Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

hehehehe,pewnie po nowa miotle wyjechalas do latania po swiatach,wyrzucic kogos z sojuszu-bezcenne(mialem ta przyjemnosc wykopac cie na ksi z soja)jak mnie nazwalas????aha hipokryta,pamietam.....lepiej byc hipokryta w sojuszu niz latawica miedzygalaktyczna,ciekawe na czym latasz miedzy swiatami,pewnie na paszporcie polsatu,hehehehehehe
Jezeli chciales zablysnac to naprawde Ci sie nie udalo :rolleyes:

Pablos711 wyrzucił PolishPrincessAza. 10.03.12 o godz. 00:50

I nie opowiadaj glupot, ze to Ty mnie wykopales. Przyczyna wywalenia? "Zaniedbywanie ksi" (czyt. odmowienie gry na ypsilonie w sojuszu Dog of Wars).
Niektorzy traktuja ta gre jak dobra zabawe, a nie rzecz na smierc i zycie.
Tyle w tym temacie. Sprawy wiecej komentowac nie mam zamiaru.

A Tobie marecki radze mniej pic... :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Jezeli chciales zablysnac to naprawde Ci sie nie udalo :rolleyes:

Pablos711 wyrzucił PolishPrincessAza. 10.03.12 o godz. 00:50

I nie opowiadaj glupot, ze to Ty mnie wykopales. Przyczyna wywalenia? "Zaniedbywanie ksi" (czyt. odmowienie gry na ypsilonie w sojuszu Dog of Wars).
Niektorzy traktuja ta gre jak dobra zabawe, a nie rzecz na smierc i zycie.
Tyle w tym temacie. Sprawy wiecej komentowac nie mam zamiaru.

A Tobie marecki radze mniej pic... :eek:
tak czy siak wylecialas bo jestes cienkim graczem i nadajesz sie tylko do siania fermentu na FO ,to ci wychodzi najlepiej....a jesli chodzi o moje zycie prywatne to prosze cie -nie mieszaj gry z realem skoro sie nie znamy,a to ze jestes latawica miedzyswiatowa to wszyscy wiedza,milego obrabiania dupek,to ci najlepiej wychodzi na grepo,nastepne dziecko neostrady.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

tak czy siak wylecialas bo jestes cienkim graczem i nadajesz sie tylko do siania fermentu na FO ,to ci wychodzi najlepiej....a jesli chodzi o moje zycie prywatne to prosze cie -nie mieszaj gry z realem skoro sie nie znamy,a to ze jestes latawica miedzyswiatowa to wszyscy wiedza,milego obrabiania dupek,to ci najlepiej wychodzi na grepo,nastepne dziecko neostrady.....
Wylecialam, bo jestem cienkim graczem? To dziwne, bo sam pisales mi, ze wylecialam, bo olewam ksi.
Taa, a pozniej dziwisz sie, ze nazywam Ciebie hipokryta :cool:
Ja cienki gracz.. hmmm. Zgodze sie. Ciekawe tylko jakim sposobem mam 2 x wiecej pkt ataku i obrony na ypsilonie niz Ty? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Po za tym, nie powiem kto komu obrabial "plecy" i naopowiadal niestworzonych historii.
Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.
Przestan sie osmieszac. Plizz. :eek:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Modliszka nie potwierdzi bo tez na bananowcu siedzi chyba ze 5m za nia napisze :eek:

Tyle warta ta paplanina :) takie praaaawdziwe praaaaaawdy :)

Aduś, może jak zmniejszysz ilość światów na których grasz to zaczniesz po pierwsze myśleć, po drugie kojarzyć co się na poszczególnych światach działo.

Wyjaśniając:
1. PON pomiędzy moim sojuszem a SS został zawarty po długich prośbach adriana;
2. PON został zerwany przez mój sojusz po licznych incydentach ze strony członków SS, czarę goryczy przelały ataki na naszą okupację, a przede wszystkim fakt, że pomimo, iż adrianek zapewnił, ze każdy kto zaatakuje wyleci słowa nie dotrzymał.
Jedyne co się wydarzyło to zmiana na stanowisku dyplomaty - adrianka zastąpił Projektant Świata.
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

luz mam nadzieje ze sie nie obrazilas za modliszke ale z tym mi sie kojarzysz
035.gif



dziwne zdrobnienie ale oki moze byc i Adus
papa.gif


Wyjaśniając:

1) Pon zostal zawarty jak turas juz zrobil koalicje anty SS to chyba normalna kolej rzeczy zawarcie pona z wami
zwyciestwo.gif


2)
PON został zerwany przez mój sojusz po licznych incydentach ze strony członków SS

Jedyne co się wydarzyło to zmiana na stanowisku dyplomaty - adrianka zastąpił Projektant Świata

its tru
0dirol.gif


nie spodzewalismy sie ze nasz topka zrobi takie bledy bylo glosowanie na radzie co zrobimy z tym widac bardziej nam zalerzalo na graczu niz na ponie z wami
12icon_faja.gif


BTW jak chcesz dalej prowadzic jakas dyskusje to proponuje na tau sie przerzucmy
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Wylecialam, bo jestem cienkim graczem? To dziwne, bo sam pisales mi, ze wylecialam, bo olewam ksi.
Taa, a pozniej dziwisz sie, ze nazywam Ciebie hipokryta :cool:
Ja cienki gracz.. hmmm. Zgodze sie. Ciekawe tylko jakim sposobem mam 2 x wiecej pkt ataku i obrony na ypsilonie niz Ty? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Po za tym, nie powiem kto komu obrabial "plecy" i naopowiadal niestworzonych historii.
Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.
Przestan sie osmieszac. Plizz. :eek:
przepraszam pomylilem sie co do twojej osoby......jestes glupsza niz myslalem,nie wysilaj sie z riposta bo nie warto,dlugo tu nie zajrze bo niema po co....nara
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja uważam, że nie ma o czym rozmawiać... wyjaśniłam tylko półprawd.

Trzeba jeszcze tylko dodać, dla pełnej jasności, skąd się wziął nasz PON ze MDG. Z Waszej koalicji z Hordami Południa i ich mniejszym bratem Armią Południa. Koalicja ta była skierowana przeciwko MDG, ale my też byliśmy celem Hord i Armii, z powodu takiego, że szefostwo Armii było na naszych wyspach. Późniejsze wydarzenia potwierdziły ten fakt, bo jak wstawiłam kolonka szefowi AP to jedynym sojuszem próbującym rozbić moją okupację było właśnie SS. To była taka zbieżność interesów z MDG, że walka pomiędzy nami byłaby bezsensowna. Umowa pomiędzy nami i MDG obowiązywała właściwie od zakończenia ochrony.

Ps. Nie wiem o jakim topku Aduś piszesz, bo osoba która rozwaliła PON między nami do topowych nie należy. Oczywiście wg mojej oceny :)

A modliszka w ustach prawie - przeciwnika to komplement. Choć wolę określenie z czasów thety "zaraza na którą szczepionki jeszcze nie wynaleziono" :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

przepraszam pomylilem sie co do twojej osoby......jestes glupsza niz myslalem,nie wysilaj sie z riposta bo nie warto,dlugo tu nie zajrze bo niema po co....nara
Jak "niema" po co to czemu zagladasz? :eek:
Strzel sobie kielona i bedzie dobrze :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja uważam, że nie ma o czym rozmawiać...

slusznie masz racje :eek:

bo jak wstawiłam kolonka szefowi AP to jedynym sojuszem próbującym rozbić moją okupację było właśnie SS.

:p

Nie wiem o jakim topku Aduś piszesz, bo osoba która rozwaliła PON między nami do topowych nie należy. Oczywiście wg mojej oceny

nie byla to jedna osoba tylko kilka ale jak powtarzalem pony na okupacji sa do :p

A modliszka w ustach prawie - przeciwnika to komplement. Choć wolę określenie z czasów thety "zaraza na którą szczepionki jeszcze nie wynaleziono"

tez ciekawie ale jakos modliszka mi sie bardziej podoba

BTW Marku daj spokoj princesce :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

punkt widzenia zależy od sposobu siedzenia
jak dla mnie to świetny chłopak - nie starszy pan ^^

w tą grę nie grają tylko 16- latkowie ( na szczęście )
Mnie rodzice nauczyli szacunku, wiec wole okreslac go Starszym Panem niz innym barwnym epitetem :rolleyes:
Jezeli uwazasz go za swietnego chlopaka to Twoja sprawa :). Ja mam inne zdanie...
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Mnie rodzice nauczyli szacunku, wiec wole okreslac go Starszym Panem niz innym barwnym epitetem :rolleyes:
Jezeli uwazasz go za swietnego chlopaka to Twoja sprawa :). Ja mam inne zdanie...

A mnie nie nazywasz starszym panem,oż TY jędzo :eek:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ciebie nazywam Evelinkiem. To tak pieszczotliwie :p
Ale jak wolisz to moge Ciebie tytulowac per. Starszy Panie :cool:

I tak nie posłuchasz :eek: Natury się nie da oszukiwać.To wolę te pieszczotliwe twoje słówka :)
Jeszcze siwych włosków nie mam na szczęście :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I tak nie posłuchasz :eek: Natury się nie da oszukiwać.To wolę te pieszczotliwe twoje słówka :)
Jeszcze siwych włosków nie mam na szczęście :eek:
Jakiej natury? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry