Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11114

Guest
podbijanie nieaktywnych nie daje żadnej frajdy :)

takie czasy w grepo ze wiecej nieaktywnych jest na serwie niz aktywnych :p no ale nalesniczkowi to z 6 kolonow dzis wysle , sloty są :p
no i bedziemy juz blisko
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser6041

Guest
takie czasy w grepo ze wiecej nieaktywnych jest na serwie niz aktywnych :p no ale nalesniczkowi to z 6 kolonow dzis wysle , sloty są :p
no i bedziemy juz blisko
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Spoko kolejny słup do bicia będzie bliżej ;) Zapraszamy :D nawet sam mogę Ci oddać kilka miast bo pewnie za cienki jesteś żeby wysłać kolona a co dopiero przejąć miasto :)
 

DeletedUser11114

Guest
o to super , powiem nalesniczkowi by wpuścił je :)
a mów :p jakby był na grze to by srał sowami jak wczoraj :p

Spoko kolejny słup do bicia
Groźnie się zapowiada
smiley_emoticons_cyclops.gif
tylko problem w tym ze to ja do was płynę a wy jak boby wyspowe siedzicie w jednym miejscu bo by was lali az miło ... choc pokozaczyc na moje morze :p no ale słupy żeby przenieść to trzeba najpierw odłączyć zasilanie a potem wykopać
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Groźnie się zapowiada
smiley_emoticons_cyclops.gif
tylko problem w tym ze to ja do was płynę a wy jak boby wyspowe siedzicie w jednym miejscu bo by was lali az miło ... choc pokozaczyc na moje morze :p no ale słupy żeby przenieść to trzeba najpierw odłączyć zasilanie a potem wykopać
smiley_emoticons_biggrin.gif

no i dobrze , w końcu jakąś inicjatywę wykażcie , bo odkąd tu gramy to my musimy łazić za przeciwnikami , bo szybko się kończą albo uciekają :)Teraz czas posiedzieć i czekać aż ktoś przyjdzie :)
 
Spoko kolejny słup do bicia będzie bliżej ;) Zapraszamy :D nawet sam mogę Ci oddać kilka miast bo pewnie za cienki jesteś żeby wysłać kolona a co dopiero przejąć miasto :)
Odezwał się ten Co uciekł na M63 bo Lamy mu miasta brały. A potem został do nich przyjęty z Naleśnikiem. Mati Ci pokazał jak synchro robić. To w sumie ciekawe taki freshu bob nagle takie ładne synchro zaczął robić jak do Lam poszedł. Może nas też nauczysz Mati takie synchro klepać to wtedy puścimy na Was kolony i nie bedziesz musiał się smucić. Sobie postrzelamy
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 
Odezwał się ten Co uciekł na M63 bo Lamy mu miasta brały. A potem został do nich przyjęty z Naleśnikiem. Mati Ci pokazał jak synchro robić. To w sumie ciekawe taki freshu bob nagle takie ładne synchro zaczął robić jak do Lam poszedł. Może nas też nauczysz Mati takie synchro klepać to wtedy puścimy na Was kolony i nie bedziesz musiał się smucić. Sobie postrzelamy
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif

ok. jak będziemy kończyć grę , zaproszę na ts i pokażę :) po za tym , złoty i naleśnik mieli od zawsze dobre synchro :)

muszę przekazać to freshowi , ale będzie się woził :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
haha musze chyba weterana obudzic bo black widow nie da rady ...;)))))

takie czasy w grepo ze wiecej nieaktywnych jest na serwie niz aktywnych :p no ale nalesniczkowi to z 6 kolonow dzis wysle , sloty są :p
no i bedziemy juz blisko
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


suchy napisz na pw jakie moje wiochy chcesz i Ci oddam ;) bedziesz mial jeszcze blizej;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
suchy napisz na pw jakie moje wiochy chcesz i Ci oddam ;) bedziesz mial jeszcze blizej;)
Tomaszu nie jestem z 1 łapanki i nie zwolnię ci slotów , za to trzymaj parę w zapasie :)

i znikneło moje pytanie o te raporty z fejkami no ale widocznie wstyd pokazac :p
widzę że złoty dzis nauczył się uniki robić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry