Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

Sapcio

Zespół Grepolis
to jak napisał doktorek więcej postów to znaczy że jest mądrzejszy słup?
smiley_emoticons_biggrin.gif
Tego nie napisałem i nie stwierdziłem :).
 

DeletedUser11474

Guest
Sapcio mysle ze nie uraze jak tak sie do Ciebie zwroce ...
Z samej definicji FO jest po to aby gracze integrowali sie z suportem ,rozmawiali o tym co mozna zmienic,poprawic itd..raptem Ty mnie odsylasz do wiadomosci na priwie ..uczciwie mowie ja postrzegamn forum jako miejsce do dyskusji a Wy ta dyskuje prowadzona w normalny kulturalny sposob kasujecie ....to jest poprostu zenujace ,mysle ze bardziej dla Was niz dla nas ....Stancie na wysokosci zadania i jako suporterzy odpowiadajcie na pytania graczy na forum to w sumie nie tak wiele...Tyle w temacie odemnie.
Ps .Jezeli w w tej wiadomosci na pw jest ze dostalem 250k goldu od inno za free to zajrze na inna szkoda czasu ;)
Pozdrawiam i prosze o nie usowanie postow;)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Sapcio mysle ze nie uraze jak tak sie do Ciebie zwroce ...
Z samej definicji FO jest po to aby gracze integrowali sie z suportem ,rozmawiali o tym co mozna zmienic,poprawic itd..raptem Ty mnie odsylasz do wiadomosci na priwie ..uczciwie mowie ja postrzegamn forum jako miejsce do dyskusji a Wy ta dyskuje prowadzona w normalny kulturalny sposob kasujecie ....to jest poprostu zenujace ,mysle ze bardziej dla Was niz dla nas ....Stancie na wysokosci zadania i jako suporterzy odpowiadajcie na pytania graczy na forum to w sumie nie tak wiele...Tyle w temacie odemnie.
Ps .Jezeli w w tej wiadomosci na pw jest ze dostalem 250k goldu od inno za free to zajrze na inna szkoda czasu ;)
Pozdrawiam i prosze o nie usowanie postow;)

Mogę przekazać Twoją uwagę, ale wytyczne regulaminu jaki jest na forum jest przekazywany od górny.
 

DeletedUser29238

Guest
O ile dobrze widzę, to tematem tego forum jest sytuacja na świecie Teby, a nie ocena pracy supportu. Wszystkie sprawy do supportu proszę pisać w ticketach, a tu trzymać się zasadniczego tematu. Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
 

DeletedUser11474

Guest
iMisiek nikt tu nie ocenia Waszej pracy od tego jest Inno ...nam jako zwyklym graczom chodzi o cos zupelnie innego jezeli stworzyliscie Fo dajcie na nim normalnie porozmawiac ,dopoki nikt nikomu nie ubliza ,nie jest chamski,poprostu nie usowajcie postow po to one jest ...nie robcie sobie prywatnego folwarku z forum ogolnego ....mam nadzieje ze nikogo z suportrow nie obrazilem swoja wypowiedzia ....
 

DeletedUser29238

Guest
Nie ingerujemy, dopóki nie ma takiej konieczności, ale dziś trochę wymknęło się Wam to spod kontroli. Lepiej zapobiegać i wykasować kilka postów, niż ma wylewać się potem żółć na wszystkich dookoła. Taka karma, że zazwyczaj zbieramy baty, ale nikt z nas się nie skarży. Są kanały PW, można pisać do każdego z nas, są tickety, można się skarżyć, ale nie można publicznie rozmawiać o pracy Teamu. Sapcio już wcześniej o tym pisał, ja tylko powtarzam, bo być może nie wszyscy przeczytali do końca.
 

DeletedUser23967

Guest
i tak wam nie da nic ciachanie bo macie obraniane tyłki na grze z dużo gorszym skutkiemi i świeżaki to czytają tam a jak wejdzie nowa osoba na to martwe forum to odejdzie i poszuka innej gry skoro widzi 30 wpisów na krzyż

3,2,1 kasacja :D

sami wykurzacie graczy z tej gry takie są fakty, martwe forum nikogo tu nie przyciągnie, nie wiem czy to dotrze bo od jakiegoś czasu sukcesywnie robicie wszystko żeby nikt w to nie grał, forum wygląda jak wygląda i każdy kto by chciał pograć w grę wojenną jak poczyta to tu nic nie wyczyta, każdy ma każdego po plecach klepać i robić dobrą minę do złej gry, czy forma gry się ostatnio zmieniła i ma być wszystko na zielono i niebiesko bez wojen i gównoburz na których zarabiacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
Uciekam kolejkowac wojo bo nie dobre wakacje cos knuja;) a my jako biedne lamy musimy sie bronic ;))))) Pozdrawiam
 

DeletedUser11474

Guest
haha i Cie wywalilem;))) zloz jutro rano po 10am podanie, jak sekretarka nie zapila to moze ktos Cie wyslucha ,nie zapomnij w cv o zdjeciu najlepij siostry;)
 

DeletedUser27799

Guest
Co do synchra adka to jest to możliwe bez problemu z ruchomą ramką ;p teraz ona nie działa to jest troszke trudniej ale i tak da radę zależy też od szczęścia ;p i ile ma spowalniaczy ;p
 
Do góry