Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Kurcze, nie chce mi sie cofac.
Na powaznie tu klotnie o technike gry w tenisa czy cos przegapilem?:D
W tenisie najwazniejsza nie jest technika, w tenisie najwazniejsza jest rakieta! Jak jej nie masz to nie pograsz.
 

DeletedUser11114

Guest
wczoraj znowu widziałem "słynne" synchro na tebach w wykonaniu pryszczatych 17-latków
smiley_emoticons_lol.gif

wykupiliscie "licencje" na stałe czy tylko jak mama da kieszonkowe raz w miesiacu?
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
ło to tutaj coś się dzieje na tym świecie ? :D
u nas nudy :(

Szkoda ,ze na nas nikt nie chce zrobić akcji z kolonem :(
tylko fejki i zwyzywanie od bociarzy :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
Suchy uważałbym z tymi fejkami, bo starszym osobom przydaje się sen a Ty możesz nie mieć takiej okazji :) jak codziennie w nocy będziesz fejkowany :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11114

Guest
Suchy uważałbym z tymi fejkami, bo starszym osobom przydaje się sen a Ty możesz nie mieć takiej okazji :) jak codziennie w nocy będziesz fejkowany :)
slij ataki
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
nie marudz , to samo robicie , ja tylko kopiuje od tomaszka ,nalesniczka i Matiego a co do mojego stanu zdrowia to pozwala mi na 25h grania dzien w dzien mimo to dzięki za troskę
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
slij ataki
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
nie marudz , to samo robicie , ja tylko kopiuje od tomaszka ,nalesniczka i Matiego a co do mojego stanu zdrowia to pozwala mi na 25h grania dzien w dzien mimo to dzięki za troskę
smiley_emoticons_biggrin.gif
czyli pełne składy ogni lecą od Ciebie ? nawet jak z jednej wiochy leci po 10 ataków ? :p Nie kopiujesz nas , nie stać Cię na to :)
 

DeletedUser11114

Guest
jak bede blizej to zobaczysz cos wiecej a na razie top to co leci , w koncu zmysly podwoiles :p zreszta skoro to fejki to bys sie tym tak nie przejal ... no chyba ze przeraza cie ich liczba na liczniku to musisz sie niestety przyzwyczaic
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser30330

Guest
No, a ty czytać umiesz? Napisałem, że jest kluczowy moment w servisie z tą szybkością i to jest właśnie ta technika.
Mówisz ze serwujesz kikiem, czyli oznacza to, że jesteś amatorem bo kikiem to bardziej drugi servis. O twój wyskok to już wole nie pytac bo pewnie z miejsca to robisz.
Jak ja serwuje to wszyscy rozstawiają się na bocznych liniach.Ale wole piłke nożną całe boisko samemu można przejśc i ładnie lobem pokonać bramkarza. Jeszcze większa satysfakcja jest jak robisz to na przeciwników o 6 lat starszych :D
 

DeletedUser11114

Guest
wiadomo ze wiecej :p lece teraz do nalesniczka ...

PS-polecam wbijac kolony nieaktywny juz ponad 1 dzien :p
 
No, a ty czytać umiesz? Napisałem, że jest kluczowy moment w servisie z tą szybkością i to jest właśnie ta technika.
Mówisz ze serwujesz kikiem, czyli oznacza to, że jesteś amatorem bo kikiem to bardziej drugi servis. O twój wyskok to już wole nie pytac bo pewnie z miejsca to robisz.
Ell poprawny kik to wcale nie taka łatwa sztuka. A Jako 1wszy serwis to staram się grać wyrzucający kik i do tego dokładam siłę. Taki serwis jak Roddicka jak grał z Nadalem
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Ja nie stoje w miejscu tylko staram się rozwijać i grac coraz to bardziej skomplikowane zagrania. A nie trenuje już od 4 lat.
 
Do góry