Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Nie miałbyś ręki.

a wlasnie ze mialbym taki gracz jak twojpan69 stracil dwa miasta a byl w jokersach wiadomo kto podbil

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym na sammym poczatku tez stracili pamietam ze po tym dniu pare osob wywalili
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

a wlasnie ze mialbym taki gracz jak twojpan69 stracil dwa miasta a byl w jokersach wiadomo kto podbil

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym na sammym poczatku tez stracili pamietam ze po tym dniu pare osob wywalili

kolego bardzo prosze nie mylić Jokersów z żelkami..
http://pl.grepostats.com/world/pl44/alliance/45/colonizations?page=0
to chyba powinno uciąć opowiastki z krypty w stylu pamiętam, że albo za siedmioma górami bla bla bla
to się w końcu zmieni ale nadal mamy czyste konto
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

a to przepraszam moj blad ale do czasu:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

pewnie oby najwczesniej za pare dni jeżeli wogóle ;] a czemu to pisze ? hmmm a sami zobaczycie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

oczywiste jest to , ze nawet stokrotka w końcu straci jakies miasto ;] mnie osobiscie cieszy fakt, że okazalismy się godni ich uwagi ;] wiec to nie jest tak, ze mamy ciesze i spokoj.
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nie bylo takiego sojuszu w historii grepolis ktory by miasta nie stracil wiec predzej kazdego to czeka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A ja znam takie.
Jednoosobowe na skraju świata - bez utraty miasta nawet do samego zamknięcia świata :p
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Widzę, że koledze zabrakło medykamentu na ból pewnej części ciała.. że za dużo graczy jest w żelkach to się zgodzę ale weź pod uwagę fakt, że żelki chyba jeszcze jako jedyna masówka nie straciła ani jednego miasta

w sytuacji kiedy jeden sojusz przejął conajmniej kilka miast jednego konkretnego to też o czyms swiadczy.

nic mnie nie boli bron boze :D po prostu nie chce aby nie upokarzana naprawde "wielkich" sojuszy porownujac do nich mass zelki ktore tylko na poczatku siwata wydawaly sie jakies ogarniete.
 

DeletedUser20057

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nic mnie nie boli bron boze :D po prostu nie chce aby nie upokarzana naprawde "wielkich" sojuszy porownujac do nich mass zelki ktore tylko na poczatku siwata wydawaly sie jakies ogarniete.
No, Żelki chociaż na początku wyglądały na ogarnięte, a kolega widzę, jak bełkotał na początku, tak do dziś mu zostało. Mniej piany zalecam, bo chyba klawiaturkę zasłania.
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

No, Żelki chociaż na początku wyglądały na ogarnięte, a kolega widzę, jak bełkotał na początku, tak do dziś mu zostało. Mniej piany zalecam, bo chyba klawiaturkę zasłania.

eheheh padlem i placze ze smiechu :D
koledzy z zelkow maja straszny bol tylka jak sie tylko cos powie ahaaahahaha

pare slow prawdy i az ich zęby z nerowo bolą ;d
 

DeletedUser21267

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

widzieliście jak Legendarni wyskoczyli w góre mieli zaledwie paru graczy
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

LCN się skończyło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nic mnie nie boli bron boze :D po prostu nie chce aby nie upokarzana naprawde "wielkich" sojuszy porownujac do nich mass zelki ktore tylko na poczatku siwata wydawaly sie jakies ogarniete.
Typowe podejscie opluwać i isć w zaparte.... sam osobiscie jestem wrogiem masówek i gdyby to był typowy soj mass to nie był bym w nim nawet 5 min.

eheheh padlem i placze ze smiechu :D
koledzy z zelkow maja straszny bol tylka jak sie tylko cos powie ahaaahahaha

pare slow prawdy i az ich zęby z nerowo bolą ;d

koledze chyba haribo zaszkodziło bo wyjątkowo nie trawi żelków ;]

hehe , ja tam lubię żeliki , więc niebawem pewnie jakiegoś zjem :cool:
i o to w tej grze chodzi ! zapraszamy ;]
 

DeletedUser21267

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Turgan zawsze to cos 110 i non stop przychodza do nich gracze a więc widać ze sojusz naprawde bedzie zgrany
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

110 przy limicie 90... szacun w takim razie :p
Co do Żelków to nie wiem dlaczego się ich czepiacie, każda masówka prędzej czy później się rozlatuje, więc za jakiś czas się przekonamy czy są nią Żelki. jak dla mnie nie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Druga rzecz po której można poznać masówkę-czy ma wśród graczy farmy/graczy którzy byli farmami i zostali przejęci. Z tego co mi wiadomo Żelki takich nie mają. Jeśli ktoś nazywa wszystkie sojusze 50+ członków masówkami i tylko na tej podstawie je ocenia to znaczy że nie za bardzo się zna na tej grze... I nie jestem stronniczy bo jestem w sojuszu który ma 41 członków:)
 

DeletedUser7114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Rozbawiłeś mnie :D

no i tak [ciach] pękla ze jednak mass zelki miasto stracily?
ojj a jeszcze wczoraj plakali ze sa niepokonana niemasowka.
Jednak masowka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry