Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Baaaa.. klej wąchamy :p Biurowy :D Mam dobre kontakty z innymi przyborami papierniczymi ;) Jak coś to mogę Ci jakiś załatwić :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Łochochocho....widzę że się towarzystwo rozochociło :eek:

to może jednak nie pokasujecie tych kont i będzie kogo obijać :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

o tak ^^
[video=youtube;2WSp-O4Ngfw]http://www.youtube.com/watch?v=2WSp-O4Ngfw[/video]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Tak więc kostucha najprawdopodobniej zostanie najlepszym sojuszem na tym świecie?

moje gratulacje : )
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

grepolis to gra strategiczna, jednak jak można zauważyć, za większością tych profili stoją ludzie, a raczej tchórze...co potwierdzają ostatnie zmiany sympatii sojuszy...każdego dnia dziękuję, że jestem w Morii, a nie w jakimś patatajowym sojuszu(czytaj: kto mocniej za lejce pociągnie tam koń idzie...)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I znowu popsuliśmy grepo, hehe

Piękna akcja, gratulacje :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jak by się popsuło to by było Serwer czasowo niedostępny , lub trwa przerwa techniczna xD... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

mam nagrany filmik i screeny jak wsparcie idące 58 minut zamieniło na 1h:57 i pojawiło się dopiero 36 minut pózniej więc coś się tu zepsuło,i witam cię sofisto wracaj do nas i nie gratuluj im bo jeszcze nie wygrali chociaż całym serwerem na nas naskoczyli

AVE RI
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To już drugi raz jak Ypsilon psuję. Tym razem może bez bana się obejdzie :p

Chyba że napiszę co sądzę o wprowadzeniu możliwości podbijania cudaków bez wcześniejszego ogarnięcia się w kwestiach technicznych :rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To już drugi raz jak Ypsilon psuję. Tym razem może bez bana się obejdzie :p

Chyba że napiszę co sądzę o wprowadzeniu możliwości podbijania cudaków bez wcześniejszego ogarnięcia się w kwestiach technicznych :rolleyes:

Psujec :) Ale cóż.. gra nie jest dostosowana do takiej liczby ataków ;P Twórcy chyba nie myśleli, że tylu zapaleńców jest w stanie wysłać praktycznie w jednym czasie 1000 ataków.. a drudzy kupę wsparcia :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Doszly mnie sluchy, ze sojusz Reiver Incarnation ma jakies problemy z elektryka :rolleyes:

Podobno zgasla Wam latarnia. :cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

1-0 Dla LA NK Coteri Vampires Riddle

15495509.png


1.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

A mowilam, zeby placic rachunki za prad :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Dla LA 1:0? A może dla LA, LAII, NK, Riddle, Coterie i kij wie kogo jeszcze :) Wyczyn niesamowity.. 300 osób na 70 :) Jestem zaskoczona, że się wbiliście :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

kredka nio pewnie ze dla LA

tyle ze nikt juz nie pamieta jak to LA walczylo z calym swiatem a RI mialo kilkanascie paktow i ponow :eek:

a ze koalicja sie posypala to chyba wiadomo komu mozna podziekowac

chodz-do-mnie-gif-gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Spoko.. ale to nie zmienia faktu, że teraz nie dla samego LA, ale i innych sojuszy, które brały w tym udział.. bo nie tylko Wy laliście bartola.. Walczyliście z całym światem? ok.. ale zważ, że nie było ery cudów.. Też moglibyśmy walczyć z całym światem.. strata jakiejś tam wioski, to nic.. Sama 10 straciłam po Waszej akcji na mnie (swoją drogą, Ty biedulku 2 razy miałeś pecha.. nie myśl, że to specjalnie pod Ciebie się bunkrowałam.. tak jakoś wyszło ;-)).. ale strata wioski na cudzie, to już inna bajka :)
 
Do góry