągalismy to ile wlezie by tego nie zrobić, a poźniej się okazalo ze od was radny chowa wojo owcom, no to bylo przegiecie ;)
Nie po to poluje na kogos caly dzien, by sie okazalo ze to nei ma sensu. Sam dobrze wiesz co się stalo, więc nie rozumiem twoje zdziwienie? A ty w dodatku jeszcze nam info wtedy dawales z FORUM waszego jak byles w Parsifalach gościu.

co do tego nie wycofania to byl przypadek i mój błąd: ) nie mialem wtedy za dużo czasu wiec wyslalem całe wojsko do miasta obok lecz zapomniałem o mantach i cofnelo mi cale wsparcie :) a potem oboje wiemy jak to sie skonczylo :)

Powiem tak, ja nie chcialem zrywać paktu z Parsifalami, Lamy groziły ze jak nie zerwiemy to beda nas lać i w sumie przeciągalismy to ile wlezie by tego nie zrobić, a poźniej się okazalo ze od was radny chowa wojo owcom, no to bylo przegiecie ;)
Nie po to poluje na kogos caly dzien, by sie okazalo ze to nei ma sensu. Sam dobrze wiesz co się stalo, więc nie rozumiem twoje zdziwienie? A ty w dodatku jeszcze nam info wtedy dawales z FORUM waszego jak byles w Parsifalach gościu.
mam wrażenie że im starszy tym głupszy.
Kiedy dałem Wam jakiekolwiek info gościu?
Skończ kłamać,bo nikt mający powyżej 20 IQ w to nie uwierzy.
Taki był z Ciebie wojownik,bałeś się walki z Lamami?
Tyle blach coś Ty miał,to ło matko boska
Zwłaszcza,że chwaliłeś mi się że pw masz z ogni swoich i Mistress,bo i tak je odbudujesz za chwilę a wgl potrzebne nie są.
We no mi matke powyzywaj,tak jak to obiecałeś ;-D
A o chowaniu woja wiedział tylko ten radny,nie cały sojusz,więc nie rozumiem tego "argumentu".
Wielki Elli,obsrał zbroję bo Lamy by go zbiły. ;c

Polecam 120 atakow, lekcja, apka.
Ja sie odbuduje i zobaczymym tomaszek jaki jestes kozak gdy to to tobie będzie wyła apka ;)
Pozdrawiam cieplutko
A co do Ciebie pilipek to jestes kretem i dobre info podawałeś zebym Ciebie nie atakowal (mialem to tez nie mówic, ale no takie ściemy piszesz na forum ze az glowe urywa i moze sobie przypomnisz co piszesz)

to Grande Elli nie dał rady się na lekcji obronić?
No jak to?

Patrz,jakież to ciekawe że każdy Tobie krecił i dawał info,no nie?
Szok normalnie.

to Grande Elli nie dał rady się na lekcji obronić?
No jak to?

Patrz,jakież to ciekawe że każdy Tobie krecił i dawał info,no nie?
Szok normalnie.
Tylko ty dawales, nikt inny z Parsifali nie chcial.

mam wrażenie że im starszy tym głupszy.
Kiedy dałem Wam jakiekolwiek info gościu?
Skończ kłamać,bo nikt mający powyżej 20 IQ w to nie uwierzy.
Taki był z Ciebie wojownik,bałeś się walki z Lamami?
Tyle blach coś Ty miał,to ło matko boska
Zwłaszcza,że chwaliłeś mi się że pw masz z ogni swoich i Mistress,bo i tak je odbudujesz za chwilę a wgl potrzebne nie są.
We no mi matke powyzywaj,tak jak to obiecałeś ;-D
A o chowaniu woja wiedział tylko ten radny,nie cały sojusz,więc nie rozumiem tego "argumentu".
Wielki Elli,obsrał zbroję bo Lamy by go zbiły. ;c
Nie mi bylo podejmowac decyzje o zerwaniu paktu (kiedy i o ktorej, ja robilem wedlug ustalen), ale gdy od Ciebie radny zrobil świnstwo nic nie zostalo żeby pokazac gdzie takich trzymać, a ty pierwszy chciales ucieć od tego wszystkiego i nawet nie podjąleś walki.

oj gdybyś Ty wiedział czemu chciałem odejść...
Zapewniam Cię że wojna z Lamami nic nie zmieniła..
Poza tym,od połowy lipca pisałem że oddam miasta na froncie z Pijanymi,bo szkoła.
1,5miesiąca i nikt się nie zgłosił..
Miasta wzięli Pijani,podczas mojego bana..
Jednym z powodów mojego odejścia była bierność sojuszników w stosunku do miast na froncie..