Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Oj gregori ale konfidentem jesteś ;) nawet Cię nie obrazilem a mnie zgłosiłes :)

Naucz się pokory, bo serio Ci tego brakuje ;) Mam nadzieje ze jesteś szczęśliwy bo tylko to potrafisz, z gry u Ciebie nie ma nic ciekawego ;)

PS. Skoro tak Ci TIL przeszkadza to czemu co chwile próbujesz do nas dojść :) masz jedno konto ale chyba to za mało ;) Naucz się grac jesli chcesz kogoś pouczać ;)

A i zapraszam na nowy podbój, z chęcią pokaże Ci jak się gra, bo na starym systemie zawsze się bawię, ale chyba nie potrafisz tego zrozumieć :)

W każdym razie powodzenia w życiu, ale z takim podejściem pewnie zawsze w gimnazjum oddawales kanapki :)
 
Oj gregori ale konfidentem jesteś ;) nawet Cię nie obrazilem a mnie zgłosiłes :)

Naucz się pokory, bo serio Ci tego brakuje ;) Mam nadzieje ze jesteś szczęśliwy bo tylko to potrafisz, z gry u Ciebie nie ma nic ciekawego ;)

PS. Skoro tak Ci TIL przeszkadza to czemu co chwile próbujesz do nas dojść :) masz jedno konto ale chyba to za mało ;) Naucz się grac jesli chcesz kogoś pouczać ;)

A i zapraszam na nowy podbój, z chęcią pokaże Ci jak się gra, bo na starym systemie zawsze się bawię, ale chyba nie potrafisz tego zrozumieć :)

W każdym razie powodzenia w życiu, ale z takim podejściem pewnie zawsze w gimnazjum oddawales kanapki :)

Smoczy mówił ,że wystarczy zrobić kanapki ze smalcem i nikt nie będzie chciał :)
 

DeletedUser27743

Guest
Myślałem, że będę sobie tylko czytał ale...
z gry u Ciebie nie ma nic ciekawego ;)
Wyrzym, a ty masz cokolwiek ciekawego z gry do zaoferowania?
Na Rizini nie widziałem byś cokolwiek robił, a potem i tak zawinęliście ogony dla wygody (Pomijam nabyte umiejętności przeprowadzek o dwa morza dalej, bo to "bardzo cenna umiejętność").
A i zapraszam na nowy podbój, z chęcią pokaże Ci jak się gra, bo na starym systemie zawsze się bawię
Nowy system jest tak prosty, że nie wiem czym tu się chwalić.
 
hmm , no ja nie wiem czy nowy system jest taki prosty , dostaniesz 20 buntów na raz , następnego dnia po 50 kolonów i leżysz , bo tylko biremami się bronisz
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser6237

Guest
Myślałem, że będę sobie tylko czytał ale...

Wyrzym, a ty masz cokolwiek ciekawego z gry do zaoferowania?
Na Rizini nie widziałem byś cokolwiek robił, a potem i tak zawinęliście ogony dla wygody (Pomijam nabyte umiejętności przeprowadzek o dwa morza dalej, bo to "bardzo cenna umiejętność").

Nowy system jest tak prosty, że nie wiem czym tu się chwalić.

1. To była wasza inicjatywa wiec nie wiem czemu mnie w to mieszasz.
2.Przeczytaj jeszcze ze 3 razy to co napisałem i jak zrozumiesz to mi odpisz.
3.Nowy system jest prostszy :D nie wiem czy śmiać się czy płakać :)
Mati tutaj bardzo dobrze odpowiedział :)
 

DeletedUser27743

Guest
1. To była wasza inicjatywa wiec nie wiem czemu mnie w to mieszasz.
2.Przeczytaj jeszcze ze 3 razy to co napisałem i jak zrozumiesz to mi odpisz.
3.Nowy system jest prostszy :D nie wiem czy śmiać się czy płakać :)
Mati tutaj bardzo dobrze odpowiedział :)
1. Nie była to moja inicjatywa :), a każdy ma własne zdanie, chyba, że liczy się tylko Królowa.
2. Typowa odpowiedź, bo nie wiesz co napisać :D Także jak chcesz to możesz i moje czytać po 3x :)
3. Tutaj faktycznie może być różnie, wszystko zależy od punktu widzenia :)
 

DeletedUser28011

Guest
Oj gregori ale konfidentem jesteś ;) nawet Cię nie obrazilem a mnie zgłosiłes :)

Naucz się pokory, bo serio Ci tego brakuje ;) Mam nadzieje ze jesteś szczęśliwy bo tylko to potrafisz, z gry u Ciebie nie ma nic ciekawego ;)

PS. Skoro tak Ci TIL przeszkadza to czemu co chwile próbujesz do nas dojść :) masz jedno konto ale chyba to za mało ;) Naucz się grac jesli chcesz kogoś pouczać ;)

A i zapraszam na nowy podbój, z chęcią pokaże Ci jak się gra, bo na starym systemie zawsze się bawię, ale chyba nie potrafisz tego zrozumieć :)

W każdym razie powodzenia w życiu, ale z takim podejściem pewnie zawsze w gimnazjum oddawales kanapki :)
1. Nie zgłaszałem cb , nie jestem taki jak ty żeby kogoś zgłaszać.
2. Nie wiesz jak gram więc siedź cicho.
3. Co chwilę próbuje do was dojść? HAAHAHAA:D:D:D:D:D:D:D. Nie próbuje, bo już nie gram w tą gre. Ale jak bym chciał być u was to bez problemu wszedł bym do was do soja:D:D:D.
4. Ciebie bym mógł uczyć gry bo pokazujesz jak grać się nie powinno, a skoro tutaj się bawisz to czekam jak Dorota ciebie wywala z sojuszu, bo przecież u niej gra się na 100% i pamiętaj musisz grać na 1 świecie :p:p
5. Nie chodzę do gimnazjum, dla twojej wiadomości jestem w klasie maturalnej:).

Czekaj co wcześniej pisałeś? "Nie wchodź w dyskusję z Idiotą bo ściągnie ciebie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
No więc ja kończe z tobą dyskusję , z racji tego cytatu u góry i takiej że grasz w słupiastym sojuszu a ze słupami nie gadam.
bye:cool:
 

DeletedUser28011

Guest
hmm , no ja nie wiem czy nowy system jest taki prosty , dostaniesz 20 buntów na raz , następnego dnia po 50 kolonów i leżysz , bo tylko biremami się bronisz
smiley_emoticons_grin.gif
Jak dostajesz 20 buntów to obstawisz sobie z 13 miast. Resztę celujesz biremami pod kolona. IZI PIZI.
 
Jak dostajesz 20 buntów to obstawisz sobie z 13 miast. Resztę celujesz biremami pod kolona. IZI PIZI.

No, latwizna siedziec Bog wie ile, wypatrywac kolony ( 12h do buntu wlasciwego), kliny dawac, obstawic 13 miast, a no wszystko pojdzie bez zadnych komplikacji, nic nie padnie bo niby jak? Nie przebija sie przez 13 miast bo obstawione, nie nafejkuja, poprostu sobie poleca na pozostale 7 z takimi roznicami czasu zebys mogl klina od tak sobie wlozyc :D JJuz nie ma sensu mowic o zyciu realny bo jestes w klasie maturalnej teraz wiec sobie wakacje masz ale praca na bank pomoze w klinowaniu i kontrolowaniu sytuacji:D A jescze sojusznicy by chcieli wiedziec co sie dzieje bo nie ma zadnych ruchomych i innych cudow i jedyne info moze dac wlasciciel o sytuacji. No latwizna :D Ciekawe jak to sie dzieje ze ludzie traca miasta skoro to takie proste wszystko, slupy pewnie.
 
Ktoś nie miał kasy na paliwo, ale musiał gdzieś dojechać. Koledzy zrobili mu zrzutę, później
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
jeden z nich usnął i go ograbili, więc mogli dojechać. Chyba takie coś było :D
 

DeletedUser6237

Guest
Gregori nie żebym Cie zaczepiał, ale zrób tak jak Adek :)

Dpf8xF-kTbaDphfuSCMyuQ.png


Boty jak na tace patrzeć :)
 
Do góry