Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10289

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

hehehe jeszcze ze 3 szklanki i zapomnę hasła do konta :(

a zresztą co mi tam Kajfasz mi przypomni hahahahaha
 

DeletedUser21876

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

po pierwsze Marna Istoto Kosmopolityczna to moje miasto jest miastem powiatowym (hahahahaha), po drugie primo ma ze 100 tys. wieśniaków (plus ognie, triremy i kolony, a i katapult nie brak czasami), a po trzecie primo ultimo to mam 4 biedronki w mieście (że o tesco nie wspomnę)

i co łyso Ci teraz ?? na przeprosiny przyjmę litr Sobieskiego (byle nie z biedronki) :)


masakra ale szybki przyrost mieszkancow byl,chyba po tej kolezance z omegi;), zartuje oczywiscie;)


rower juz odpaliles na sezon?
 

DeletedUser13785

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

masakra ale szybki przyrost mieszkancow byl,chyba po tej kolezance z omegi;), zartuje oczywiscie;)


rower juz odpaliles na sezon?
ja tam rowerem nawet w zimie do roboty,
ale ostatnio szef mnie nakrył jak pocinałem w grepo... oj nie było miło, ale jakoś przeszło
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

:)Wiem turganik że ty masz pioneczki do wyręczania się nimi i pieski do szczekania głośnego,a sam masz rączki czyste, ale sam się wkopałeś bo nawet kłamać nie umiesz konsekwentnie :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Daj chociaż dowód, że kłamałem - masakra jakie Ty bzdury piszesz. Ja tak piszę ok. tej godziny, tej godziny, bo w ogóle nie jestem w temacie z sarifem, ale zaraz normalnie zrobię chronologię i wyłożę wszystko na tacy jak pięciolatkowi w przedszkolu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Fakty? Tu nawet opinii nie było, tylko same Twoje wymysły i kłamstwa. Myślisz, że ktoś Ci ufa? Nawet Twoi się z Ciebie śmieją - nie każdy z Ludków odpisał mi, że ja wymyślam z tym włamaniem na konto.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Daj chociaż dowód, że kłamałem - masakra jakie Ty bzdury piszesz. Ja tak piszę ok. tej godziny, tej godziny, bo w ogóle nie jestem w temacie z sarifem, ale zaraz normalnie zrobię chronologię i wyłożę wszystko na tacy jak pięciolatkowi w przedszkolu.
poczytaj swoje wypowiedzi wiem że nie jesteś w temacie z sarifem bo szczeliłeś sobie pogawedkę jak już do was przeszedł. Podaj po prostu rozmowę tej drugiej osoby która z nim gadała :)) rozumiesz?
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ależ gada się - niech się zbłaźni przed wszystkimi, bez żadnych dowodów to nawet ludki się z niego naśmiewają.
Spokojnie poczekaj, nie wszystko w jeden dzień . Kto mądry swoje wyciągnął z dzisiejszej dyskusji.
Dobrej nocy wszystkim życzę!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

O tej godzinie się dowiedzieliśmy:
xxx 21.04.15 o godzinie 19:15
jest bo sarif do mnie napisal ze on wychodzi od nich z soja

xxx 21.04.15 o godzinie 19:14
LUDZIE ! zapelniamy piramide nie wiem kto i dlaczego tego nie robi ale ma ruzyc //ciach// z surkami i leciec z nimi do piramidy tak zeby za 2h byla zapelniona.


xxx21.04.15 o godzinie 19:25
czeka na info ze mamy piramide zapelniona wiec turgan... zmobilizuj ludzi. bo on nie bedzie siedzial do nocy

mój mas:
Witajcie,

Alarm czerwony!

Macie 1,5h, żeby zapełnić piramidy. Proszę, aby osoby aktywne zafejkowały cały sojusz. Wstrzymujemy wszystkie budowy i rekrutacje. Ci co cały dzień wysyłali niech splądrują wioski rolnicze na -80% - kij z tym, że będą wszędzie bunty. Godzina 21:00 chcę widzieć czerwone paski w piramidzie!

Piramidy w egipskiej Gizie
Wyspa 295565
Surowce muszą być zapełnione do godz. 21:00


Wyrównać przyrost łask u bogów i zbierać łaski - szukać na wyspach z misji wyspowej przyrostu łask.

A pozdrowienia dostaniecie jak się spiszecie :)

Mas strategiczny - końcówka budowy piramidy:
Korespondencja masowa 21.04.15 o godzinie 20:30
Od tej chwili surowce na Piramidę wysyłają tylko osoby, których handlarze idą max. 1:30:00

Piramida pełna:
Korespondencja masowa 21.04.15 o godzinie 21:33
Surowce na Piramidę STOP.

Dobra robota.

Sarif dołączył do sojuszu. 21.04.15 o godzinie 21:48
xxx zaprosił Sarif do sojuszu. 21.04.15 o godzinie 21:47

Pierwsza rozmowa z safirem:
Turgan 21.04.15 o godzinie 23:10
Możesz przenieść się na front i grać normalnie - jak tam uważasz. Przemyśl to sobie, a my Ci pomożemy we wszystkim.
Sarif 21.04.15 o godzinie 22:45
Ja nie wiem czy dalej zamierzam grac - jedynie to moglbym wziasc miasta na zapleczu i robic deffa to jedyne wchodzi w gre :p a miasta oddac wam.
Turgan 21.04.15 o godzinie 22:44
Ja już nie chce nawet o nim słyszeć :p
Takie wiadomości do niego dostałem, że szkoda gadać.

jutro ogarniemy Twoje miasta i Cię obstawimy oraz ustalimy strategię, abyś mógł prosperować pod względem militarnym, bo zapewne w najbliższych dniach będziesz ich nr 1 do ataku.
Sarif 21.04.15 o godzinie 22:35
Kajfi szuka u Ciebie winnego a nawet z Toba nie zamienilem slowa xD

Spina z Grobowcem:
Korespondencja masowa 21.04.15 o godzinie 22:39
Uwaga

Zamykamy definitywnie Senaty, koszary i porty.
Musimy w kilka dni zbudować do 10 poziomu Grobowiec. Sytuacja jest naprawdę na poziomie hard, bo Illu mają go na poziomie 9, ale... my nie damy rady? :)

Proszę, żebyś konkretnie TY - dał z siebie wszystko. Jeśli wybudujemy Grobowiec to wygramy świat i przejdziemy do historii polskiego Grepolis :)

Więc do działa - na pasku chcę wiedzieć 7 mln surki w drodze, bo na właśnie tyle nas stać!

Przypomnę jednocześnie, że budujemy Piramidy na poziom 10 i skracamy budowę, aby nie wyprzedzili nas w tym --Vikings--.

GROBOWIEC START I MUSIMY ZBUDOWAĆ GO W REKORDOWYM TEMPIE!

Pozdrawiam,
Turgan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

//cytat usuniętego posta//

Dostałem info z Hege jak to wyszło i to oni mieli racje.Zabezpievzali sie.Kto wygra swiat ten koronke ostatni dostanie.Wszystko by gralo gdybyscie nie zaczeli kombinować.Rada przekombinowała zajebiście.Co za duzo to....niezdrowo? Jedno wielkie beknięcie wyszło.A pisałem,ze bedzie lipa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8414

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

grepo strategia konspirownia i hakowania... oraz potownia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Popatrzcie jak ludki cuda zdobywaja, ee przeoraszam traca :D

Nasza wina ze se nie potraficie zaufanych na cudaku wybrac? Z reszta kiepsko u niektorych z mysleniem i czytaniem te, ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

//cytat usuniętego posta//

Nie wyjdzie dopóki latarnia nie będzie na 10 poziom załadowana :p

Za takie zachowanie to cieszę się, że nasi ludzie nie muszą z Wami współpracować. Wstydziłbym się za sojuszników, gdyby naskoczyli tak np. na LW, jakby doszło do podobnej sytuacji. 100% racji, że zerwaliśmy ten chory pakt. A to, ze u Was w środku jest drugi sojusz, antykajfaszowski to już Wasz problem - chcecie to sobie wina zwalajcie na mnie - zwisa mi to, bo jestem czysty i tylko mogę czytać i się śmiać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ja spadam, dobranoc.

PS: Chętnie zobaczę jutro ze sreenów co się w nocy tutaj działo :p
 
Do góry