Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11474

Guest
Ja tam nie odczuwam bólu, zabrano mi miasto i git. Mają taktyke latania ile wlezie i to roznie, po kilka ogni, procki az po pelne paczki, ale to w sumie głownie tomaszek i on mi funduje sloty. (DZIEKI TOMASZ 10 Slotów mi nawaliles)
smiley_emoticons_lol.gif

Mi zalezy na slotach bo gdy jest sie samemu na wyspie, a na ciebie leca 4 osoby z akcja to ciezko jest sie obronic i to dla mnie w ciagu dnia, kiedy jeszcze mam 50-100 innych atakow na miasta. Co do nocnych ataków to do 1 probuje sam atakowac, ale potem juz nie.

a prosze bardzo ;)
 
Niektórzy i tak spędza je atakując innych dzięki bugom. HAHAHAHA . Niektórzy to bez kitu świąt nie obchodzą. I reala nie mają
 
Oj tomasz tomasz jakieś niepełne te paczki ogni latają. Ktoś powiedział ze szybciej się rob ognie od birem? Najwyżej pojedyncze miasta, a jak sie ma juz po 50-80 miast ogniowych czy biremowych.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11474

Guest
Oj tomasz tomasz jakieś niepełne te paczki ogni latają. Ktoś powiedział ze szybciej się rob ognie od birem? Najwyżej pojedyncze miasta, a jak sie ma juz po 50-80 miast ogniowych czy biremowych.
smiley_emoticons_lol.gif


ell to czemu cofales biremki ?;) ehh tyle ze duzo gadasz ,nie zawsze z sensem ...;)

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku dla dla wszystkich;)
 

DeletedUser11474

Guest
ell zostaw przez 2 -3 dni w portach tylko wlasne biremki i tylko ja sam sie po nich przejade i zobaczymy kto szybciej odbuduje jezekli jestes pewien ze biremki szybciej sie buduje niz ognie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ell zostaw przez 2 -3 dni w portach tylko wlasne biremki i tylko ja sam sie po nich przejade i zobaczymy kto szybciej odbuduje jezekli jestes pewien ze biremki szybciej sie buduje niz ognie ;)
Moze i bym tak zrobil, gdybym nie byl atakowany tez przez prosiakow. Ta gra jest dla myślacych, ty bys najchętnie wszystko rozwalil i mial puste miasta.
Ja mialem juz 4dni temu wszystko odbudowane, a ty dopiero teraz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11474

Guest
buhahaaaa ell rozum 15 sto latka ;)))))) tak jak mowisz ta gra jest dla myslacych wiec niestety nie odniesiesz w niej zadnych sukcesow ewentualnie jako osobisty sukces mozesz zaliczyc kupno nowego boota ;)))) takie twoje zezowate szczescie ze nikt nawet niechce zabierac ci twoich wioch bo i po co ???serwer praktycznie umarl smiercia naturalna cokolwiek jest robione to tylko pod cudaki ktore juz niebawem ...2-3 tygodnie i reszta cierpliwszych graczy po cudach walnie szaraki ...bo i po co grac, patrzec jak jakies wynalazki udaja fajterow i rajcuja sie wiochami po 17k ?;) zena i tyle w temacie ,powodzenia wypada zyczyc ;)
 
buhahaaaa ell rozum 15 sto latka ;)))))) tak jak mowisz ta gra jest dla myslacych wiec niestety nie odniesiesz w niej zadnych sukcesow ewentualnie jako osobisty sukces mozesz zaliczyc kupno nowego boota ;)))) takie twoje zezowate szczescie ze nikt nawet niechce zabierac ci twoich wioch bo i po co ???serwer praktycznie umarl smiercia naturalna cokolwiek jest robione to tylko pod cudaki ktore juz niebawem ...2-3 tygodnie i reszta cierpliwszych graczy po cudach walnie szaraki ...bo i po co grac, patrzec jak jakies wynalazki udaja fajterow i rajcuja sie wiochami po 17k ?;) zena i tyle w temacie ,powodzenia wypada zyczyc ;)
Co ty piszesz?
Średnia moich miast wynosi 10966 (nie mam zadnych palikow do budowania, jedynie moze 3 poziomy magazynu)
Twoja średnia 11601
Przypominam, że ta gra jest dla myślących, a ty nawet jak sie wypowiadasz to nie wiesz co piszesz. Uwierz mi, chcą miasta, ale duzo osob lata gdy kogos nie ma dopiero, ja sam tez tak latam, a akcji samemu na prosiaka nie mam zamiaru robic chyba ze z wyspy bo to ogarnięte grajki (i stracili kilka miast) i samemu cieżko cos zrobic, a jeszcze gdy jestem na gorszej pozycji. Gadasz ze serwer umarł, może ty umierasz w tym twoim sojuszu z osobami ktorzy są degeneratami grepolis. Ja tobie radze budowac te twoje paliki bo i tak je stracisz, a niedziele to masz ciężkie. :)
Jesteś taki cwaniaczek, a sam sie bunkrujesz jak prosiaki gdy widzą mnie na wyspie. (tez bunkruje, ale pojedyncze kropki, a ty masz wyspe ponizej miasta i na wyspie dwa i kumpla)
 
Co ty piszesz?
Średnia moich miast wynosi 10966 (nie mam zadnych palikow do budowania, jedynie moze 3 poziomy magazynu)
Twoja średnia 11601
Ale on tego nie pisał o Tobie tylko ogólnie o tych budowniczych. Tomaszek się boi , że z top15 wyleci. Nie martw się za dużo masz wioch :) A tak po za tym to najwięksi budowniczy to w prosiakach i luzakach . Tutaj dla przypomnienia :)
1 adek176 13436

Pgol33 14225

Andzikk 13634

Wilkor Duch 16976

adampolska1 17168

Women 14201

siergiej12345 14172

shiro92 13966

kostek0309 12568

Why.So.Serious.? 12944

tomaszek70 11601

Likurga1 14276

MGoku 12598

grabski79 15539
 
Ale on tego nie pisał o Tobie tylko ogólnie o tych budowniczych. Tomaszek się boi , że z top15 wyleci. Nie martw się za dużo masz wioch :) A tak po za tym to najwięksi budowniczy to w prosiakach i luzakach . Tutaj dla przypomnienia :)
1 adek176 13436

Pgol33 14225

Andzikk 13634

Wilkor Duch 16976

adampolska1 17168

Women 14201

siergiej12345 14172

shiro92 13966

kostek0309 12568

Why.So.Serious.? 12944

tomaszek70 11601

Likurga1 14276

MGoku 12598

grabski79 15539
No sorry, zwracam honor tomaszkowi do tej wypowiedzi. Kurczę, zmeczony bylem i w sumie jestem, źle to przeczytalem...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11474

Guest
Haha Woda ranking w bobowaniu jest dla Ciebie czegosc wyznacznikiem? Topki??? haha no comments....;)
 
Haha Woda ranking w bobowaniu jest dla Ciebie czegosc wyznacznikiem? Topki??? haha no comments....;)
patrzec jak jakies wynalazki udaja fajterow i rajcuja sie wiochami po 17k ?- tomaszek.
Panie kolego kochany
Zgadzam się z tym w 100% dlatego dałem Ci Like . Przeczytaj jeszcze raz Co napisałem . Rzeczywiście to brzmi tak jak bym patrzył na ranking boba. Ale on o niczym nie świadczy w top 10 był jakiś Andrew An . Warzywo kompletne. Ranking boba nic nie mówi. Lepiej wygląda jak top 1 w wojownikach jest w top 15 w boba. A nie np 20 czy 40. No to tylko taka kosmetyka. Normalny gracz ma takie coś gdzieś.
Powiem Ci drogi kolego tak. Dla mnie już troszkę lepszym wyznacznikiem topki jest ranking wojowników, zwłaszcza w ataku. A z tego co pamiętam to w Ataku przodujesz. Niestety teraz kiedy cześć Pseudo wojowników rozwala o siebie wojsko i sobie punkty nabija, ten ranking też stracił na znaczeniu.
Najlepszym sposobem, według mnie, to spotkanie na froncie i zobaczenie jak taka osoba Sobie radzi. Ja siebie za wielkiego wojownika nie uważam. Gram dla przyjemności. Jak mam coś ważnego w życiu to nie przejmuję się tam wirtualnym miasteczkiem.
 
Do góry