Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
po co mieli by wrzucać coś jak największą świnią jesteś ty boguś
i do tego ledwo po 6 klasach podstawówki.... jedyna twoja praca to pozostanie w chlewie w korycie.
A ty ciągle o tej szkole.Jakieś traumatyczne przeżycią?Kanapki Ci zabierali czy kącie cały czas stałeś?Zważywszy na sposób bycia to chyba lubiłeś schować się za silniejszym i polerować troszku ;p
 

DeletedUser24377

Guest
turlaj dropsa powiem Ci tylko tyle :D
No nie wiem Polish hot-dog. BigKamil to jednak duży Kamil.Jesteś pewien czy spełniasz wymogi?
no w lajkach to nie przebije na pewno już go. ale promuje swoich, żeby nie płakali potem, że jakieś nooby ich biją bo są mało znani, a tak spokój będą mieli i potem nie będę musiał ich bronić ani odbijać :D
 

DeletedUser28385

Guest
Ależ ja sobie wypraszam! Od ciągnięcia Muldkowi jestem ja i tylko ja za złoto! Nawet zostałem nazwany waflem mularda i kolejnym kochankiem.
Niestety z posady ostatnio wygryzł mnie Exulor. Nie dawałem już rady taki niezaspokojony ten złotnik i mnie Rafałek musiał wymienić, ale zbieram siły i wracam za niedługo. O ile nie wydoił Exik Muldzia co do kropelki:D
 

DeletedUser24377

Guest
a pich gdzie się podział jest już gdzieś na M99? widział ktoś słyszał? :D
 

DeletedUser27908

Guest
Ostatnio mam małe problemy wychowacze z Reesonem.Jak uważcie czy powinenem zastosować metodę kija czy marchewki?Czy po prostu złoić dupsko rózgą tak jak Doktorek czasami prosi i się nie ceregielić?
 

DeletedUser10819

Guest
Ostatnio mam małe problemy wychowacze z Reesonem.Jak uważcie czy powinenem zastosować metodę kija czy marchewki?Czy po prostu złoić dupsko rózgą tak jak Doktorek czasami prosi i się nie ceregielić?
najlepsza metoda to kija, marchewka nic nie da
 

DeletedUser27908

Guest
Te doktorek.Wiem że ja głupi idt.I bot i takie tam.Ale jest to co kelnerzy lubią najbardziej jakiś no name do zburstowania.
 

DeletedUser24377

Guest
To Boguś ma już głosy od wszystkich lam :D może wygra to dostanie nowego bota :D
 

DeletedUser11474

Guest
A myślicie że będzie odznaczenie bot roku 2017 ? Bo ja też chciałbym taki napis pod nickiem.


Niestety nie dostaniesz takiej blaszki ...po ticketach do suportu od ff zarezerwowana jest w calosci dla lam...;) teraz to juz nawet jak jakikolwiek wsparcie wchodzi w sek czy nawet po i tak zaraz pisza i nad od bociarzy wyzywaja ...a wszystko przez zakochanego i polisha ...i jak tu grac?;)
 

DeletedUser27908

Guest
Haha i tylko sie doktorek pojawil i forum ozylo...;)
Proszę ja Ciebie.Nie umniejszaj tutaj swojej roli.Gdyby nie ty to w miastach Doktorka stałoby już od groma kolonów i poszarzałby nam.Potem wszedłby na forum napisać jakie grepolis to gówno i że my w to gramy tfu,tfu.
 

DeletedUser28762

Guest
boguś zawsze możesz puścić pierwszy raz w życiu na mnie kolona.
ale pewnie zrobisz się szary jak pich.... wystarczy że wstawi ci ktoś kolona.
to rozwiążesz sojusz i może siebie.
 
Do góry