Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

czy warto ? :) zależy co chce się osiągnąć ;p sam musisz wiedzieć ;p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

kto nie ryzykuje ten nie ma ;p
żeby wygrać trzeba grać ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wystarczy mieć wyłącznie aktywnych wszystkich zarządców, by osiągnąć TOP1 na serwerze, zarówno w początkowej fazie jego trwania jak i w późniejszym etapie gry. Złoto nie daje takiej przewagi jaka przeważnie jest ukazywana przez graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Jedno jest pewne wygrają najlepsi:)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wystarczy mieć wyłącznie aktywnych wszystkich zarządców, by osiągnąć TOP1 na serwerze, zarówno w początkowej fazie jego trwania jak i w późniejszym etapie gry. Złoto nie daje takiej przewagi jaka przeważnie jest ukazywana przez graczy.

Trzeba było zajrzeć na Zakros:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

romanek? ja nie wiem komu przypadnie ten honor zdobywcy świata? ja tylko napisałem że najlepszy zdobędzie świat:) jak bym wiedział kto wygra to bym w totolotka grał i szóstki zgarniał:)
 

DeletedUser23982

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To wygrają najwięksi oszuści.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja mysle ze vikingowie moga wygrac cud na Troi, podejrzewam ze juz nie dlugo w rejonie nie beda mieli znaczycych wrogow, do tego widac ze wielu graczy stamtąd ma duza dysproporcje miedzy posiadanymi pkt walki a iloscia miast. Takze mysle ze oni sa w tym momencie faworytem. Drudzy w kolejnosci sa divide i chyba zelki ( ze wzgledu na organizacje wysp pod cuda ) no ale zobaczymy. Poki co nasz HEGEMONIUM to cudu potrzebuje zeby wygrac CUDA
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Prędzej Piracka Wataha niż Żelki, bo oni może mają dużo wysp 20/20 i znajdują się w małym, zwartym obszarze, ale z każdej strony ich frontu ktoś czuwa i myślę, że nie trudno będzie się wbić na ich cudaczne wyspy. Największą szansę na Cuda mają na tę chwilę sojusze, które powstały bardziej na obrzeżach świata niż w centrum i zajmują znacznie większy obszar z bezpiecznym zapleczem. W centrum za duża sieka i za kolorowo :)
Ale za ok. 50 dni wszystko będzie wyglądało zapewne inaczej - czekają nas fuzje i rozpady sojuszów. Wykrystalizują się też główne koalicje.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Prędzej Piracka Wataha niż Żelki, bo oni może mają dużo wysp 20/20 i znajdują się w małym, zwartym obszarze, ale z każdej strony ich frontu ktoś czuwa i myślę, że nie trudno będzie się wbić na ich cudaczne wyspy. Największą szansę na Cuda mają na tę chwilę sojusze, które powstały bardziej na obrzeżach świata niż w centrum i zajmują znacznie większy obszar z bezpiecznym zapleczem. W centrum za duża sieka i za kolorowo :)
Ale za ok. 50 dni wszystko będzie wyglądało zapewne inaczej - czekają nas fuzje i rozpady sojuszów. Wykrystalizują się też główne koalicje.

Ale naszego HEGEMONIUM nikt nie lubi z tego co slysze na Troi :), wiec nie wiem czy my sie z kims polaczymy
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Doktorek dawajcie do Nas :D

Co do Vikingów i korony bym sie zastanawiał. Już predzej oobstawiałbym Zielonych Ludków ;p
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Coś by sie zawsze znalazło :D

czy ja wiem ? mamy tylko jeden pakt dzialajacy z archangels, z vikingami i divide to raczej takei pony bo praktycznie nie mamy nic wspolnego w akcjach, a tak to sami wrogowie w kolalicji. zelki, omega ( wy ) , legion, rip, syscy. takze raczej by nie bylo z kim walczyc :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

czy ja wiem ? mamy tylko jeden pakt dzialajacy z archangels, z vikingami i divide to raczej takei pony bo praktycznie nie mamy nic wspolnego w akcjach, a tak to sami wrogowie w kolalicji. zelki, omega ( wy ) , legion, rip, syscy. takze raczej by nie bylo z kim walczyc :)

ja bym chętnie z Tobą powalczył :)

Już raz na Pelli szaraka zrobiłeś, jak mój kolon na Ciebie szedł hahahah :) btw. chyba nie podziękowałem za to miasto, to dziękuje ślicznie :)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja bym chętnie z Tobą powalczył :)

Już raz na Pelli szaraka zrobiłeś, jak mój kolon na Ciebie szedł hahahah :) btw. chyba nie podziękowałem za to miasto, to dziękuje ślicznie :)

kot pisz jasno bo jeszcze ludzie pomysla ze faktycznie sie Ciebie boje i uciekalem, ( szarak byl bo odchodzilem z pelli i ci wew oddawalem miasto, tak dla wyjasnienia
smiley_emoticons_smilenew.gif
)
smiley_emoticons_irre4.gif

Co do Troi to zapraszam do walki
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry