Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

generalnie grepolis przestalo dla mnie istniec z momentem wprowadzenia werjsi 2.0. rownie dobrze mozna bylo zamiast 2.0 wpisac nazwe premium bo tak wlasnie w tej chwili wyglada grepolis.ludzie nie majacy na co wydawac kasy napychaja nia kieszenie pazernych tworcow grepolis. na ypsilonie 80% graczy jedzie na zlocie...jak nei wiecej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

To może napisz sam jakąś grę i rozprowadzaj za darmo:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

generalnie grepolis przestalo dla mnie istniec z momentem wprowadzenia werjsi 2.0. rownie dobrze mozna bylo zamiast 2.0 wpisac nazwe premium bo tak wlasnie w tej chwili wyglada grepolis.ludzie nie majacy na co wydawac kasy napychaja nia kieszenie pazernych tworcow grepolis. na ypsilonie 80% graczy jedzie na zlocie...jak nei wiecej
tak na serio to może 15% korzysta ze złota, a i to ręki bym nie dał uciąć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

gm1223b czy tak trudno sprawdzić opis w grze tego legionu

jaja sobie robią ( już mają ubaw z kolejnej osoby) może poproszę to ciebie wpiszą ,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nie wiem czy to sie mnie tyczy , ale niestety muszę kolegę zasmucić nie jadę na złocie :)

zresztą ja tez widzę jednego złotnika i mgd sie pojawiło pod inna nazwa :)


Masz na myśli mój sojusz ? :)
To nie jest mdg pod inna nazwą ten sojusz miałem na Pi i sporo osób to potwierdzi :)

Ale fakt , nie da się ukryć na My i na Tau grałem w MDG .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

duzo trzeba zaplacic zeby moc umiescic swoj nick w profilu legionu? przyjmujecie surowce czy platnosc tylko w zlotych monetach?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

tak wiele rzeczy mi sie podoba im dalej od centrum rozgrywki tym jakby ucziciwiej . pozatym chialem sprawdzic jak system kropkowania dziala
 

DeletedUser13557

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ale spójrz na to z innej strony, jaką przyjemnością jest pokonać tych nieuczciwych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

najlepiej ich nie spotkac. znalzem sposob prosty .wiadomo wszyscy gracze z ambbicjami loguja sie w pierwszych godzinach startu swiata
zlotnicy botowcy multikontowcy itd wiec wystarczy sie zalogowac z 3 tygonie po starcie danego swiata i mozna czerpac przyjemosc z ucziwej gry jedyny mius ze topka nie grozi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

najlepiej ich nie spotkac. znalzem sposob prosty .wiadomo wszyscy gracze z ambbicjami loguja sie w pierwszych godzinach startu swiata
zlotnicy botowcy multikontowcy itd wiec wystarczy sie zalogowac z 3 tygonie po starcie danego swiata i mozna czerpac przyjemosc z ucziwej gry jedyny mius ze topka nie grozi
masz racje co do tej gry, ale topke mozna dogonic - na dluzszym dystansie. po polowie roku grania nawet jak zaczniesz 1 miesiac pozniej to mozesz byc w top10.
ja zaczalem na pewnym serwerze 2 miesiace po starcie i wbilem sie do top20, takze da sie, tylko trzeba wytrwalosci. zlotnicy szybko koncza gre, wiec po 3-4 miesiacach od startu serwera poziom sie wyrownuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mozna dognic na odlegosc zgadza sie ale bezposredni pojedynek to juz nie bardzo .z braku czasu niecheci do wydawania kasy itd.trzeba pamietac ze zlotnicy multikonto itd -posiada wysokie umiejtnosci gry i troche czasu. mi chodzi oto ze osoby ktore nie posiadaj tego nie powinny zaczynac gry razem znimi bo to walka z wiatrakmi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

I tu się z tobą nie zgodzę , co z tego że gość ma kupę kasy i gra premium jak nie ma pjęcia to można go momentalnie wyhuśtać . Niech złotnicy buduja premium będzie co przejmować , niech budują wojsko będzie na czym pkt walki nabijać . Myśle że większość doświadczonych graczy się ze mną zgodzi . Co takiemu po złocie jak wioskę za 2 dni postawi , zaraz mu ją zabiorą . A tak naprawdę to sytuacja wyklaruje się tu najwcześniej za 6 miesięcy .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

I tu się z tobą nie zgodzę , co z tego że gość ma kupę kasy i gra premium jak nie ma pjęcia to można go momentalnie wyhuśtać . Niech złotnicy buduja premium będzie co przejmować , niech budują wojsko będzie na czym pkt walki nabijać . Myśle że większość doświadczonych graczy się ze mną zgodzi . Co takiemu po złocie jak wioskę za 2 dni postawi , zaraz mu ją zabiorą . A tak naprawdę to sytuacja wyklaruje się tu najwcześniej za 6 miesięcy .

gra jest bardziej zlozona. zabierzez moze ? zalezy od ludzi jakich masz w sojuszu i twoj przeciwnik ma. np taki karaib moglby byc top 1 ale musial sie wysilac za takich nobow jak ja i paru innych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Widze ze znowu sie zaczelo!.... zloto! - boty! a 12000 zl monet kupujemy na alegre za 5 zloty bo i takie historie mnie doszly... zlotko jest czescia tej gry A nawet dostepna opcje dla wszykich,ja sam sobie troche kupie na stracie zeby nie bylo tak nudno i wolno na poczatku-puzniej zlotko znika w urzycia co najwyzej jakis kapitan czy zarzdzaca. Kiedys uzbieralem kolo 200 miast i wcale mi sie to nie podobalo bo nic sie nie dzalo a do wroga czasmi bylo 2 dni ogniami-wtedy sie grac odechciewa??? najepszy jest poczatek-kiedy akcja rozkreca sie w bliskiej ololicy i te chwile sa najlepsze , ustawienia tego swiata sa naprawde jak marzenie-szybkosc-brak morali-serwer dla wielu dobrych graczy z kytorych co nie ktorzy sie juz tu pojawili :D ps:jak ktos moze mi napisac jak dzalaja boty i o co z tym chodzi to zapraszam na pv , bo przy dziecieciu miastach nie chce mi sie juz farmic co 5 minut bo zanim je przejze w pierwszym juz musze zrobic to samo!!! a gdzie czas na spam! i cala reszte? :) - jak mnie o to wszycy oskarzaja o to-to morze zaczne z tego kozystac jak to podobo takie dobre , ALE TU BEZ MORALI PRZY TAKIIEJ PREDKOSCI ROBI DUZA ROZNICE :) ...zycze wszytkim powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No to i ja się przywitam :) i powodzenia wszystkim których znam na tym świecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Witamy, witamy.
Szukam farm, chetnych prosze o zgloszenia na pw :D
 
Do góry