Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
Może jak będzie godnie służył królowej Mc donalds.To nie będzię musiał na m 65 palikować :p:p
 

DeletedUser23685

Guest
Może jak będzie godnie służył królowej Mc donalds.To nie będzię musiał na m 65 palikować :p:p

Nie ma zmiłuj, jak pan każe sługa musi :D teraz ogóle są bony w McDonaldzie z ich magiczną mocą może być jak SpongeBob tłukący cały dzień kotlety dla królowej nie dostając za to żadnego wynagrodzenia ;d

YHKJUyC.png


P.S jestem świadom tejże literówki, ale jestem zbyt leniwy by to już poprawiać
 

DeletedUser29689

Guest
Dostaniecie wpierdziel w czystej postaci i znowu będziecie uciekać na nowy świat hah, jak będę blisko to noce nie przespane że będziecie mnie nienawidzić bardziej niż moja teściowa. Pozdrawiam

Ps. Jak TiL wbije po was to zostanie po was gruz i miasta.
 

DeletedUser27799

Guest
Sojusz Dorotki ;p Rycerzyki itd ;ppp

// Pasiaka popytaj dobrze zna ;pp
 

DeletedUser27799

Guest
Królu bananowcu, odezwij się Złote Dziecie jaką ofertę masz ;p
 

DeletedUser23685

Guest
Dostaniecie wpierdziel w czystej postaci i znowu będziecie uciekać na nowy świat hah, jak będę blisko to noce nie przespane że będziecie mnie nienawidzić bardziej niż moja teściowa. Pozdrawiam

Ps. Jak TiL wbije po was to zostanie po was gruz i miasta.

Zabawny jesteś, rzeczywiście dostaliśmy wpierdziel w czystej postaci rozebraliście nieaktywnych, a ty jesteś mistrzem w takich rozbiórkach ;d szkoda tylko, że na mnie prócz fejków i błyskawic żaden kolon nie siadł, poza tym ty jakbyś miał mieć dziennie po 1000 fejków i kilkadziesiąt błyskawic podejrzewam, że szary byś się zrobił, ale opaktowany niesamowitego gieroja potrafisz zgrywać

P.S no i oczywiście, że będą noce nieprzespane kiedy taki gimbus jak ty (na szczęście ta rasa wymiera) rozłoży swoje potężne fałdy przed komputerem, zasięgając po zapasy czipsów i energetyków i przez całą noc będzie klikał "wyślij atak", a następnie "cofnij" no super zabawa dokładnie jak na rizini ^^

Ale nie będę tutaj przytaczał znowu rizini, bo jak to już pich powiedział nudne to sie robi tak wiec weź swoje 4 litery i przerzuć je na rizinie usuwając stąd swoją rażącą w oczy nic nie znaczącą osobę i miłej zabawy w rozbieraniu nieaktywnych i słaniu fejków, przednia zabawa. Ja te światy odgrodziłem, Teby to nowe rozdanie, a w Rizini już głosu nie zabieram
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23685

Guest
A jeszcze kończąc ten temat to nigdzie nie uciekam, spośród 3 założycieli po fuzji to GENERAL PSYCHO I o0oTOMEKo0o zostałem tylko ja i nigdzie się nie wybieram, nie zrobiłem się szary, niebieski na urlopie ani nie dałem się do rozbiórki, więc daruj sobie
 

DeletedUser23003

Guest
Dostaniecie wpierdziel w czystej postaci i znowu będziecie uciekać na nowy świat hah, jak będę blisko to noce nie przespane że będziecie mnie nienawidzić bardziej niż moja teściowa. Pozdrawiam

Ps. Jak TiL wbije po was to zostanie po was gruz i miasta.

Vari wyluzuj. Nie potraficie juz normalnie wszyscy grac z usmiechcem na ustach? Potraficie tylko obrazac przeciwnikow, grozic i pluc jadem a postawa jaka opisujesz ze spac nie beda to juz wgl jest smiech na sali i nie ma nic wspolnego z fajna rozgrywka. To jest idiotyzm w czystej postaci.
 

DeletedUser23685

Guest
Vari wyluzuj. Nie potraficie juz normalnie wszyscy grac z usmiechcem na ustach? Potraficie tylko obrazac przeciwnikow, grozic i pluc jadem a postawa jaka opisujesz ze spac nie beda to juz wgl jest smiech na sali i nie ma nic wspolnego z fajna rozgrywka. To jest idiotyzm w czystej postaci.

Nie ma sensu się produkować do tego osobnika nic nie dotrze, oni przyjemność z gry czerpią z fejków iż można kogoś zamęczyć dzień i noc, a potem na drugi dzień puścić kolony i jeszcze więcej fejków myśląc, że pójdzie jak po maśle i kolony zacumują, niestety tak się jednak nie stało i 12 ostatnich kolonów, które zostały na mnie wysłane odbiły się

To są gracze bez jakichkolwiek skrupułów, zawiść u kawoszy, plucie jadem i każdy możliwy chwyt poniżej pasa nie jest im obcy, jeden z nich nawet zgradował naszemu wioskę katapultami z 11 na 2k pkt, gdyż nawracanie to była kwestia 6 minut, gracza nie było przez 40 minut i zanim wbił na gre i doszły wsparcia by uwalić te katany wioska była już doszczętnie zburzona

Ja myślałem, że ta wojna będzie nieco inaczej wyglądać, że będzie synchro i będę mógł im pogratulować jak mi wioskę w ten sposób zabiorą i byłoby to z pewnością ciekawe, ale po co skoro można kogoś zamęczyć i wykończyć rozsyłając paczki ogni po 10 sztuk dzień w dzień normalnie super zabawa i dzięki takim niedorozwojom umysłowym ta gra wymiera
 

DeletedUser23685

Guest
Tutaj wycinek rozmowy naszego z kawoszami po prostu ręce opadają jak sie na to patrzy...

s3UnYG0.png
[/IMG] Więc łaskawie jeżeli to nie problem zabierz swoje 4 litery na rizinie gdzie możesz, poprzejmować nieaktywnych normalnie baw się tam, chcesz męczyć ludzi po nocy to sobie męcz to tylko o tobie świadczy i jeżeli wygranie koronki będąc opaktowanym z prawie każdej strony nadaje sens twojej grze to ja ci z całego serca bez żadnych już podtekstów życzę byś miał tą koronkę i był usatysfakcjonowany, ja mam satysfakcje z topienia kolonów i pakowaniu ich, a jak jesteś na straconej pozycji to gra sie nawet lepiej, wiesz, że grasz, że ciągle czegoś brakuje, kolejki chodzą 24/7, a nie nudzisz się klepiąc festyny choć jeżeli komuś sprawia to przyjemność to okej każdy gra swoją grę

I tym oto postem kończę sprzeczki z rizini, gdyż jak wcześniej napisałem rizinię zostawiłem i sie na jej temat już nie wypowiadam, bo nie warto więc nie próbuj zabłysnąć kolejnym postem w którym robisz z siebie głupka tylko spróbuj może zmienić nastawienie?

Na rizini nie mam z kim grać w tej chwili jest tylko Erax i Miłosz, reszta na urlopach praktycznie i rozbiórkach tak więc moje najszczersze gratulacje, wygraliście i pomijając fakt w jaki sposób wygraliście, my nigdzie nie uciekamy, ale też już nic więcej nie zdziałamy nie ma się co oszukiwać, więc dyskusję można zakończyć albo raczej ja ją kończę, nie mam już zamiaru odpowiadać na twoje głupie zaczepki ani nikomu nie chce się drążyć tutaj i czytać przepychanek z rizini

Zresztą i tak pewnie moderator pozamiata posty niezwiązane z tematem


s3UnYG0.png
 
Do góry