Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23959

Guest
Tak, ale jak oddał mi naleśnik i chciałem coś zrobić żeby sojusz stanął na nogi to przez jakąś spine na FO mi uprawnienia zabraliście a po moim odejściu dostał jakiś sawinka który 2/3 bycia w sojuszu był na urlopie wtf, ;) To jest tylko gra która polega na atakowaniu :) Z naleśnikiem gram już mase światów to samo z came i starym złotym jak trzeba to staniemy przeciwko sobie na froncie bo na tym gra polega ;)
Tsa, tylko jak came Jacek był, to uprawnień nie miałeś i jakoś ok było. I wiesz, dla mnie to nie jest tylko gra, dla mnie to przede wszystkim ludzie z którymi gram, ale widać każdy ma inne priorytety. Na tym kończę rozmowę z Tobą, bo widzę, że nie masz za grosz sumienia. Zawiodlam się na Tobie strasznie Kamilu.
 

DeletedUser6041

Guest
Spoko, ja wiem że w całej sytuacji musi być jeden zły i padło na mnie :D nie ruszają mnie opinie innych te złe i te dobre ; ) także piszcie sobie co chcecie chętnie poczytam jaki zły jestem :DD
 

DeletedUser23685

Guest
Boshe Azirek :)
Yolo, to tsowy cwaniak :D chwalił się jaki on to jest dobry co on na oroposie dokonał i osiągnął więc miał pokazać tutaj na normalnym frocie co potrafi bo na oroposie miał taki front że go nikt nie atakował :) Tutaj go Mati zaczął atakować to ten mu bajkę strzelił że jest lekarzem i od niego zależy zycie wielu os :D a dobrze wiemy co yolo "robi" :)Smieszne jest to że wypowiada się w tym temacie osoba która nie ma pojecia o całej sytuacji :) Także Azirek oszczędź mi czytanie Twoich wypocin :D Nie pozdrawiam :)

To twoja subiektywna opinia, ja również gadałem z nim na tsie i kozaczenie było w zasadzie głównie z twojej strony i tak zwanego CameSrame, nie możesz tego nijak potwierdzić, bo nie masz czym natomiast chcesz kogoś ot tak obrzucić gównem, a to co ty pisałeś na wspólnym forum gdzieś tam się zachowało i nie było z klasą, ale teraz jak widać się na tym przejechałeś i ogarnąłeś swoją pasję do zaczynania burz

Wypowiadam się na tematy w których mam coś do powiedzenia i akurat byłem z nimi dobrze obeznany i różnica między nami polega na tym, że jestem w stanie przyjąć krytykę względem siebie i najpierw patrzę co ja źle zrobiłem, a nie wypominam to wszystkim innym jacy to oni nie są do dupy

"Smieszne jest to że wypowiada się w tym temacie osoba która nie ma pojecia o całej sytuacji", hmm dla mnie śmiesznym jest to, że ograniczyłeś całą wypowiedź do yola, którego tylko dałem jako dodatek końcowy do całej mojej wypowiedzi

Ale zgodzę się nie drążmy tego dalej, pomimo, ze nie przepadam za twoją osobą to jesteśmy teraz sojusznikami i raz ci chyba nawet wsparcie wysłałem pomimo, że mam cie w osobach zablokowanych i się to nie zmieni to gramy teraz do jednej bramki, ale serio troche samokrytyki ci nie zaszkodzi ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19767

Guest
Ja też się zawiodłem, chciałem Cię nie atakować z powodu tego, że już mi kilka miast odbiłeś, ale Ty mi cały czas kolony ślesz i co mam robić ? Tak Bogusia każdy krytykuje, a tutaj nic lepiej nie jest :( Dla mnie statystyki i pw się nie liczą, mam już koronkę z Troi, chociaż nie sprawia mi ona jakoś przyjemności i nic nie daje tylko przeciwnie bardziej obstawiają mi miasta na okupce, bo sobie każdy twierdzi, że gracz z koronką to już pro gamer, a tak nie zawsze jest.
PS. 1 kolon na dnie :D

Ja osobiście nie grałem na oroposie i nie wiem jakie sprawy się tam podziały, ale już raz taki rozłam miałem sojuszu na Myoni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23959

Guest
Spoko, ja wiem że w całej sytuacji musi być jeden zły i padło na mnie :D nie ruszają mnie opinie innych te złe i te dobre ; ) także piszcie sobie co chcecie chętnie poczytam jaki zły jestem :DD

Ceiss (bo nie Złoty- Złote Dziecie, to konto które dostał od Piotrka) Jak Ty nic nie rozumiesz... Tu nie chodzi o szukanie tego najgorszego, tutaj chodzi o to, że wystawiles osoby, które Ci ufaly, ufaly nawet po tym, jak odszedłes z sojuszu (na oroposie odchodziłes sam kilka razy, po czym wracałeś... Pomijając oczywiście sytuacje, gdzie dla jaj Cię wyrzucali.)
Ale jak to napisałeś,, nie rusza Cię to, co inni piszą.

Mnie to, co zrobiłeś ruszyło bardzo. Przez takich, jak Ty traci się wiarę w ludzi, a to bardzo, bardzo smutne.

To ostatnie, co chciałam powiedzieć, bo jak każdy pewnie zauważył, to, co pisze spływa po Tobie, jak po kaczce i
najpewniej masz z tego niezły ubaw.
 

DeletedUser23685

Guest
Ceiss (bo nie Złoty- Złote Dziecie, to konto które dostał od Piotrka) Jak Ty nic nie rozumiesz... Tu nie chodzi o szukanie tego najgorszego, tutaj chodzi o to, że wystawiles osoby, które Ci ufaly, ufaly nawet po tym, jak odszedłes z sojuszu (na oroposie odchodziłes sam kilka razy, po czym wracałeś... Pomijając oczywiście sytuacje, gdzie dla jaj Cię wyrzucali.)
Ale jak to napisałeś,, nie rusza Cię to, co inni piszą.

Mnie to, co zrobiłeś ruszyło bardzo. Przez takich, jak Ty traci się wiarę w ludzi, a to bardzo, bardzo smutne.

To ostatnie, co chciałam powiedzieć, bo jak każdy pewnie zauważył, to, co pisze spływa po Tobie, jak po kaczce i
najpewniej masz z tego niezły ubaw.


Nie sądzę by miał z tego ubaw, on próbuje sprawiać tylko takie pozory, można to zauważyć po tym jak w pewnym momencie zamknął drzwi i usunął się z FO. Nikt nie pozostawił na nim suchej nitki, a wszystkie brudy zostały wyciągnięte, a w mojej wiadomości odwołał się tylko do jednego akapitu, który mu spasował i na nim skupił całą swoją uwagę

Madziu dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób do tego po prostu trzeba przywyknąć, ja bym w sumie nic do niego nie miał, ale serio sam dla sojuszu w którym grał zrobił niezły bajzel po czym wszystkich skrytykował nie mając sobie nic do zarzucenia, tak się śmiał, że ja wpierdziel dostałem na lindosie, ale ja nie uciekłem do skarpet ani drinków śmiejąc się ludziom z którymi grałem prostu w twarz przez spory okres czasu i nazywając ich słupami, a z tymi słupami grałem do końca i przyjąłem do świadomości, że przegrałem i miałem żal jedynie do siebie, bo sporo mojej winy w tym było, a nie oczerniałem naokoło wszystkich, jedyną osobą, która się do tego w jakimś stopniu przyczyniła był wtedy Marcellego, ale nie jestem świętoszkiem by to wypominać na prawo i lewo i szukać winy wszędzie tylko nie u siebie ;) Gdybyś serio choć w jednej sytuacji zachował się w porządku chociaż teraz, to ja byłbym w stanie wszystko inne zapomnieć, odszedłeś do czerwonych- okej, atakowałeś swoich byłych sojuszników okej, ale były one wbrew twoim deklaracjom i mówisz, że cieszysz się, że możesz atakować chcesz słupów, których przyjęli, a z rozmowy wyszło, że w pierwszej kolejności atakowałeś Madzię i relacje mieliście budowane już na poprzednim świecie i olałeś ją zimnym moczem, mówisz, że ja nie jestem w temacie, ale to w twoich wypowiedziach widać sam fałsz i zakłamanie

Serio, bądź choć raz ze sobą szczery
 
Nie sądzę by miał z tego ubaw, on próbuje sprawiać tylko takie pozory, można to zauważyć po tym jak w pewnym momencie zamknął drzwi i usunął się z FO. Nikt nie pozostawił na nim suchej nitki, a wszystkie brudy zostały wyciągnięte, a w mojej wiadomości odwołał się tylko do jednego akapitu, który mu spasował i na nim skupił całą swoją uwagę

Madziu dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób do tego po prostu trzeba przywyknąć, ja bym w sumie nic do niego nie miał, ale serio sam dla sojuszu w którym grał zrobił niezły bajzel po czym wszystkich skrytykował nie mając sobie nic do zarzucenia, tak się śmiał, że ja wpierdziel dostałem na lindosie, ale ja nie uciekłem do skarpet ani drinków śmiejąc się ludziom z którymi grałem prostu w twarz przez spory okres czasu i nazywając ich słupami, a z tymi słupami grałem do końca i przyjąłem do świadomości, że przegrałem i miałem żal jedynie do siebie, bo sporo mojej winy w tym było, a nie oczerniałem naokoło wszystkich, jedyną osobą, która się do tego w jakimś stopniu przyczyniła był wtedy Marcellego, ale nie jestem świętoszkiem by to wypominać na prawo i lewo i szukać winy wszędzie tylko nie u siebie ;) Gdybyś serio choć w jednej sytuacji zachował się w porządku chociaż teraz, to ja byłbym w stanie wszystko inne zapomnieć, odszedłeś do czerwonych- okej, atakowałeś swoich byłych sojuszników okej, ale były one wbrew twoim deklaracjom i mówisz, że cieszysz się, że możesz atakować chcesz słupów, których przyjęli, a z rozmowy wyszło, że w pierwszej kolejności atakowałeś Madzię i relacje mieliście budowane już na poprzednim świecie i olałeś ją zimnym moczem, mówisz, że ja nie jestem w temacie, ale to w twoich wypowiedziach widać sam fałsz i zakłamanie

Serio, bądź choć raz ze sobą szczery
Amen.
 

DeletedUser6041

Guest
Nagle ile obrońców i idealnych osób się tu znalazło nawet ell ? :D:) Serio nie rusza mnie, pisać przestałem bo miałem inne sprawy do załatwienia a zresztą po co miałbym się tłumaczyć ?:D
Kogo ja wystawiłem ? pisałem że jak nie będziecie atakować to nie będę ja atakował, zrobiliście sobie ze mnie bezpieczną miejscówkę na chowanie wojska ;) to skończyło się to i macie ataki ;D
Azirek
Nie prosiłem o zapkę, mieliśmy z naleśnikiem się przenieść na inne morze i tam sobie grać w spokoju, ale dostaliśmy taką a nie inną propozycje a że świat jeszcze się nie kończy to poszliśmy do lam :)
Owce same są sobie winne swoimi działaniami wobec mnie :D Teraz możecie sobie pisać jaki jestem zły itd ;D

// Azirek, po co mam się odnosić do opinii innych na mój temat jak leje na to ciepłym moczem ?:D Widzę, czytam śmieje się i olewam :D nie rusza mnie to w żadnym stopniu ;) Dziwni problem robicie że Was atakuje, a sami do tego doprowadziliście ? :)
Tyle z mojej strony dzieci kochane :)
 

DeletedUser23685

Guest
Nagle ile obrońców i idealnych osób się tu znalazło nawet ell ? :D:) Serio nie rusza mnie, pisać przestałem bo miałem inne sprawy do załatwienia a zresztą po co miałbym się tłumaczyć ?:D
Kogo ja wystawiłem ? pisałem że jak nie będziecie atakować to nie będę ja atakował, zrobiliście sobie ze mnie bezpieczną miejscówkę na chowanie wojska ;) to skończyło się to i macie ataki ;D
Azirek
Nie prosiłem o zapkę, mieliśmy z naleśnikiem się przenieść na inne morze i tam sobie grać w spokoju, ale dostaliśmy taką a nie inną propozycje a że świat jeszcze się nie kończy to poszliśmy do lam :)
Owce same są sobie winne swoimi działaniami wobec mnie :D Teraz możecie sobie pisać jaki jestem zły itd ;D

// Azirek, po co mam się odnosić do opinii innych na mój temat jak leje na to ciepłym moczem ?:D Widzę, czytam śmieje się i olewam :D nie rusza mnie to w żadnym stopniu ;) Dziwni problem robicie że Was atakuje, a sami do tego doprowadziliście ? :)
Tyle z mojej strony dzieci kochane :)

No i gitara siema na tym możemy myślę zakończyć :p
 

DeletedUser15965

Guest
Hejka Pijani ladna dziś bitka była
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif

Bitka może ładna ale np moim zdaniem za wcześnie dla Pijanych na takie bitki. Za wcześnie o jakieś 2 tygodnie - miesiąc. Wprawdzie więcej ogni u Parsifali padło niż Pijanym birem i trier ale to dużo mniejszy sojusz i straty są dużo bardziej odczuwalne.
 

DeletedUser15965

Guest
I to nie ulega dyskusji. Słabi jesteśmy. Na razie. W istocie w tej bitwie nie można liczyć sojuszników po żadnej ze stron. Sam pisałem, za wcześniej jeszcze dla nas na takie bitwy. Jedyna korzyść, że świat w końcu o nas usłyszał i przetarł oczy, bo rodzi się nowa ambitna siła z tej strony na m 45 i pd zach.
 

DeletedUser22509

Guest
Halo halo, kto mi rozjasni, wyjasni, wyłoży i rozrysuje czym są PIRACI?
 
Do góry