Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27469

Guest
Jeden atak o 00:20 ok był i to w sobotę a tak się burzą masakra może dasz nam rozpiskę godzinową kiedy możemy atakować ???

A gdzie te niby nasz fejki, szpiedzy po 1k czy co tam jeszcze pisałeś ? Jak już komuś coś zarzucasz to proszę popieraj to dowodami
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif



Powiedz mi czy nasze dwie ostatnie akcje na nas były na nieaktywnego gracza ? Bo w każdej chwili mogę ci wysłać rapki które potwierdzą że gracze byli
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11474

Guest
woda ty sie nie skarz na ataki w nocy jak sam puszczasz po biremce na wsp zeby zmulic gre...kazdy gra kiedy mu pasuje napisz do inno moze na Twoja prosbe beda na noc serwery wylaczac...;) zreszta o czym tu gadac jestes atakowany w nocy wstaw na noc po dwie paki birem do zagrozonych wioch i po problemie ....
 
woda ty sie nie skarz na ataki w nocy jak sam puszczasz po biremce na wsp zeby zmulic gre...kazdy gra kiedy mu pasuje napisz do inno moze na Twoja prosbe beda na noc serwery wylaczac...;) zreszta o czym tu gadac jestes atakowany w nocy wstaw na noc po dwie paki birem do zagrozonych wioch i po problemie ....
wiesz, że właśnie tak robię ;) I ja się nie skarżę na ataki w nocy. Mówiłem ogólnie.
Inni tylko fejki puszczać, brać rozbiórki i nieaktywnych. A inni normalnie za Dnia jak gość jest i próbuje klinować. Tylko tych 2gich coraz mniej.
smiley_emoticons_neutral_new.gif

Sam moge byś zaliczony przez 1 osobę do tej 1wszej grupy. Ale to był 1wszy raz. - pisząc to miałem na myśli Ciebie.
 

DeletedUser27469

Guest
Jak wam się tak nudzi to może weźcie się za odbijanie wioch swoich graczy
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry