Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
ej Elli,co Ty pieprzysz o szanowaniu paktowiczów? xd
Kto [***] Parsifale?
Zerwał nagle pakt,ot tak?
To o jakim Ty szacunku piszesz?
Zawiało trochę hipokryzją..


kacperek nie dyskutuj z idiota ,sprowadzi Cie do swojego poziomu a pozniej ....;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Finał tego taki że wystarczyło by poleciała 1 osoba (ja) aby zabrać Ci miasta ... a ty chciałeś się przed 5 bronić, jak ????!! człowieku powiedz mi jak ???!! szarakami chyba :D
ps. EllKomediante - o szacunku proszę się nie wypowiadaj bo widać było z tym miastem jak ty szanujesz innych ludzi bądź ich prośby
Ciekawy profil. Szkoda, że się nie chwalisz tym jak sam za farme robiłeś 24h temu takie ochrapy masz w miastach , że nie wiem co mam powiedzieć.
nawet shiro się do Ciebie nie chce już przyznać .
to pierwsze zabrałeś tylko dlatego że wieczór spędzałem z narzeczoną
Wieczór z narzeczoną chyba z Grepolis. Shiro napisał ,że siedziałeś wtedy na grze jak miasta traciłeś. Tylko jak ma się wioski puste i nie ma czym bronić. Moje ognie leciały 2-3h i se porty poczyściły
Ale musieliście sobie morale poprawić i nieaktywnego poatakować ( zbanować i poczyścić) bo inaczej nie potraficie. Wiecej niż 2 fronty i już poirytowani wszyscy

hehe nie czepiaj sie ;)
o witaj tomaszku :)
Mam dla Ciebie 1 radę odnośnie kompa . Wyłącz se skrypty i wtedy komp lepiej chodzi;) Miałem 300 ataków na fladze i lekko zacinało ale można było normalnie grac.
PS . Dawajcie kto ogarnięty i kulturalny wbijemy sobie na jakiś zagraniczny i sie pobawimy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser741

Guest
Byłem na mobilu wtedy a mając tyle ataków od was nie da się tego ogarnąć. Ty woda tak nie kozacz bo teraz kazałeś zabunkrować elkomedianta i co ? obawiam się że go to nie ochroni przed tym co nieuniknione. mówisz że ja taki bez wojska ... a wasz sojusz przepraszam dlaczego nie odbija okupacji w której jest 6 k ludzi ? przecież macie tyle wojska ...

szkoda że nie nagrałem tego jak elkomediante obrabiał wam [tyłek] na TS'ie u Mazaka - wtedy sądziłem że jest normalny i nie zabezpieczyłem się odpowiednio. Napewno śpiewał byś teraz inaczej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
haha woda jakbym byl na kompie to pewnie bym sie nie skarzyl ;)))) niezmioenia to faktu ze very chu..o sie zqchowales puszczajac po jednej biremce x iles razy tam aby zmulic gre ...niestety przez taka zagrywke bedziesz teraz tak postrzegany bynajmniej przezzemnie ...nie pieprz wiec o chodzeniu razem na jakis zagraniczny serwer...gram z ludzmi ktorzy maja dystans do gry ty nioestety do nic nie nalezysz ;)

ell parowka tez nie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Polecam 120 atakow, lekcja, apka.
Ja sie odbuduje i zobaczymym tomaszek jaki jestes kozak gdy to to tobie będzie wyła apka ;)
Pozdrawiam cieplutko
A co do Ciebie pilipek to jestes kretem i dobre info podawałeś zebym Ciebie nie atakowal (mialem to tez nie mówic, ale no takie ściemy piszesz na forum ze az glowe urywa i moze sobie przypomnisz co piszesz)
 
