Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
ahh aż się grać zachciało , tzn fejkować [***] :)

Dzieje się tyle na grze co tutaj na fo ?
smiley_emoticons_grin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18836

Guest
a może obstawcie wioski obok mnie więcej niz 1k birem bo moze byc mało
Ja kolo ciebie nigdy nie obstawialem bo nigdy nie atakowales
smiley_emoticons_frown.gif

Wejdz do luzakow to tez sie nauczysz :)
A nie czekaj, leszcze nie wchodza
To czemu np taki kubica do ktorego wchodzisz jak do siebie jest albo vari ktory stawia widly a nie cofa offa?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Nie mialem jeszcze watpliwej przyjemnosci z wami walczyc ale podejrzewam ze u was znalazloby sie tez kilku nie frontowcow ktorzy siedza i piluja defa gdzies w glebi soja
[ciach]

No nic co bedzie to bedzie gramy dalej
Pozdrawiam i zycze milej soboty
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21095

Guest
gralem przeciw tobie kris juz na jednym swiecie jak dobrze kojarze i wiem ze gre ogarniasz w miare ..... co do graczy kazdy sojusz ma graczy lepszych i gorszych - co do widel to wiadomo czasem masz min zeby cokolwiek zrobic i czasem z tego kupa wychodzi ..... ja na akcjum robilem akcje w pracy - wyslalem ataki i def po kolonie z mobila - wpadl menager i zarzadzil spotkanie i kolon nie poszedl - gosc pewnie sie zdziwil wojsko wybite - def stoi a kolona nie ma :)) - zdarza sie i tak .....
kiedys jak tomaszek pisal wszyscy co wstawiali klocki to byli zlotnicy - teraz moda na zlotnikow odeszla i teraz wszyscy to bociarze - gdyby taka melle i jeszcze pare osob nie bede rzucal nickami zajeli sie graniem a nie w ........ innych tez by zrobili synchro dobre ale sie zaabsorbowali innymi ze sami nie maja czasu na gre i przejmuja nie aktywnych a z regoly najpierw ich rekrutuja do siebie .......
 
ej Elli,co Ty pieprzysz o szanowaniu paktowiczów? xd
Kto [***] Parsifale?
Zerwał nagle pakt,ot tak?
To o jakim Ty szacunku piszesz?
Zawiało trochę hipokryzją..
Powiem tak, ja nie chcialem zrywać paktu z Parsifalami, Lamy groziły ze jak nie zerwiemy to beda nas lać i w sumie przeciągalismy to ile wlezie by tego nie zrobić, a poźniej się okazalo ze od was radny chowa wojo owcom, no to bylo przegiecie ;)
Nie po to poluje na kogos caly dzien, by sie okazalo ze to nei ma sensu. Sam dobrze wiesz co się stalo, więc nie rozumiem twoje zdziwienie? A ty w dodatku jeszcze nam info wtedy dawales z FORUM waszego jak byles w Parsifalach gościu.
 

DeletedUser21095

Guest
Mati na swiecie wielka kupa dlatego tutaj ktos cos musi od czasu do czasu nabazgrac zeby swiat nie umarl do konca
 

DeletedUser29689

Guest
co do tego nie wycofania to byl przypadek i mój błąd: ) nie mialem wtedy za dużo czasu wiec wyslalem całe wojsko do miasta obok lecz zapomniałem o mantach i cofnelo mi cale wsparcie :) a potem oboje wiemy jak to sie skonczylo :)
 
Powiem tak, ja nie chcialem zrywać paktu z Parsifalami, Lamy groziły ze jak nie zerwiemy to beda nas lać i w sumie przeciągalismy to ile wlezie by tego nie zrobić, a poźniej się okazalo ze od was radny chowa wojo owcom, no to bylo przegiecie ;)
Nie po to poluje na kogos caly dzien, by sie okazalo ze to nei ma sensu. Sam dobrze wiesz co się stalo, więc nie rozumiem twoje zdziwienie? A ty w dodatku jeszcze nam info wtedy dawales z FORUM waszego jak byles w Parsifalach gościu.

mam wrażenie że im starszy tym głupszy.
Kiedy dałem Wam jakiekolwiek info gościu?
Skończ kłamać,bo nikt mający powyżej 20 IQ w to nie uwierzy.
Taki był z Ciebie wojownik,bałeś się walki z Lamami?
Tyle blach coś Ty miał,to ło matko boska
Zwłaszcza,że chwaliłeś mi się że pw masz z ogni swoich i Mistress,bo i tak je odbudujesz za chwilę a wgl potrzebne nie są.
We no mi matke powyzywaj,tak jak to obiecałeś ;-D
A o chowaniu woja wiedział tylko ten radny,nie cały sojusz,więc nie rozumiem tego "argumentu".
Wielki Elli,obsrał zbroję bo Lamy by go zbiły. ;c
 
Polecam 120 atakow, lekcja, apka.
Ja sie odbuduje i zobaczymym tomaszek jaki jestes kozak gdy to to tobie będzie wyła apka ;)
Pozdrawiam cieplutko
A co do Ciebie pilipek to jestes kretem i dobre info podawałeś zebym Ciebie nie atakowal (mialem to tez nie mówic, ale no takie ściemy piszesz na forum ze az glowe urywa i moze sobie przypomnisz co piszesz)



to Grande Elli nie dał rady się na lekcji obronić?
No jak to?

Patrz,jakież to ciekawe że każdy Tobie krecił i dawał info,no nie?
Szok normalnie.
 
to Grande Elli nie dał rady się na lekcji obronić?
No jak to?

Patrz,jakież to ciekawe że każdy Tobie krecił i dawał info,no nie?
Szok normalnie.
Tylko ty dawales, nikt inny z Parsifali nie chcial.

mam wrażenie że im starszy tym głupszy.
Kiedy dałem Wam jakiekolwiek info gościu?
Skończ kłamać,bo nikt mający powyżej 20 IQ w to nie uwierzy.
Taki był z Ciebie wojownik,bałeś się walki z Lamami?
Tyle blach coś Ty miał,to ło matko boska
Zwłaszcza,że chwaliłeś mi się że pw masz z ogni swoich i Mistress,bo i tak je odbudujesz za chwilę a wgl potrzebne nie są.
We no mi matke powyzywaj,tak jak to obiecałeś ;-D
A o chowaniu woja wiedział tylko ten radny,nie cały sojusz,więc nie rozumiem tego "argumentu".
Wielki Elli,obsrał zbroję bo Lamy by go zbiły. ;c
Nie mi bylo podejmowac decyzje o zerwaniu paktu (kiedy i o ktorej, ja robilem wedlug ustalen), ale gdy od Ciebie radny zrobil świnstwo nic nie zostalo żeby pokazac gdzie takich trzymać, a ty pierwszy chciales ucieć od tego wszystkiego i nawet nie podjąleś walki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj gdybyś Ty wiedział czemu chciałem odejść...
Zapewniam Cię że wojna z Lamami nic nie zmieniła..
Poza tym,od połowy lipca pisałem że oddam miasta na froncie z Pijanymi,bo szkoła.
1,5miesiąca i nikt się nie zgłosił..
Miasta wzięli Pijani,podczas mojego bana..
Jednym z powodów mojego odejścia była bierność sojuszników w stosunku do miast na froncie..
 

DeletedUser11474

Guest
czas obudzic [ciach] ;) woda cry moglbys poprosic graczy o biremy aby go obstawiali ;)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry