Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22509

Guest
Dokładnie o to mi chodzilo, myslalam, ze moze czai sie w nich jakies ukryte piękno którego smiałam nie dostrzec wczesniej.
No i boje się nawet brązu, totez pomyslalam ze pobiegne do wody prosic o ten pakt. :D
 
Na pewno Brązu ?
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser22509

Guest
No CIebie to sie akurat nie boje śpioszku:D:D:D Fajna masz ksywke u nas w soju:D
 

DeletedUser28762

Guest
Jesteśmy dorosłymi osobami, podjąłem taką a nie inną decyzje i nie potrzebne mi na PW wywody że kogoś zawiodłem itd ;) równie dobrze mogę napisać że zawiodłem się na Was bo zebrałem ludzi, założyłem sojusz, zaufałem Wam dostaliście upr a na koniec przez jakas spine mi je zabraliście :)

Zdeka Cię poniosło z tym dorosłymi. Smarkacz jesteś. I jak na smarkacza przystało tak się zachowałeś.
 
Czyżby Parsifal już tak nie tętnił życiem czy zaraz ktoś przyjdzie i powie, że następuje jedynie zaplanowane odsłupianie sojuszu? :D
 

DeletedUser22509

Guest
to tylko 2 graczy:D nic sie nie dziejeee, wszystko jest pod kontrolą.
 

DeletedUser22509

Guest
Do nas trZeba się pofatygować. Nie będę latała za jakimś pierwszy lepszym po morzach.
 
Akurat Ty masz tu pare miast :) mam nadzieje ,ze nie budujesz w nich senatów na 25 i świątyni na 30 lvl jak melisandre , kobita chyba pod cuda to robiła , bo posąg i targ też na max :D
 

DeletedUser22509

Guest
Ja obowiązkowo wszystko na max ale nie posag, tylko wieże buduje. Co by wam okupke dobrze broniła.
 

DeletedUser24377

Guest
Akurat Ty masz tu pare miast :) mam nadzieje ,ze nie budujesz w nich senatów na 25 i świątyni na 30 lvl jak melisandre , kobita chyba pod cuda to robiła , bo posąg i targ też na max :D
no to ładne przygotowania na cuda poczynili. ciekawe gdzie planują stawiać
smiley_emoticons_grin.gif
 
Do góry