Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6630

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

no zobaczymy co się wydarzy :cool:
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Co wy tylko te masowki?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Aby masowki masowki... co za jacys dziwni ludzie ....

Też ich nie rozumiem, przecież wiadomo że najlepsze sojusze powstają w trakcie trwania ochronki i potem walczą o wygranie świata.
 

DeletedUser12997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hehe, dobre...80% z top 10 miesiąca nie przetrwa...
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Pokaż mi świat na którym nie było masówek :D
Nawet jak był limit 40 osób w sojuszu, to były sojusze typu: Sparta, Sparta 2, Sparta 3 :D
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Witam czepiacie się tych masówek a grają tam naprawde dobrzy gracze :) i przekonamy się po ochronce kto wyjdzie zwycięsko powodzonka :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Witam czepiacie się tych masówek a grają tam naprawde dobrzy gracze :) i przekonamy się po ochronce kto wyjdzie zwycięsko powodzonka :)

Tu potrzeba zgrania a nie przypadkowych ludzi. Bo jak masz ekipe 90 zgranych osób to nie ma problemu ale to wszystko przypadkowe. A co do tych dobrych graczy to napisz mi jacy (tu lub na pw) być może nie znam i nie wiem czego mam się obawiać :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Witam czepiacie się tych masówek a grają tam naprawde dobrzy gracze :) i przekonamy się po ochronce kto wyjdzie zwycięsko powodzonka :)
Tak ... już wszystko wiadomo, będziesz bronił masówek (swoich), Pan z jokers ^^ :) ^ 6 dobrych graczy nie dadzą rady sami, potrzebna współpraca.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jak znam życie to w tych masówkach już wojny szykują i dlatego kolega taki napalony, że "przekonamy się" kto wyjdzie zwycięsko. : DDD
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

chłopaki ja mam juz prawie całą wyspę wilków no i co cieszę się bo pw mam za free, w 6 nie ugrają w 3 osoby gralismy przez tydzien na retimno 3 wioski stracone a chyba 19 zyskanych i co nie da się da się
 
Do góry