Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Kolejny świat rusza już jutro, nie może więc zabraknąć tematu, w którym możecie podyskutować o sytuacji na Troi! Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Troja party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ciekawie może być pod wieczór kiedy to masówki będą szukać wrogów :D Nie ma to jak zacięta wojna w czasie ochrony graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Słowna wojna też jest skuteczna ;)
 

DeletedUser22997

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

narazie szukaja ale paktow jeszcze widac ze zawodowcy na profilu wszystko widac a CO TAM NIECH SIE BOJA xd
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Co wy tylko te masowki?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Aby masowki masowki... co za jacys dziwni ludzie ....
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nobo najpierw sie tak robi po ochronie sie wywala bez doswiadczenia i akywnosci mnóstwo ludzi tak robi
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

haha , aktywność ? to sie sprawdza w walce , a nie tylko budowanie domków i żółty kwadracik :) i w ten czas będziecie mieli pełno kretów w soju :D
 

DeletedUser22994

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Widzę że sama elita doświadczonych tutaj gra :D może przypomnę sobie stare dobre czasy :cool:
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja sobie ludzi pobije dla jaj :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

to będziesz grał?... ja już nie będe się tu kłócil z głupimi bo najpierw sprowadzają do swojego poziomu a później pokonują doświadczeniem(bez urazy)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nobo najpierw sie tak robi po ochronie sie wywala bez doswiadczenia i akywnosci mnóstwo ludzi tak robi
A jak podczas ochrony ocenisz odróżnisz doświadczonego gracza od tego bez doświadczenia ? 0 walk itd ..

to będziesz grał?... ja już nie będe się tu kłócil z głupimi bo najpierw sprowadzają do swojego poziomu a później pokonują doświadczeniem(bez urazy)
Też bez urazy .. Ale zanim napiszesz wiadomość tego typu popracuj troszeczkę nad językiem polskim.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Tak sobie myślę, że ten co najwięcej zamieszania robi pogra na tym świecie może z miesiąc i skończy tak jak na Sparcie... :)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

to będziesz grał?... ja już nie będe się tu kłócil z głupimi bo najpierw sprowadzają do swojego poziomu a później pokonują doświadczeniem(bez urazy)


tak narazie lece swoją taktyką do 3 dni przed koncem ochronki ^^
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

nobo najpierw sie tak robi po ochronie sie wywala bez doswiadczenia i akywnosci mnóstwo ludzi tak robi

Śmieszy mnie to :) Robią tak debile, najlepiej zebrać ekipę.

PS: Proszę nie cenzurować słowa. Nie było one do nikogo kierowane.
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

@up dokładnie to są masóweczki które po 2 dni od konca ochronki się rozpadają
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Mają swoją chwile żeby się pokazać te 5 dni :D
 
Do góry