Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24672

Guest
Po co szukać tak daleko, skoro nawet my z tobą grać nie chcemy :D :cool:
 

DeletedUser15257

Guest
Przymusowe wakacje- jedno wam trzeba przyznać, wiecie którego gracza przejąć żeby nam nabrudzić w statystykach haha
 

DeletedUser28410

Guest
Brygada - jedno Wam trzeba przyznać, w przyjmowaniu farm nie macie sobie równych, a później gdy tracą miasta to odwracacie kota ogonem i mówicie, że tylko na tyle inne sojusze stać. Nie przyjmujcie ich to będziecie mili problem z głowy, bo jeśli chodzi o jakoś graczy to wiele sojuszy Was przewyższa.
PS. Nie każdy od Was raczy wstawić na forum ruchomego z klocka, który właśnie u Was siedzi? :rolleyes:
PS. 2. Niestety nie psujemy Wam statystyk bo zawsze usuwacie tą osobę z soja :(
 

DeletedUser23003

Guest
Raxaos slabe wytlumaczenja robisz. Sojusznik to sojusznik. Nie wazne czy aktywny czy nie aktywny. Miasto stracone to miasto stracone. Trzeba trzymac w sojuszu samych prosow to nie bedziesz narzekac. Ja tez mam np nooba azira w sojuszu i nie narzekam ze mu ciagle klocki wbijaja tylko sukcesywnie kazdego po kolei zbijam. Trzeba byc twardym nie mietkim :D
 

DeletedUser28410

Guest
Raxaos slabe wytlumaczenja robisz. Sojusznik to sojusznik. Nie wazne czy aktywny czy nie aktywny. Miasto stracone to miasto stracone. Trzeba trzymac w sojuszu samych prosow to nie bedziesz narzekac. Ja tez mam np nooba azira w sojuszu i nie narzekam ze mu ciagle klocki wbijaja tylko sukcesywnie kazdego po kolei zbijam. Trzeba byc twardym nie mietkim :D
:p:p:p
 

DeletedUser29823

Guest
Przymusowe wakacje- jedno wam trzeba przyznać, wiecie którego gracza przejąć żeby nam nabrudzić w statystykach haha
xDDDD Pls skończ waść wstydu oszczędź :) Bo już to się robi śmieszne :p
Stoi tak duuużo birem że twoi JAKOŚCIOWI GRACZE powinni to zbić w ciągu 2h xD
Gdzie Oni so? Czy w ogóle istniejo? Jak się nazywajo? Chyba tylko Ci z brygady to wiedzo
1.0


Btw. Mikios też do rozbiórki? Po statach nie widać, żeby był nieaktywny :)
 

DeletedUser15257

Guest
śmiejcie się śmiejcie haha
pogadamy za pare dni, ale też zabawne że takie farmy jak my przewyższamy was 2 krotnie w punktach atakującego, jak to jest?
Przecież takie prosy jak Wy to powinny lepiej latać i zbijać offa przeciwnikowi
Ale cieszcie sie z każdego miasta które nam przejmujecie, w ten sposób łatwiej będzie was ogarnąć, bo jak na razie mam do was 8 godzin kolonem ;p
 

DeletedUser

Guest
Nuda coś na tym forum, tylko front Kryzysowo-wakacyjny jest? Z kim się leje Parsifal albo ekipa ImTheDangera? Ekipa koksa jak na razie średnio, a Freedom Fighters biją się z nimi czy z kim? Tyle ciekawszych rzeczy, a tu tylko Szkolaki kłócą się kto jest słupem i wakacje śmieją się z brygad :(
 

DeletedUser22713

Guest
Nuda coś na tym forum, tylko front Kryzysowo-wakacyjny jest? Z kim się leje Parsifal albo ekipa ImTheDangera? Ekipa koksa jak na razie średnio, a Freedom Fighters biją się z nimi czy z kim? Tyle ciekawszych rzeczy, a tu tylko Szkolaki kłócą się kto jest słupem i wakacje śmieją się z brygad :(
No i czemu przeszkadzasz słupie? :D
 

DeletedUser29823

Guest
śmiejcie się śmiejcie haha
pogadamy za pare dni, ale też zabawne że takie farmy jak my przewyższamy was 2 krotnie w punktach atakującego, jak to jest?
Przecież takie prosy jak Wy to powinny lepiej latać i zbijać offa przeciwnikowi

Kumplu, ale jak to jest z tymi graczami? Komu wbijamy kolona to od razu jest nieaktywny? Nie jest pod ochroną sojuszu?
Drugie miasto oddajecie za frajer- ot tak po prostu. Mnie osobiście to śmieszy patrząc na "jakościowych graczy" promowanych na początku przez kogoś od was więc?
Za parę dni event z tego co słyszałem, hm... To wtedy się zaczniecie bronić? Tylko pamiętam kumplu żeby murki na 0 były, bo wyjdziecie za bardzo na minus :rolleyes:

E: Ja nigdzie nie napisałem, że jesteśmy Bogami, latamy ponad morzami, a kolony rzucamy czarami (opcja premium) więc po co to? xD Ja się tylko nabijam i nie tylko przez "jakościowych graczy" tylko od początku tak jakoś mi jechało, że stawiasz swój sojek ponad wszystkie inne, a tu miasta za free rozdajecie
Ps.
Bez Kappy tym razem :p
 

DeletedUser6237

Guest
Smoczy poszedł do szkoły, nie wierzę.

Wakacyjne grepolis ;)
 

DeletedUser22713

Guest
Kumplu, ale jak to jest z tymi graczami? Komu wbijamy kolona to od razu jest nieaktywny? Nie jest pod ochroną sojuszu?
Drugie miasto oddajecie za frajer- ot tak po prostu. Mnie osobiście to śmieszy patrząc na "jakościowych graczy" promowanych na początku przez kogoś od was więc?
Za parę dni event z tego co słyszałem, hm... To wtedy się zaczniecie bronić? Tylko pamiętam kumplu żeby murki na 0 były, bo wyjdziecie za bardzo na minus :rolleyes:
murki na 0 są bez sensu, przecież mogą pomóc w obronie a poza tym dają punkty do rankingu ;)
 
Do góry