haha woda jakbym byl na kompie to pewnie bym sie nie skarzyl ;)))) niezmioenia to faktu ze very chu..o sie zqchowales puszczajac po jednej biremce x iles razy tam aby zmulic gre ...niestety przez taka zagrywke bedziesz teraz tak postrzegany bynajmniej przezzemnie ...nie pieprz wiec o chodzeniu razem na jakis zagraniczny serwer...gram z ludzmi ktorzy maja dystans do gry ty nioestety do nic nie nalezysz ;)
Mówiwłem Ci , że to tylko 1 raz. Eh :( A jak rozumiesz ludzi mających dystans do gry? Bo ja tak, że nie siedza 24h/7d przed grą. Nie ślą co 1h fejków po 100-150 procków. Traktują grę jako dodatek do życia a nie życie. Jak jest ważna sprawa w życiu , nauka do waznego testu, zajęcia gdzie jest zaliczenie, czy ważna lekcja to nie siedzisz na grze tylko słuchasz i robisz to Co trzeba. Ja np jak mam zaliczenie to cofam offa i mam wylane . Bo grepo to dodatek do życia a nie życie i co ja się bedę martwić wirtualnym miasteczkiem. Prawdziwe miasto trzeba zbudować :) Coś Dla ludzi zrobić :) ( Takie zajęcie)
Polecam 120 atakow, lekcja, apka.
A co do Ciebie pilipek to jestes kretem i dobre info podawałeś zebym Ciebie nie atakowal (mialem to tez nie mówic, ale no takie ściemy piszesz na forum ze az glowe urywa i moze sobie przypomnisz co piszesz)
Ale od tomaszka to nie były fejki zapewne.
A pilipkowi , za to profilowe, to trzeba przypomniec jak sam miasta traci i za farmę robi. ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser741

Guest
Ale od tomaszka to nie były fejki zapewne.
A pilipkowi , za to profilowe, to trzeba przypomniec jak sam miasta traci i za farmę robi. ;)
ale jak twój przydupas elkomediante czy inni się tak zachowywali poprzez takie wpisy to nagle ci nie przeszkadzało ? a teraz jak ja mam to przeszkadza ? gdzie tu logika ?
 
ale jak twój przydupas elkomediante czy inni się tak zachowywali poprzez takie wpisy to nagle ci nie przeszkadzało ? a teraz jak ja mam to przeszkadza ? gdzie tu logika ?
Ja mu smażę kotlety :)
A tak przeszkadza, bo koleś do 1 napisał że jest leszczem to on się wkurzył zabrał mu miasta i nazwał tak miasta. I dostał bana. A sam masz wyśmiewające nazwy miast np czochraj bobra itp . A jak już przy nazwach miast jesteśmy to doktorek To już odleciał. " El parodiante ". I w polsce nie można propagowac komunizmu ani symboli itp. . A dla mnie jako osoby interesującej sie historią nazwa miasta " czerwony październik" ma nie miłe skojarzenie. Zwłaszcza, że taką nazwę nisi tez fabryka założona przez Stalina w Stalingradzie :) . I nic. Ale widocznie są równi i równiejsi.
 

DeletedUser741

Guest
czochraj bobra można rozumieć dwuznacznie, a jak byś chociaż raz napisał że nazwa w jaki kolwiek sposób Cię obraża to uwierz mi zmienił bym ją bez problemu. nie nalezę do grona osób z którymi nie da się dojść do kompromisów.
 

DeletedUser25462

Guest
Szanujcie się trochę a nie obrzucacie się błotem tym bardziej że każdy ma coś za uszami w tej grze a ty Komeda nie powinieneś się wcale już nawet odzywać bo to jest twój wielki minus Gramy to Gramy ( a ty sam zachęcałeś prosiaki do akcji na siebie to masz ) i tak powinno pozostać a nie jakieś szczekanie dookoła i pisanie bzdur . W szczególności na tym głupim forum . :cool: A tobie to ja się woda dziwię w szczególności . To by było na tyle .
 

DeletedUser18836

Guest
Widze ze byli "Nemesis" nauczyli sie synchro jak przeszli do Luzakow dziwneee... Wczesniej jak cos wchodzilo 3-4 sekundy od kolona to sukces a teraz wszystko w sekunde i sekunde przed cud nad wisla normalnie
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser29018

Guest
widzisz ile mozna sie od Luzaków nauczyć w 2 dni :) tyle co Tobie biedaku zajmie całe życie
smiley_emoticons_lol.gif

Widze ze byli "Nemesis" nauczyli sie synchro jak przeszli do Luzakow dziwneee... Wczesniej jak cos wchodzilo 3-4 sekundy od kolona to sukces a teraz wszystko w sekunde i sekunde przed cud nad wisla normalnie
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser29689

Guest
a może obstawcie wioski obok mnie więcej niz 1k birem bo moze byc mało
 

DeletedUser11474

Guest
Adek tu juz po swiecie ....dograc tak jak w Waszym przypadku ere cudow i tyle w temacie ....
 
Do góry