Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
To możemy teraz tu się pokłócić, tylko trudno ci będzie zarzucić mi że gram w wielkiej koalicji więc nie wiem jak to wyjdzie :p
 

DeletedUser27743

Guest
Proszę was nie psujcie tylko tego serwera... mam nadzieje że jak wejdę to nie będzie już cały zapaktowany... FFS
 

DeletedUser23685

Guest
Taka mala prosba dobry czlowieku., nie rozwijaj nadto tej kariery na kolejnym, bo sie tego czytac nie da, strasznie przynudzasz. Po rizinii slabo sie robi jak sie na to forum wchodzi.

Ty to mnie chyba lubisz, nikt ci na forum nie każde wchodzić tak jak nikt cie tu nie zaprasza, jak ci się słabo robi to nie wchodź, nie wiem po co zabierasz głos na forum na światach na których praktycznie nie grasz
 

DeletedUser28410

Guest
A ja żeby sytuacje załagodzić (chociaż fajnie się czyta "przepychanki" na forum :D ) chciałbym, żeby mi ktoś odpowiedział na nurtujące mnie tego wieczora pytanie... Jak przeczyścić zatkany nos? Czuje się jakbym miał się zaraz udusić...
PS. Pytam serio :rolleyes:
 

DeletedUser28410

Guest
Zapomniałem dodać, że szukam takiej metody, która pozwoli mi spokojnie iść dziś spać...

Pierwszego nie uznaje po całości, a drugie hm... Nie ma funduszy :p
 

DeletedUser23685

Guest
Nie znam cie, ale czytalem troche tych bredni, po pierwsze korepytycje z polskiego. Po drugie, mniej jeczenia. Po trzecie mniej postow.
Odpowiedziales sobie na pytanie samodzielnie, jakos poszlo, to forum ogolne, mozna zagladac.

Nie chce mi się już nawet wdawać z tobą w kolejną dyskusję mówiąc szczerze

Jestem kontrowersyjny, a na forum ogólnym są na ogół brednie, jęki i hipokryzja i dawno straciło na jakimkolwiek znaczeniu o ile takowe kiedyś miało, jestem tutaj z nudów i lubię się z kimś czasem pokłócić, bo taki mam już charakter, a to, że ty masz z tym lub bezpośrednio ze mną jakiś problem to mam to głęboko w 4 literach, pisać mogę co tylko zechcę tak jak ty teraz. Jeżeli czytanie bredni sprawia ci problem to nie wchodź na FO, bo nic innego tu nie uraczysz, a jak chcesz sobie poczytać coś sensownego nie zawierające jęków, bredni to kup/wypożycz sobie książkę i wtedy powinieneś być usatysfakcjonowany, bo one nie potrzebują korepetycji z języka polskiego i nie będą cie tak razić w oczy

Tyle w temacie
 

DeletedUser27743

Guest
Bazyliszek wracając do normalnych metod płukałeś już nos?
 
Do góry