Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27702

Guest
lamy to powinny dostać medal za to że w dzień nie potrafią nikogo aktywnego podbić...no muszą w nocy bo inaczej nie potrafią
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
lamy to powinny dostać medal za to że w dzień nie potrafią nikogo aktywnego podbić...no muszą w nocy bo inaczej nie potrafią
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Potrafią w nocy i w dodatku aktywnego , to chyba lepiej niż w dzień prawda ? :)
I skąd taki argument ,że nie potrafimy w dzień zabrać nikomu wiochy jak od początku serwera dzień w dzień to robiliśmy (teraz towarzystwo sie rozleniwiło troszkę , zresztą nie tylko u nas w sojuszu ) , jak być może zauważyłaś odpuściliśmy trochę teren przy was bo inaczej byś już tam żadnego miasta nie miała , z resztą sama wiesz ,że na żywca już straciłaś wioskę i chyba powtórki nie musimy robić ? :)
Bez obrazy ale nie należysz do wymagających przeciwników , dlatego na jednym mieście poprzestaliśmy , bo nie sprawiało to frajdy :)
Poruszę trochę lamy i jakiś termin zarezerwujemy na małą akcje w dzień czy przed samym bonusem , ale to raczej na pijanych , bo jeszcze im nie zabraliśmy żadnej wioski prawdę mówiąc (tylko nieaktywnych lub oddalonych), a być może doczekamy kiedyś rewanżu :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30330

Guest
Zagrasz w massówce powiedzą ci że słup.
Zagrasz w małej ekipa jak tomaszek powiedzą ci że słup.

Ludzie powiedzcie mi kto nie jest słupem?

Ps: w tej grze chodzi o to by złapać kogoś na nieaktywności. Więc nwm o co ci chodzi nimfa.
 

DeletedUser11474

Guest
Zagrasz w massówce powiedzą ci że słup.
Zagrasz w małej ekipa jak tomaszek powiedzą ci że słup.

Ludzie powiedzcie mi kto nie jest słupem?

Ps: w tej grze chodzi o to by złapać kogoś na nieaktywności. Więc nwm o co ci chodzi nimfa.


olej cosiek to co mowia ...;) to tylko gra wypelniajaca wolny czas ...;) gram juz kilka lat i z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze lepiej grac w malych sojuszach ,bez rady i takich innych pierdol ...;) najwazniejszae w tym wszystkim jest abys sam sie dobrze bawil...nawet jako slup:)
 

DeletedUser30330

Guest
olej cosiek to co mowia ...;) to tylko gra wypelniajaca wolny czas ...;) gram juz kilka lat i z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec ze lepiej grac w malych sojuszach ,bez rady i takich innych pierdol ...;) najwazniejszae w tym wszystkim jest abys sam sie dobrze bawil...nawet jako slup:)

Już nigdy nie zagram w większym niż 15 osób. Można się wykończyć ogarniając 100 graczy czy 80

Księga ulicy gada kto gra z najwyzszym słupem to sam nim jest.
smiley_emoticons_smilenew.gif



a ty co? bóg gry?

//tak przez małą litere
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
olej cosiek to co mowia ...;) to tylko gra wypelniajaca wolny czas ...;) najwazniejszae w tym wszystkim jest abys sam sie dobrze bawil...nawet jako slup:)
Zgadzam się z Tobą. Tylkę część osób ma mało tego wolnego czasu a Jak Cię nie ma na grze nie reagujesz na ataki to zaraz kolony na kilka miast i 3/4 wiosek pustych. W teorii to tak ładnie brzmi wbijasz jak masz wolny czas by się pobawić. Tylko, że o tym kiedy masz wolny czas decyduje przeciwnik a nie Ty. Zwłaszcza taki Prosiak.
//ciach//

Nimfie to już chyba brakuje pomysłów bo nawet grad zbadała xD
Taktyka wzięta OD Shiro. Zabunkruj się na wyspie i lataj z Gradem. //ciach// PS Ciekawe taki mają. Lataj fejkami co chwila i szpiegami z 1k srebra. Kolony tylko w nocy jak gość śpi. Albo do nieaktywnego.
smiley_emoticons_bravo2.gif
Mistrzowie rozbiórki. A jak ktoś siedzi i zaraz Ci puszcza atak kontry to zaraz cofasz, Bo do gościa co siedzi nie potraficie wbić z kolonem. Monik z marcinkiem i Ziulusem (Le.....) nie lepsi. Ataki o 3-4 w nicy by spr czy gość jest. Nie ma to zaraz kolon. Dlaczego nie możecie przejąć miasta w dzień jak koleś siedzi tak jak to robi michał i kostek, lecieli na 18 czy 20 do Ziulusa i Luzacy już frunęli z Atakami i była zabawa. Kilka okupacji padło, ale było fajnie. Ziulus siedział i goku klinował z wyspy.
Podsumowując jak powiedział Zakochany każdy gra jak umie. Inni tylko fejki puszczać, brać rozbiórki i nieaktywnych. A inni normalnie za Dnia jak gość jest i próbuje klinować. Tylko tych 2gich coraz mniej.
smiley_emoticons_neutral_new.gif

Sam moge byś zaliczony przez 1 osobę do tej 1wszej grupy. Ale to był 1wszy raz. Ja się nie uważam za super dobrego gracza. Ale kilka fajnych akcji miałem na tym świecie. Z tej jestem bardzo dymny ( tą okupke u mnie to chyba wielu pamięta)
Wróciłem
player.gif
woda2003
ally.gif
MS-Bobry 2017-08-06
time.gif
00:19:06
player.gif
CloseYourEyes
ally.gif
już nie istnieje
del.gif
town.gif
Wróciłem
player.gif
CloseYourEyes
ally.gif
już nie istnieje 2017-08-05
time.gif
07:59:42
player.gif
woda2003
ally.gif
MS-Bobry
smiley_emoticons_grin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23929

Guest
//ciach//

Taktyka wzięta OD Shiro. Zabunkruj się na wyspie i lataj z Gradem. //ciach// PS Ciekawe taki mają. Lataj fejkami co chwila i szpiegami z 1k srebra. Kolony tylko w nocy jak gość śpi. Albo do nieaktywnego.
smiley_emoticons_bravo2.gif
Mistrzowie rozbiórki. A jak ktoś siedzi i zaraz Ci puszcza atak kontry to zaraz cofasz, Bo do gościa co siedzi nie potraficie wbić z kolonem. Monik z marcinkiem i Ziulusem (Le.....) nie lepsi. Ataki o 3-4 w nicy by spr czy gość jest. Nie ma to zaraz kolon. Dlaczego nie możecie przejąć miasta w dzień jak koleś siedzi tak jak to robi michał i kostek, lecieli na 18 czy 20 do Ziulusa i Luzacy już frunęli z Atakami i była zabawa. Kilka okupacji padło, ale było fajnie. Ziulus siedział i goku klinował z wyspy.
smiley_emoticons_grin.gif

Nie przypominam sobie żebym w ciągu ostatnich 2 mcy atakowała kogoś w nocy... (chyba że wasz nowy nabytek Grzesia - ale to była wyjątkowa sytuacja, Grzesiu wie dlaczego) Wczoraj Barry dostał kolona w dzień z tego co pamiętam, chyba masz inną strefę czasową, że tego nie zaobserwowałeś :)

Woda chcesz coś jeszcze powiedzieć o szpiegach za 1k?
out.php
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27469

Guest
woda2003 proszę o pokazanie rapków kiedy ja albo monia latamy w nocy atakami :)
smiley_emoticons_lol.gif


wbijanie do nieaktywnych tak wbijamy i do nieaktywnych bo nie wiem czy wiesz ale o to chodzi trochę w tej grze
smiley_emoticons_irre4.gif


Akcje na aktywnych proszę bardzo wczoraj mieliście przykład w środku dnia gracz był na grze i co pokazaliście hahah
smiley_emoticons_bravo2.gif

Poprzednia akcja na Paulina też była na grze od razu odbijaliście więc co ty gadasz??? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
woda2003 proszę o pokazanie rapków kiedy ja albo monia latamy w nocy atakami :)
smiley_emoticons_lol.gif


wbijanie do nieaktywnych tak wbijamy i do nieaktywnych bo nie wiem czy wiesz ale o to chodzi trochę w tej grze
smiley_emoticons_irre4.gif
Kolony do bareego o 1 w nocy. No chyba, że dla Ciebie to dzień to przepraszam bardzo.
Dla mnie ataki w bonusie to ataki w nocy. Zwłaszcza ataki po północy.
I jak przeciw temu można działać ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Samemu zacząć fruwać o 3 , chyba , że ktoś ma lepszy pomysł
 
Po prostu zrozum ,że masz atakować dopiero wtedy jak przeciwnik napiszę do Ciebie "zaatakuj mnie , jestem gotowy" :)
W tej grze można atakować o każdej porze , co ma powiedzieć osoba która chodzi do pracy w dzień i może pograć tylko w nocy ?
Jeśli komuś to nie odpowiada to niech napiszę zażalenie do inno lub skończy grę , po co się męczyć ?
Sam czuję się jak masochista grając w tą grę i mam nadzieje ,ze jak skończę to nie napiszę do mnie cymbał tomaszek ,żeby skoczyć pograć :p
 
Do góry