Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

no przecież wiem to :)


widzisz kot jakby gral u nas w HEGE mialbys duzo wiecej pkt walki niz masz teraz :) na prawde nie ma u nas nudy, jeszcze nie gralem w soju ktory by mial tylu wrogów i to z taka przewaga liczebna nad nami :/ nawet na olimpi jak bylismy otoczeni w kregu to nie bylo jak tutaj :) mowie Ci Meksyk i to samo Ciudad Juárez hehe
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

widzisz kot jakby gral u nas w HEGE mialbys duzo wiecej pkt walki niz masz teraz :) na prawde nie ma u nas nudy, jeszcze nie gralem w soju ktory by mial tylu wrogów i to z taka przewaga liczebna nad nami :/ nawet na olimpi jak bylismy otoczeni w kregu to nie bylo jak tutaj :) mowie Ci Meksyk i to samo Ciudad Juárez hehe
smiley_emoticons_smilenew.gif

Wiesz, przyszedłem tutaj jakieś półtorej miesiąca temu w sumie z przypadku, aktywniej gram dopiero z miesiąc :) tak sobie klikam bez niepotrzebnej spinki i tej całej otoczki forumowo-grepolisowej tego świata. Chociaż fakt, że ostatnio coś obrzydliwie niebiesko-zielono się robi :)

W Hege nie mógłbym pograć, bo z Vilgefortzem za sobą lekko mówiąc nie przepadamy (jednak z tego miejsca serdecznie go pozdrawiam :) )

btw. na Grepolisową emeryturę się jeszcze nie wybieram, to jak skończy się wreszcie Pella to możemy gdzieś potem pójść pograć. No chyba, że wreszcie Tolek (chyba, że sobie jaja ze mnie robił) do was przyjdzie, to przypłynę od razu :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Wiesz, przyszedłem tutaj jakieś półtorej miesiąca temu w sumie z przypadku, aktywniej gram dopiero z miesiąc :) tak sobie klikam bez niepotrzebnej spinki i tej całej otoczki forumowo-grepolisowej tego świata. Chociaż fakt, że ostatnio coś obrzydliwie niebiesko-zielono się robi :)

W Hege nie mógłbym pograć, bo z Vilgefortzem za sobą lekko mówiąc nie przepadamy (jednak z tego miejsca serdecznie go pozdrawiam :) )

btw. na Grepolisową emeryturę się jeszcze nie wybieram, to jak skończy się wreszcie Pella to możemy gdzieś potem pójść pograć. No chyba, że wreszcie Tolek (chyba, że sobie jaja ze mnie robił) do was przyjdzie, to przypłynę od razu :D

jest za daleko zeby u nas grac, pisal ze byla taka opcja , ale odleglosc

no masz niebiesko zielona bo ta koalicja ant HEGEto wyglada jak polksiezyc ( i konca nie widac bo ciagle sie cos dolacza :) od polnocy po wschod do poludnia :) dobrze ze archangels mamy na zachodzie to chociaz tam w miare luz, no ale Omega i tam zaklada te swoje mini bunkry :)

z musu wyjdzie ze trzeba sie bedzie skupic na walce i trzymaniu rankingow soja kosztem cudakow :) ale mi pasuje :)
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

dobrze, że sojusz top1 jest taki silny i mocny i waleczny i sprytny i w ogóle taki fantastycznie- niebotyczny
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

dobrze, że sojusz top1 jest taki silny i mocny i waleczny i sprytny i w ogóle taki fantastycznie- niebotyczny


Ansh anonimie jak juz do kogos pijesz to rob to precyzjnie i napisz o ktory ranking Ci chodzi, wtedy mozna rozmawaic dalej. A tak to wyglada na internetowego trolla.
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

zawsze ceniłem sobie anonimowość :p

oczywiście, że o ten najważniejszy ranking ... pierwszy w kolejności czyli najważniejszy a teraz siedź cicho ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

zawsze ceniłem sobie anonimowość :p

oczywiście, że o ten najważniejszy ranking ... pierwszy w kolejności czyli najważniejszy a teraz siedź cicho ciach

Brawo dla ktoregos z wrogow albo samego krzykacza ansha za kretywnosc i pomyslowosc w pokonywniu przeciwnika
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Doctorku daj spokój nie karm trolla ;)
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

kimkolwiek izinho jesteś to coś Ci się mocno pokręciło ... sami wplątaliście się w coś co nie było do Was
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

jest za daleko zeby u nas grac, pisal ze byla taka opcja , ale odleglosc

no masz niebiesko zielona bo ta koalicja ant HEGEto wyglada jak polksiezyc ( i konca nie widac bo ciagle sie cos dolacza :) od polnocy po wschod do poludnia :) dobrze ze archangels mamy na zachodzie to chociaz tam w miare luz, no ale Omega i tam zaklada te swoje mini bunkry :)

z musu wyjdzie ze trzeba sie bedzie skupic na walce i trzymaniu rankingow soja kosztem cudakow :) ale mi pasuje :)
Mam takie pytanko, pewnie gryzie to więcej osób. Jak się zmienia nick?
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

co się dziwić, za miesiąc cuda.
 

DeletedUser23982

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Cuda będą dopiero 25 lutego, bo wtedy dopiero świat będzie miał 6 miesięcy. Coraz szybciej cuda są. AH. Szkoda, bo gra traci na tym. Powinni zwiększyć ilość punktów, bo cuda coraz bliżej są z każdym światem.
 
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Cuda będą dopiero 25 lutego, bo wtedy dopiero świat będzie miał 6 miesięcy. Coraz szybciej cuda są. AH. Szkoda, bo gra traci na tym. Powinni zwiększyć ilość punktów, bo cuda coraz bliżej są z każdym światem.

No faktycznie powinni zwiększyć ilość pkt. , chociaż o 500 mln. dodać :) , a najlepiej zastąpić czymś te cuda ;)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Cuda będą dopiero 25 lutego, bo wtedy dopiero świat będzie miał 6 miesięcy. Coraz szybciej cuda są. AH. Szkoda, bo gra traci na tym. Powinni zwiększyć ilość punktów, bo cuda coraz bliżej są z każdym światem.

chcesz się założyć, że nie będą 25 lutego? :p
 

DeletedUser23982

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Tego dnia miesiąca co powstał świat. Nie pamiętam konkretnej daty, bo zacząłem grać od września. 6 miesięcy po powstaniu świat może wkroczyć w erę. Punkty się nie liczą. Tak samo było na Pelli. W sierpniu przekroczono ilość punktów, a we wrześniu się rozpoczęły.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hehe nieee...
jasne ze pkt sie licza... przeciez sojusze same spowalniaja wejscie w cuda jak nie sa gotowi przez wychodzenie z sojuszy i obnizanie pkt. a pella szybko sie zaczela bo duzo ludzi zaczelo gre na tym swiecie bo pierwszy swiat z bohaterami to ludzie chcieli przetestowac co to takiego.jak na tamta predkosc swiata cuda byly szybko.
 
Do góry