Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ale zważ, że nie było ery cudów..

a co to zmienia byly czy nie byly co teraz wojska sa silniejsze czy co :rolleyes:

Też moglibyśmy walczyć z całym światem..

ale woleliscie sie paktowac ze wszystkimi :cool: ale i tak LA nawet nie drasneliscie :eek:

Ty biedulku 2 razy miałeś pecha.. nie myśl, że to specjalnie pod Ciebie się bunkrowałam..

ja biedulek nie udalo sie trudno wazne ze inni przejeli o to chodzilo

dobra daje na luz bo znowu sie wkrecam w to forum

powodzenie w odzyskaniu licze na dobra zabawe :rolleyes:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

a co to zmienia byly czy nie byly co teraz wojska sa silniejsze czy co :rolleyes:

ale woleliscie sie paktowac ze wszystkimi :cool: ale i tak LA nawet nie drasneliscie :eek:

ja biedulek nie udalo sie trudno wazne ze inni przejeli o to chodzilo

dobra daje na luz bo znowu sie wkrecam w to forum

powodzenie w odzyskaniu licze na dobra zabawe :rolleyes:

Czytasz, ale sensu nie rozumiesz :)
Wojska nie sa silniejsze, napisałam chyba wyraźnie, ze utrata jakiejś tam wioski to pikuś przy utracie wioski na cudzie - stąd stwierdzenie, ze wówczas nie było ery cudów.

Moglibyśmy.. a nie mogliśmy - nie użyłam czasu przeszłego, więc nie wiem skąd ten tekst o tym, że woleliśmy się paktować ze wszystkimi :)

Czytaj ze zrozumieniem i nie wkręcaj się w forum..
To, że napisałam, że biedulek jesteś, nie było złośliwe.. Traf tak chciał, że akurat Tobie 2 razy nie udało mi się wioski podburzyć i to chciałam zaznaczyć.. I nie dlatego, że jesteś kiepskim graczem.. Tyle w temacie :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

strata na cudaku to strata,
TAKIE SĄ EFEKTY OBSTAWIANIA CUDAKÓW LESSERAMI ;]
teraz będzie narzekanie ze wszyscy was biją, cóż to nie nasza wina ze zrywaliście Pakty z sojusznikami... Dyplomata sam sobie winien,
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

strata na cudaku to strata,
TAKIE SĄ EFEKTY OBSTAWIANIA CUDAKÓW LESSERAMI ;]
teraz będzie narzekanie ze wszyscy was biją, cóż to nie nasza wina ze zrywaliście Pakty z sojusznikami... Dyplomata sam sobie winien,

Retryczku ale kto narzeka? Daliśmy ciała i tyle, bo na cudach znaleźli się nieodpowiedni ludzie.. Już nic na to nie poradzimy.. ja sama nie wezmę 30 miast na cudakach.. Są osoby, które mają wiecej czasu na grę i takie, które mają go mniej.. Ja za wszystkich grać nie będę.. Wystarczy mi moje konto i.. alka, adama, pyśka, nagi, idziego :p Jakbym wzięła bartola, to już bym nie dała rady pociągnąć :rolleyes: A jeszcze jak na złość szef w pracy każe pracować.. bezczelny :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oj tam, support spokojnie przymyka oko na graczy z mniej niż 10cioma kontami (niestety jak załapałem jedenaste to zbanowali) ;]
NO ale bez przesady Redziu, Graczy na Cudaki (i to kilka wiosek ) który od tak znikł :p xDD ale cóż, sporo deffa się wam upłynniło na boskim 0lvl murku ^_^
aż jestem zły ze mi kazali ognie budować :}}
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Mówisz? Ok, to przejmę bartola.. ale muszę pamiętać, żeby 10 nie przekroczyć :p Chociaż.. jakbym miała bana, to w końcu bym odpoczęła od tej głupiej gry :D
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

zawsze Mi możesz oddać jakieś z^__^ na Ypsie nie mam żadnego :p

HM.. to odpal urlopa i już a nie xD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

zawsze Mi możesz oddać jakieś z^__^ na Ypsie nie mam żadnego :p

HM.. to odpal urlopa i już a nie xD

To może moje chcesz? :p

Jak urlopa zapodam, to mnie ludzie zlinczują :D I tak mamy kupę urlopowiczów :(
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

To może moje chcesz? :p

Nie bo potem będziesz marudzić, żę coś popsułem, ze firanki z koszar pozabierałem kwiatki z agory wykopałem, czy wygoniłem z senatu feministki... wolę nie ryzykować... :>
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oj tam.. klep tylko deffa jak ja i będzie gitara ;P chcę wskoczyć na top 1 broniących :p ale jeszcze trochę mi brakuje.. bo w ataku, to szans nie mam ;) Zresztą ja się brzydzę przemocą :p
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

e tam nic ciekawego nie ma będąc Top! obrońców... ;p byłem ponad pół roku i co i nic... nawet piwa mi nie dali :(

brzydzisz się przemocy?? O>o a ostatnio to mnie pejczem chciałaś batożyć :O
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

e tam nic ciekawego nie ma będąc Top! obrońców... ;p byłem ponad pół roku i co i nic... nawet piwa mi nie dali :(

brzydzisz się przemocy?? O>o a ostatnio to mnie pejczem chciałaś batożyć :O

Hmmm.. a chciałam jeszcze pograć, zeby top 1 obrońców mieć.. ale jak mówisz, ze nie ma sensu, to już dzisiaj restarta walnę ;P hehe

Retryczku.. ja wiem, że Ty masochista, ale ze mnie sadystki nie rób, bo jeszcze inni uwierzą :p Ja grzeczna cicha, spokojna i pokornego serca ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ptaszki ćwierkają, że jakieś trzęsienie ziemi było w skutek czego padła jakaś budowa.Szałas został zmieciony z powierzchni ziemi :)))Co teraz RI pocznie:))?
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ptaszki ćwierkają, że jakieś trzęsienie ziemi było w skutek czego padła jakaś budowa.Szałas został zmieciony z powierzchni ziemi :)))Co teraz RI pocznie:))?

ano pewnie podzieli los Tolosy z Ksi :cool:
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ptaszki ćwierkają, że jakieś trzęsienie ziemi było w skutek czego padła jakaś budowa.Szałas został zmieciony z powierzchni ziemi :)))Co teraz RI pocznie:))?

Pewnie zakończy grę z hienami, które nie potrafią przejąć miasta aktywnego gracza i muszą wykorzystać każdą sytuację, byle pokazać co to nie oni :) Gratuluję pięknej gry.. 6 sojuszy na jeden, a i tak normalnie wioski nie potraficie przejąć, tylko musicie kablować i szukać haków :) Te cuda Wam się należą jak nikomu innemu.. Jak to misiek mi kiedyś napisał, ten kto wygra cuda będzie pośmiewiskiem ypsilonu :) Więc budujcie żuczki, budujcie :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Naważyliście złego piwa, to teraz je wypijcie, (prze słomkę by bardziej się Cierpiało) xD
Teraz będzie tona goryczy an forum? na temat tego jak kto bije RI, i jakie te cudaki są złe i w ogóle :> xDD

<dumnie głaszcze brodę> no cóż, Tele-novelę trza zacząć
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Naważyliście złego piwa, to teraz je wypijcie, (prze słomkę by bardziej się Cierpiało) xD
Teraz będzie tona goryczy an forum? na temat tego jak kto bije RI, i jakie te cudaki są złe i w ogóle :> xDD

<dumnie głaszcze brodę> no cóż, Tele-novelę trza zacząć

A czy to ja zaczęłam? Stwierdzam jedynie fakty.. LA od dawien dawna prawi jakie to cudaki są be, ze ten kto wygra będzie posmiewiskiem.. że LA nie jest bobami budowniczymi (co nie zmienia faktu, ze do NK przechodzi hurtowo podsyłać surowce i skracać czas budowy) .. no i najważniejsze.. aktywnego cudaka nie dało rady przejąć, to trzeba było spróbować innych sposobów.. a nuż się uda donieść i komuś bana wlepią czy cuś :) Więc chwalić się przejęciem nie macie powodu :) Mnie zaatakujcie, a nie jakieś marne ataczki posyłacie.. No tak.. jak tu zaatakować redkę, kiedy ona przy kompie.. buhu :)
 
Do góry