Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
i znikneło moje pytanie o te raporty z fejkami no ale widocznie wstyd pokazac :p
widzę że złoty dzis nauczył się uniki robić :)
To nie Mati usunął.
ja bym tam z nimi pogral nauczyliby mnie lepszego synchro :p
Po pierwsze Internet NASA na Wyspie na Pacyfiku
smiley_emoticons_insel.gif

Po 2gie szczęście
Po 3cie Akurat niezamulające serwery.
Po 4te nie bugujące się okienko w Quacku
 
okienko Quacka już od pół roku nie działa kolego :)
Teraz wiem , dlaczego się dziwicie hah
smiley_emoticons_lol.gif

a jak lecieliśmy na weterana to strasznie serwer chodził , Wam też pewnie :) ale wczoraj chodził dość płynnie :)
 

DeletedUser22509

Guest
Do Lam sie nie dostaniesz Panie. Ja wczoraj (chyba) a moze przed... Pytalam czy mnie wezmą, ale Mati mi dał kosza.
 
Proponuje zeby nikt sie tutaj nie udzielał bo co by nie zostalo napisane to i tak usuną, więc szkoda czasu.
Oszczędzimy czas a oni nie będą mieli co tu robić.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser11114

Guest
Proponuje zeby nikt sie tutaj nie udzielał bo co by nie zostalo napisane to i tak usuną, więc szkoda czasu.
Oszczędzimy czas a oni nie będą mieli co tu robić.
smiley_emoticons_smilenew.gif
Kiedyś na serwerach najlepsze sojusze np top 10 mialy wspolną zakladke niezaleznie od koloru :p i tam sie robilo co chialo :p oczywiscie z kulturką i zaden modek ci nie usuwal wpisow chyba ze ktos przegial . teraz chyba za duzo pretensji ludzie maja za wbite kolony z poprzednich swiatow :p
 

DeletedUser22509

Guest
tu kiedys ktos cos takiego zrobil ale dodano wszystkie :D zrob ktos taką :D
 
Na początku tego świata taką zakładkę utworzyłem , zaprosiłem TOP50 , 10% zaakceptowało i jakieś dzieciaki usuwały tematy :)
Także to nie ma sensu.
Na forum nie powinno być nic usuwane , a przed wejściem zaznaczyć ,ze wstęp po ukończeniu 18 lat :)
 

DeletedUser30330

Guest
Na początku tego świata taką zakładkę utworzyłem , zaprosiłem TOP50 , 10% zaakceptowało i jakieś dzieciaki usuwały tematy :)
Także to nie ma sensu.
Na forum nie powinno być nic usuwane , a przed wejściem zaznaczyć ,ze wstęp po ukończeniu 18 lat :)

To może spróbuj TOP 15 albo TOP 10 wtedy nikt ci nic nie będzie usuwać.
 
Mi się nie chce w to bawić , ale jak ktoś ma ochotę to niech stworzy zakładkę , my przyjmiemy jako ,że lubimy się spinać
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry