Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
To już nie są ani wakacje ani owce ;) zagraniczna elita, swoją drogą tłumacz google by Wam lepiej tą nazwę przetłumaczył drogie sheepsy xD

Słuszna uwaga :)

Wujek google prawdę ci powie ^^

4se2zIM.png
 
Ty się tak ell nie wychylaj za bardzo, bo od Wakacji, to my się totalnie odcinamy. Tajemnicą nie jest, kto tutaj Przymusowym opinię wystawiał - swoim cwaniakowaniem i rozpętywaniem gównoburz - bardzo dobrze widocznych na fo.
Także gadaj sobie co chcesz o Owcach, ale nie porównuj Nas do Wakacji.
Decyzja była wasza wspólna o zerwaniu paktu czy spinaniu w naszą stronę, a że teraz ty masz wszystko na głowie i starasz się utrzymać upadający sojusz to szanuję taką podstawę.
 

DeletedUser23959

Guest
Hmm droga Magdo, dziwnym jest twój post, a mianowicie dlatego, że przyszliście tu razem na ten świat i ty oraz większość aktualnych owiec to są wakacje ^^ Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że złoty, naleśnik i pantofel stanowili całe wakacje? Ja bym zrozumiał jakbyście tu dołączyli z przyczepki na tym świecie, ale wy tu przyszliście składem zorganizowanym na poprzednim świecie, więc sami siebie sie teraz wypieracie, co prawda nie pykło wam i mieliście spiny nie wiem jakie nie wnikam, ale siłą i tak jesteście integralną częścią wakacji

To troche tak jakbyś powiedziała, że nie jesteś Magda i od dziś jesteś Marta i wypierasz sie siebie samej, a przynajmniej ja to tak odbieram :V
Otóż Drogi Azirze, jak jednemu z "Naszych", /za wystawianie Nam niezbyt dobrej opinie między innymi na FO / zostały zabrane uprawnienia, to uznał, że ON jest założycielem Wakacji i to jego sojusz. To niech sobie ten sojusz zabiera razem ze swoim odejściem. My mieliśmy dosyć prywat i cwaniakowania na każdym kroku i absolutnie nie chcemy się z tym utożsamiać. Nie okłamujmy się, Wakacje zostały ocenione przez pryzmat pewnych osób, których już nie ma, także jak dla mnie (i nie tylko dla mnie), temat Przymusowych jest zamknięty.

Decyzja była wasza wspólna o zerwaniu paktu czy spinaniu w naszą stronę, a że teraz ty masz wszystko na głowie i starasz się utrzymać upadający sojusz to szanuję taką podstawę.

Wspólna decyzja o spinaniu w Waszą stronę? Nigdy, ale to nigdy nie było z mojej strony żadnej napinki. Bez względu na kolory na mapce, każdemu należy się szacunek - takie jest moje nieodzowne zdanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
Ble ble ble :D nie zgadzałem się z Waszym prowadzeniem sojuszu to znaleźliscie byle powód by mi je zabrać :D Jako że Wakacje to mój sojusz to zabieram go i róbcie swój od 0 i nabijacie pw itd :) Bo jak patrze teraz na ranking s-wojowników to troszkę beka że Wy prowadzicie :) skoro mamy Was nie porównywać do Wakacji to zróbcie swój sojusz a nie bazujcie na tym co nabiły głownie Wakacje :) Zrobiliście z sojuszu który był top1 pod każdym względem na tym świecie masówkę i to przez Was skończyło się jak się skończyło :) Ja tam się ciesze żę mam Was na czerwono w końcu można bić słupów których dodaliście :) i przekażcie pozdrowienia dla udawanego lekarza jak mu to było słup yolo ? wielki "wojownik" z oroposa Hahaa :D Możecie pisać dalej jaki to ja zły jestem :D
Pozdrawiam
Złoty Dzieciak :D
 
Ostatnia edycja:
Ty się tak ell nie wychylaj za bardzo, bo od Wakacji, to my się totalnie odcinamy. Tajemnicą nie jest, kto tutaj Przymusowym opinię wystawiał - swoim cwaniakowaniem i rozpętywaniem gównoburz - bardzo dobrze widocznych na fo.
Także gadaj sobie co chcesz o Owcach, ale nie porównuj Nas do Wakacji.
Sami sobie opinie wystawiliście uciekając na urlopy, jak jedna rodzina , wszyscy pojechali odpocząć , pewnie wszyscy w to samo miejsce :) a gównoburza na fo to normalna rzecz :)
 

DeletedUser23685

Guest
Ble ble ble :D nie zgadzałem się z Waszym prowadzeniem sojuszu to znaleźliscie byle powód by mi je zabrać :D Jako że Wakacje to mój sojusz to zabieram go i róbcie swój od 0 i nabijacie pw itd :) Bo jak patrze teraz na ranking s-wojowników to troszkę beka że Wy prowadzicie :) skoro mamy Was nie porównywać do Wakacji to zróbcie swój sojusz a nie bazujcie na tym co nabiły głownie Wakacje :) Zrobiliście z sojuszu który był top1 pod każdym względem na tym świecie masówkę i to przez Was skończyło się jak się skończyło :) Ja tam się ciesze żę mam Was na czerwono w końcu można bić słupów których dodaliście :) i przekażcie pozdrowienia dla udawanego lekarza jak mu to było słup yolo ? wielki "wojownik" z oroposa Hahaa :D Możecie pisać dalej jaki to ja zły jestem :D
Pozdrawiam
Złoty Dzieciak :D

Złoty to jest niesamowite jak ty potrafisz zarzucać i wypominać wszystko wszystkim kiedy sam nie masz czystego konta :) zacznijmy od pierwszej kwestii- wakacje miały od początku dobrze ustawioną dyplomację, która obfitowała w szybki rozwój, ty byłeś jednym z napinaczy, których działanie sprawiło, że wakacjom zrobiło się bardzo czerwono nie było to przemyślane choć wtedy wakacje trzymały się dobrze, ale to głównie przez event w którym kilka osobników bardzo mocno złociło i dzięki temu wiosek wakacje nie traciły, skończył się event, skończyły się mity i wszystko trafił szlak, więc jak już chcesz oceniać innych zacznij może od siebie, bo sam masz troche brudu pod paznokciami ;)

Urlopy- owszem były, ty jako jeden z tych nielicznyiach ciach zostałeś na froncie i całkiem ładnie się wybiłeś i za to należą ci się propsy, bo pomimo, że nie przepadam za twoją osobą to chęci, zaangażowania i wytrwałości ci nie można odmówić, to w sumie tak jak na na lindosie z tym, że ja nie przeszedłem do czerwonych tylko wolałem bronić się do ostatniej wioski :p

Teraz najlepsze, uważasz, że yolo to żaden wojownik, więc ty się za takowego uważasz to powiedz mi czy rozkładając sobie 4 leniwe litery na monitorze doznajesz w tej walce jakiś obrażeń, ran czy choćby ryse na monitorze? :D chociaż widzę, że ostatnio masz inne zajęcie i twój zapał wojownika i szał berserkera został stłumiony, gdyż poszukujesz na grepo swojej wielkiej miłości :p

Yolo owszem nie pokazał się tu z dobrej strony, ale kilkukrotnie rozmawiałem z nim na tsie i osobiście nic do niego nie mam i wydaje się być sympatyczną osobą, a nie prymitywnym napinaczem, na oroposie grał aktywnie tego mu nie odmówisz natomiast nie możesz go oceniać przez pryzmat grepo, bo cokolwiek by ci się wydarzyło w życiu realnym nie będziesz myślał o grze, a jak spadł z urlopu to był mniej aktywny to fakt, ale starał się pilnować wiosek, więc nie wiem co mu próbujesz zarzucić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
Boshe Azirek :)
Yolo, to tsowy cwaniak :D chwalił się jaki on to jest dobry co on na oroposie dokonał i osiągnął więc miał pokazać tutaj na normalnym frocie co potrafi bo na oroposie miał taki front że go nikt nie atakował :) Tutaj go Mati zaczął atakować to ten mu bajkę strzelił że jest lekarzem i od niego zależy zycie wielu os :D a dobrze wiemy co yolo "robi" :) Smieszne jest to że wypowiada się w tym temacie osoba która nie ma pojecia o całej sytuacji :) Także Azirek oszczędź mi czytanie Twoich wypocin :D Nie pozdrawiam :)
 

DeletedUser23959

Guest
Ble ble ble :D nie zgadzałem się z Waszym prowadzeniem sojuszu to znaleźliscie byle powód by mi je zabrać :D Jako że Wakacje to mój sojusz to zabieram go i róbcie swój od 0 i nabijacie pw itd :) Bo jak patrze teraz na ranking s-wojowników to troszkę beka że Wy prowadzicie :) skoro mamy Was nie porównywać do Wakacji to zróbcie swój sojusz a nie bazujcie na tym co nabiły głownie Wakacje :) Zrobiliście z sojuszu który był top1 pod każdym względem na tym świecie masówkę i to przez Was skończyło się jak się skończyło :) Ja tam się ciesze żę mam Was na czerwono w końcu można bić słupów których dodaliście :) i przekażcie pozdrowienia dla udawanego lekarza jak mu to było słup yolo ? wielki "wojownik" z oroposa Hahaa :D Możecie pisać dalej jaki to ja zły jestem :D
Pozdrawiam
Złoty Dzieciak :D
"zrobiliście", czyli kto zrobił? Bo tutaj jakieś szufladkowanie występuje, może zacznij nazywać rzeczy po imieniu.

Co do rankingów, to cały Ty. Ja się z Was na ts-ie śmiałam, że tylko w ten ranking zaglądacie, bo dla mnie jest to akurat mało istotne, o czym doskonale wiesz.

I wiesz co jest najgorsze? I przykro mi, że muszę o tym pisać na fo, ale moje pw bez odzewu są - to, że mimo tego, że ja z Tobą nie miałam żadnych ścin, to po prostu, nazywając rzeczy po imieniu - olałeś mnie ciepłym moczem. A nie graliśmy sobie tylko ot tak, ale również sporo czasu spędzalismy razem na ts-ie. Nie tego się po Tobie spodziewałam.

Jak wszedłeś z soja, a lamy miały bana, to celowo rezerwowalam okupowane przez Ciebie miasta, żeby nikt Ci z atakiem nie wyleciał. Zapewniałeś mnie, że Nam je oddasz po przejęciu.*** A Ty jak to wykorzystales? Później pisałeś, że pierwszy nie zaatakujesz, po czym ataki poleciały - ale w końcu, jak to napisałeś, cieszysz się, że masz czerwonych słupów obok .
Kamil, to się w pale nie mieści, serio.
Ufalam Ci do końca i naprawę cholernie mi przykro, że się musialam tak przejechać.

Sami sobie opinie wystawiliście uciekając na urlopy, jak jedna rodzina , wszyscy pojechali odpocząć , pewnie wszyscy w to samo miejsce :) a gównoburza na fo to normalna rzecz :)
Mati, a tak serio, to co ja, czy inni, którzy zostali mieli na to poradzić? Nie życzę Ci, żebyś znalazł się w takiej sytuacji, a inni oceniali Cię bazując na zachowaniu pozostałych.

Prawda jest, że gdyby na forum nie było cwaniakowania, to opinia na nasz temat była by inna.
Choć prowodyrów już nie ma, to smród się ciągnie dalej.
Niestety.


***edit
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
"zrobiliście", czyli kto zrobił? Bo tutaj jakieś szufladkowanie występuje, może zacznij nazywać rzeczy po imieniu.

Co do rankingów, to cały Ty. Ja się z Was na ts-ie śmiałam, że tylko w ten ranking zaglądacie, bo dla mnie jest to akurat mało istotne, o czym doskonale wiesz.

I wiesz co jest najgorsze? I przykro mi, że muszę o tym pisać na fo, ale moje pw bez odzewu są - to, że mimo tego, że ja z Tobą nie miałam żadnych ścin, to po prostu, nazywając rzeczy po imieniu - olałeś mnie ciepłym moczem. A nie graliśmy sobie tylko ot tak, ale również sporo czasu spędzalismy razem na ts-ie. Nie tego się po Tobie spodziewałam.

Jak wszedłeś z soja, a lamy miały bana, to celowo rezerwowalam okupowane przez Ciebie miasta, żeby nikt Ci z atakiem nie wyleciał. A Ty jak to wykorzystales? Później pisałeś, że pierwszy nie zaatakujesz, po czym ataki poleciały - ale w końcu, jak to napisałeś, cieszysz się, że masz czerwonych słupów obok .
Kamil, to się w pale nie mieści, serio.
Ufalam Ci do końca i naprawę cholernie mi przykro, że się musialam tak przejechać.


Trzeba było zachować się normalnie i nie zabierać mi z jakiegoś śmiesznego powodu upr :) a pisałem że jak zabierzecie to nie gram z Wami :) Napisałem że Was pierwszy nie zaatakuje ale zrobiliście sobie ze mnie "osobę do chowania wojska" :) nie ubijałem Wam tego, ale zacząłem atakować :) To tylko gra :)
 

DeletedUser6041

Guest
Mati, a tak serio, to co ja, czy inni, którzy zostali mieli na to poradzić? Nie życzę Ci, żebyś znalazł się w takiej sytuacji, a inni oceniali Cię bazując na zachowaniu pozostałych.

Prawda jest, że gdyby na forum nie było cwaniakowania, to opinia na nasz temat była by inna.
Choć prowodyrów już nie ma, to smród się ciągnie dalej.
Niestety.


A napisz czy jak ktoś pisze o Wakacjach (owcach) to śmieje się z tego że Złoty się wyzywał na FO czy z tego że słupy których dodaliście dostali w tyłek i pouciekali na urlopy ?:) Także nie pisz głupot że ja Wam opinie popsułem bo sami to zrobiliscie :)
 

DeletedUser23959

Guest
Trzeba było zachować się normalnie i nie zabierać mi z jakiegoś śmiesznego powodu upr :) a pisałem że jak zabierzecie to nie gram z Wami :) Napisałem że Was pierwszy nie zaatakuje ale zrobiliście sobie ze mnie "osobę do chowania wojska" :) nie ubijałem Wam tego, ale zacząłem atakować :) To tylko gra :)
uprawnienia zbierane Ci były niejednokrotnie i jakoś afery nie było, więc dziwi mnie teraz Twoje tłumaczenie. A o nie atakoawniu napisałeś MI, i mnie pierwsza zaatakowałeś. Już nie wspomnę o reszcie, która napisałam wyżej.
 

DeletedUser6041

Guest
a PW nie czytam bo nie mam zamiaru czytać płaczu i jaki ja to jestem zły ;D
 

DeletedUser23959

Guest
A napisz czy jak ktoś pisze o Wakacjach (owcach) to śmieje się z tego że Złoty się wyzywał na FO czy z tego że słupy których dodaliście dostali w tyłek i pouciekali na urlopy ?:) Także nie pisz głupot że ja Wam opinie popsułem bo sami to zrobiliscie :)
Z tymi słupami grałeś, dopóki focha za zabranie uprawnień nie walnąłeś.

a PW nie czytam bo nie mam zamiaru czytać płaczu i jaki ja to jestem zły ;D
Akurat odczytane.

A jak nie masz zamiaru czytać płaczu, to uważam rozmowę za zakończona. Cudowne masz podejście do osób z którymi byłeś blisko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
uprawnienia zbierane Ci były niejednokrotnie i jakoś afery nie było, więc dziwi mnie teraz Twoje tłumaczenie. A o nie atakoawniu napisałeś MI, i mnie pierwsza zaatakowałeś. Już nie wspomnę o reszcie, która napisałam wyżej.

Tak, ale jak oddał mi naleśnik i chciałem coś zrobić żeby sojusz stanął na nogi to przez jakąś spine na FO mi uprawnienia zabraliście a po moim odejściu dostał jakiś sawinka który 2/3 bycia w sojuszu był na urlopie wtf, ;) To jest tylko gra która polega na atakowaniu :) Z naleśnikiem gram już mase światów to samo z came i starym złotym jak trzeba to staniemy przeciwko sobie na froncie bo na tym gra polega ;)
 
"zrobiliście", czyli kto zrobił? Bo tutaj jakieś szufladkowanie występuje, może zacznij nazywać rzeczy po imieniu.

Co do rankingów, to cały Ty. Ja się z Was na ts-ie śmiałam, że tylko w ten ranking zaglądacie, bo dla mnie jest to akurat mało istotne, o czym doskonale wiesz.

I wiesz co jest najgorsze? I przykro mi, że muszę o tym pisać na fo, ale moje pw bez odzewu są - to, że mimo tego, że ja z Tobą nie miałam żadnych ścin, to po prostu, nazywając rzeczy po imieniu - olałeś mnie ciepłym moczem. A nie graliśmy sobie tylko ot tak, ale również sporo czasu spędzalismy razem na ts-ie. Nie tego się po Tobie spodziewałam.

Jak wszedłeś z soja, a lamy miały bana, to celowo rezerwowalam okupowane przez Ciebie miasta, żeby nikt Ci z atakiem nie wyleciał. A Ty jak to wykorzystales? Później pisałeś, że pierwszy nie zaatakujesz, po czym ataki poleciały - ale w końcu, jak to napisałeś, cieszysz się, że masz czerwonych słupów obok .
Kamil, to się w pale nie mieści, serio.
Ufalam Ci do końca i naprawę cholernie mi przykro, że się musialam tak przejechać.
Ech, typowe u złotego.
Nie szanujesz serio stary z tymi którymi grasz, dlatego ja walnąlem szaraki na OROPOSIE.

Boshe Azirek :)
Yolo, to tsowy cwaniak :D chwalił się jaki on to jest dobry co on na oroposie dokonał i osiągnął więc miał pokazać tutaj na normalnym frocie co potrafi bo na oroposie miał taki front że go nikt nie atakował :) Tutaj go Mati zaczął atakować to ten mu bajkę strzelił że jest lekarzem i od niego zależy zycie wielu os :D a dobrze wiemy co yolo "robi" :) Smieszne jest to że wypowiada się w tym temacie osoba która nie ma pojecia o całej sytuacji :) Także Azirek oszczędź mi czytanie Twoich wypocin :D Nie pozdrawiam :)
Oj Złoty, chyba nie pamiętasz jak Yolo przejął po mnie palikowanie i ile zrobił byśmy mieli niebiesko na wyspach. :)
To ze kłamał niekiedy by kogoś wkręcić to już nieraz, ale nie można narzucić Yolowi ze nic tam nie zrobil na OROPOSIE bo zawsze deffa slal i odbijał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
A jak nie masz zamiaru czytać płaczu, to uważam rozmowę za zakończona. Cudowne masz podejście do osób z którymi byłeś blisko.

Jesteśmy dorosłymi osobami, podjąłem taką a nie inną decyzje i nie potrzebne mi na PW wywody że kogoś zawiodłem itd ;) równie dobrze mogę napisać że zawiodłem się na Was bo zebrałem ludzi, założyłem sojusz, zaufałem Wam dostaliście upr a na koniec przez jakas spine mi je zabraliście :)
 

DeletedUser6041

Guest
Oj Złoty, chyba nie pamiętasz jak Yolo przejął po mnie palikowanie i ile zrobił byśmy mieli niebiesko na wyspach. :)
To ze kłamał niekiedy by kogoś wkręcić to już nieraz, ale nie można narzucić Yolowi ze nic tam nie zrobil na OROPOSIE bo zawsze deffa slal i odbijał.
a pisze coś o palikach ? Mówie o froncie, chwalił się jaki on to dobry jest że sam dawał radę na froncie itd a jaki miał front ? taki że go nie atakowali i śmiał się że my przy kronice miasta tracimy :) mówił że tutaj udowodni swoją wartość widać :)
 
Do góry