Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28410

Guest
Zapraszamy do gracza który jest aktywny a nie który już był podany do rozbiórki, wysłaliśmy na to jakieś ochłapy, ale widziałem, że u was pełna motywacja aby to utrzymać to wam daliśmy w nagrodę za dobrą organizacje
1.0
1.0
Zabawne, to, że przyjmujecie kogo popadnie i połowa z tych osób gra bez apek, na wysokich murkach +15 to już nie Nasz problem. Mając prawie czterokrotną przewagę graczy powinniście to rozbić w godzine. Poleciało kilknascie osob od Was, wiec zdecydujcie sie czy odbijacie czy nie odbijacie. Takie tłumaczenie z Waszej strony jest dość zabawne, szczegolnie, ze ktos od Was przed koncem ochornki pisal o tym, ze macie przewage JAKOŚCIOWĄ jeśli chodzi o graczy, widać.

PS. Moze i byla mobilizacja u Nas, ale nikt takiego odbijania z Waszej strony sie nie spodziewal, Spokojnej Nocy :)
 

DeletedUser24672

Guest
Kamil lajki rozdaje to i ja się odezwę ;p ps. Anielskie Imperium musi szybko zniknąć, bo słup (rak), który nimi "dowodzi" jest niezwykle irytujący :). Potem zajmiemy się resztą :).
 

DeletedUser15257

Guest
Zabawne, to, że przyjmujecie kogo popadnie i połowa z tych osób gra bez apek, na wysokich murkach +15 to już nie Nasz problem. Mając prawie czterokrotną przewagę graczy powinniście to rozbić w godzine. Poleciało kilknascie osob od Was, wiec zdecydujcie sie czy odbijacie czy nie odbijacie. Takie tłumaczenie z Waszej strony jest dość zabawne, szczegolnie, ze ktos od Was przed koncem ochornki pisal o tym, ze macie przewage JAKOŚCIOWĄ jeśli chodzi o graczy, widać.

PS. Moze i byla mobilizacja u Nas, ale nikt takiego odbijania z Waszej strony sie nie spodziewal, Spokojnej Nocy :)

Gdybyśmy tak jak reszta walczyli z jednym sojuszem to nadążalibyśmy przejmować własne miasta ;p
Niestety wolimy przejmować aktywnych wrogich graczy niż przejmoawć darmowe miasta ;p
Gdybyśmy mieli pojęcie ile idzie wsparć i jak to wygląda to pewnie i byśmy ogarnęli, ale odbijając na podstawie szpiega ciężko cokolwiek stwierdzić, a i mamy jakościową przewagę, spójrz jakim sojuszom zabieraliśmy miasta i ile sojuszy przez nas odpadło w początkowym etapie :p
Nie miałem zamiaru się tłumaczyć, napisałem tylko prześmiewczo, że daliśmy wam to w prezencie ;p
Gratuluję pięknego podtrzymania kolona i w końcowym etapie podbiciu go ;p
Aaaaa i następnym razem też odbijajcie jak wam kolona wsadzamy, dajcie naszym portom w miastach biremkowych trochę podziałać :p:p:p
 

DeletedUser28410

Guest
Kolega miał 26 urodziny, niestety nikt o kolonie nie wiedział z Nas, sam dobrze wiesz, że nie było od Nas ani jednego ataku a przyczyną było po brak info o klocku. Urodziny ma się raz do roku więc Koledze wybaczyliśmy, bywa ;)
 

DeletedUser15257

Guest
Jak to napisałeś?
"Takie tłumaczenie z Waszej strony jest dość zabawne" a nasz kolega ucho miał sprawdzian z przyrody i też nie mógł nam dać znać, sprawdzian z przyrody ma się 2 razy w roku więc też mu wybaczyliśmy.
A tak serio, to była identyczna sytuacja jak i u nas, dowiedzieliśmy się przypadkiem i nie mieliśmy żadnych informacji, bo tak jak już wcześniej mówiłem, kolega był podany do rozbiórki ;p
 

DeletedUser28410

Guest
Napisalem, ze mu wybaczylismy, urodziny mozna zrozumiec, miasto Wasze nikt nie protestuje. A sytuacja nie byla wgl identyczna, bo My przez sekudne o klocku nie wiedzielismy, A Wy odbijaliscie jakos kilka ladnych godzin, mysle, ze od 15 jakos a ostatni atak wchodzil o 20 badz 21. A mowienie, ze Nam daliscie wioche nie jest przekonowujace, w takim razie mogliscie wgl nie odbijac zamiast tracic wojo, to tylko taka slaba wymowka :p Tak samo moze swiadczyc to, ze wyrzuciliscie go z soja po kilku godzinach odbijania i gdy juz wiedzieliscie, ze nie odbijecie, przeciez nie moze byc widac w statach, ze miasto straciliscie to go usuneliscie :D Bez spin oczywiscie :)
 

DeletedUser29823

Guest
Zapraszamy do gracza który jest aktywny a nie który już był podany do rozbiórki, wysłaliśmy na to jakieś ochłapy
xD Co z tego, że do rozbiórki? Nadal to nie jest wytłumaczenie, tak jak Bazyl napisał- okupacji nie powinno być w godzinę xD

Zacznijmy od tego co ten ktoś miał na myśli pisząc "jakościowych graczy" bo może chodziło mu o murkowanie wiochy? W tym są znakomici w promieniu kilku wioch tutaj
1.0


ile sojuszy przez nas odpadło w początkowym etapie :p
Ile? Nie licząc masówek, bo nie chce mi się sprawdzać
1.0



Ps. Co miałeś na myśli pisząc "jesteśmy zajęci przejmowaniem wrogich graczy"?
 

DeletedUser29823

Guest
Tak samo moze swiadczyc to, ze wyrzuciliscie go z soja po kilku godzinach odbijania i gdy juz wiedzieliscie, ze nie odbijecie, przeciez nie moze byc widac w statach, ze miasto straciliscie to go usuneliscie :D Bez spin oczywiscie :)
Jahajahaha
To dlatego nie ma na potuskowej stronie tego :p A myślałem, że się nie zaktualizowało Phiii... Dość, że masówka to jeszcze "staty" sztucznie podkręcają LUL
1.0
 

DeletedUser15257

Guest
Napisalem, ze mu wybaczylismy, urodziny mozna zrozumiec, miasto Wasze nikt nie protestuje. A sytuacja nie byla wgl identyczna, bo My przez sekudne o klocku nie wiedzielismy, A Wy odbijaliscie jakos kilka ladnych godzin, mysle, ze od 15 jakos a ostatni atak wchodzil o 20 badz 21. A mowienie, ze Nam daliscie wioche nie jest przekonowujace, w takim razie mogliscie wgl nie odbijac zamiast tracic wojo, to tylko taka slaba wymowka :p Tak samo moze swiadczyc to, ze wyrzuciliscie go z soja po kilku godzinach odbijania i gdy juz wiedzieliscie, ze nie odbijecie, przeciez nie moze byc widac w statach, ze miasto straciliscie to go usuneliscie :D Bez spin oczywiscie :)

A to moja wina że nie macie czujek u swoich sojuszników?
Taka masówka was musi uczyć jak się broni miasta nieaktywnych ;p ?
był wstawiony gdzieś tam temat o kolonie u ucho, ale jak każdy przeczytał, że to ten gracz co jest do rozbiórki to poszli gracze tylko Ci którzy potrzebowali pkt walki hihi
Wiedzieliśmy że nie odbijemy od początku, wyrzuciliśmy bo po co w statystykach ma być że straciliśmy miasto jak to był gracz który i tak już nie powinien u nas być ? haha
Jeżeli wbijcie go komuś aktywnemu, ba! najlepiej komuś od nas z topki i podbijecie to obiecuje, że wstawię to wszędzie gdzie się da!


"Ile? Nie licząc masówek, bo nie chce mi się sprawdzać
1.0
"
Zależy co masz na myśli pisząc masówka, znając życie i patrząc na Twoje zachowanie to każdy sojusz powyżej 29 graczy jest masówką, więc ani jeden taki sojusz nie padł!
Z Tobą black ghostcie na pewno zakończyłem rozmowę, bo nie chce mi się pisać z takimi napinaczami jak Ty ;p

Za to z Bazyliszkiem chętnie popiszę jeszcze, bo ma jakieś argumenty przynajmniej :)
 

DeletedUser28410

Guest
Co do czujek racja, nikt sie nie popisal tutaj, zdobyliscie wioche i Brawo dla Was, tutaj nie ma zadnej dyskusji. Chodzi mi jedynie o to, ze nie bylo zadnego odbijania z Naszej strony i moze losy tego miasta gdyby bylo info o klocku potoczyly by sie inaczej, ale to juz zwykle gdybanie.
Co do zabierania miast aktywnym to Ci gracze, ktorym wiochy zabieralismy kolo Nas, tez byli aktyni ale odpuscili przez to, ze byli regularnie czyszczeni i Im sie odechialo grac, sam ucho najpierw mi sie wygrazal, piszac po moim ataku, ze jesli chce wojny to bede ja mial, a dwa dni pozniej pytajac sie czy nie mozemy zawrzec rozejmu :D
A jesli chodzi o zabieranie miast Waszej topce to nie proponujesz Nam uczciwej walki, Nas jest 29 graczy, Was 110 osób. Przewaga liczebna jest kolosalna na Wasza korzyc, jesli mielibyscie wytypowac 29 najbardziej aktywnych osob z soja, to zdecydowanie uwazam, ze faworytem bylby ktos inny ;) . No ale gracie dwoma duzymi sojami, macie do tego pelne prawo, My sie musimy dostosowac do tego i przyjac odpowiednia taktyke (mam nadzieje, ze to zdanie zabrzmialo tak jakbym sie znam na tej grze :D).

PS. Kamil daj łapke.
 
Do góry