Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Było mu ich Azir nie pokazywać, teraz będzie miał traumę do końca życia
smiley_emoticons_frown.gif

Moich jeszcze nie widział :p to wy go tak tutaj zraziliście :eek: jak pachy zostaną ogolone to może wróci XDD

A odchodząc od tematu pach to trzeba pogratulować dzisiaj czarnym owieczkom za dzisiejszy spryt przez który w nocy będę nastawiał kolejki :eek::eek:
 
Napisze tu , tak informacyjnie - każdy fejk od TIL wysłany na mnie będzie mnożony x2 i wysyłany na gracza melle :) Przykładowo - jak wyślecie na mnie 50 ataków to ona będzie miała 100
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Działacie na własną szkodę , a ja mam kupe czasu by się tak bawić :p
 
Napisze tu , tak informacyjnie - każdy fejk od TIL wysłany na mnie będzie mnożony x2 i wysyłany na gracza melle :) Przykładowo - jak wyślecie na mnie 50 ataków to ona będzie miała 100
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Działacie na własną szkodę , a ja mam kupe czasu by się tak bawić :p
Po pierwsze to nie są fejki oni tyle mają wojska :)
Po drugie Ładne synchro macie.
 

DeletedUser30017

Guest
Napisze tu , tak informacyjnie - każdy fejk od TIL wysłany na mnie będzie mnożony x2 i wysyłany na gracza melle :) Przykładowo - jak wyślecie na mnie 50 ataków to ona będzie miała 100
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
Działacie na własną szkodę , a ja mam kupe czasu by się tak bawić :p
zawiało grozą, nie pogryź ich :D
 

DeletedUser23959

Guest
Przymusowe wakacje (owce) również.
smiley_emoticons_smilenew.gif

Ty się tak ell nie wychylaj za bardzo, bo od Wakacji, to my się totalnie odcinamy. Tajemnicą nie jest, kto tutaj Przymusowym opinię wystawiał - swoim cwaniakowaniem i rozpętywaniem gównoburz - bardzo dobrze widocznych na fo.
Także gadaj sobie co chcesz o Owcach, ale nie porównuj Nas do Wakacji.
 

DeletedUser23685

Guest
Ty się tak ell nie wychylaj za bardzo, bo od Wakacji, to my się totalnie odcinamy. Tajemnicą nie jest, kto tutaj Przymusowym opinię wystawiał - swoim cwaniakowaniem i rozpętywaniem gównoburz - bardzo dobrze widocznych na fo.
Także gadaj sobie co chcesz o Owcach, ale nie porównuj Nas do Wakacji.

Hmm droga Magdo, dziwnym jest twój post, a mianowicie dlatego, że przyszliście tu razem na ten świat i ty oraz większość aktualnych owiec to są wakacje ^^ Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że złoty, naleśnik i pantofel stanowili całe wakacje? Ja bym zrozumiał jakbyście tu dołączyli z przyczepki na tym świecie, ale wy tu przyszliście składem zorganizowanym na poprzednim świecie, więc sami siebie sie teraz wypieracie, co prawda nie pykło wam i mieliście spiny nie wiem jakie nie wnikam, ale siłą i tak jesteście integralną częścią wakacji

To troche tak jakbyś powiedziała, że nie jesteś Magda i od dziś jesteś Marta i wypierasz sie siebie samej, a przynajmniej ja to tak odbieram :V
 
Do góry