Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

jak chcesz cwaniakowac, to podaj nick w grze, na pewno wtedy ktos sie zglosi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Witamy, witamy.
Szukam farm, chetnych prosze o zgloszenia na pw :D

Chętnie zostanę Twoją farmą, oczywiście jeżeli uznasz, że się nadaję.


A co do samej gry to bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądał pierwszy dzień bez ochronki. =)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Chętnie zostanę Twoją farmą, oczywiście jeżeli uznasz, że się nadaję.


A co do samej gry to bardzo ciekawi mnie jak będzie wyglądał pierwszy dzień bez ochronki. =)
normalnie, jak każdy, czyli wyścig szczurów ale w innej klasyfikacji
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Stoner złotniku kup sobie coś pożyteczniejszego za te pieniądze...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Stoner złotniku kup sobie coś pożyteczniejszego za te pieniądze...

o znalazł się doradca finansowy hehe.

To i może mi doradzisz w co mam inwestować własne pieniądze i na co wydawać bo wiesz przydała by mi się taka osoba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Stoner złotniku kup sobie coś pożyteczniejszego za te pieniądze...

na przyklad co? kolejne dom albo samochod ktorym juz nawet nie moge jezdzic bo mi zabrali prawko,nie mart sie-pogram tu tylko troszke bo mam wakacje w planach :)

...juz nie bede uzywal za duzo zlota bo mnie ukrzyzujecie jak tabbiego hihihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

na przyklad co? kolejne dom albo samochod ktorym juz nawet nie moge jezdzic bo mi zabrali prawko,nie mart sie-pogram tu tylko troszke bo mam wakacje w planach :)

...juz nie bede uzywal za duzo zlota bo mnie ukrzyzujecie jak tabbiego hihihi
Mozesz mi kupic zlota, bo mi pokazalo sie: "Your bank could not procede this transfer. Please contact your nearest Ulster Bank (...)".
Moze wiesz o co chodzi? :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

słuchajcie ale to w sumie dobry pomysł jak by wszyscy się rzucili na Stonera że za bardzo koksuje :)) co Wy na to??

pomogę w organizacji ale to trzeba szybko od razu w dzień zdjęcia ochronki bo na następny już będzie pewnie miał o 3 wioski więcej albo i 5 wiosek.
pewnie już teraz tłucze pkt kultury ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Mozesz mi kupic zlota, bo mi pokazalo sie: "Your bank could not procede this transfer. Please contact your nearest Ulster Bank (...)".
Moze wiesz o co chodzi? :p

Masz puste konto-a ten bank to zaraz po AiB najwiekszy zlodziej,polecam bank of ireland :) ps:ja place polska karta , jak placisz irlandzka to w miejsce kodu pocztowego musisz wstawic 1 bo u nich tego nie ma a jak zoastawisz to puste to zaplata nie przejdzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Masz puste konto-a ten bank to zaraz po AiB najwiekszy zlodziej,polecam bank of ireland :) ps:ja place polska karta , jak placisz irlandzka to w miejsce kodu pocztowego musisz wstawic 1 bo u nich tego nie ma a jak zoastawisz to puste to zaplata nie przejdzie.
Wiem, wczesniej mialam w AIB, ale zamkneli mi konto :p.
Ja place IRL karta i w miejsce kodu wstawiam 00-000 zawsze mi tak dziala :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

juz mam 3 sloty a jeszcze nawet nie wyslalem zadnego ataku :) MOZE ZROBIMY ja kontra reszta swiata-wpakuje 1200000 zlotych monet , kupie 20 gram koki i pozemy przez tydzien jechac po calosci :) na Ny albo jocie The hunters mnie atakowali-dopiero jak zasnelem to chlopaki zaczeli mnie podbijac... ale zajelo im to miesac hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

o znalazł się doradca finansowy hehe.

To i może mi doradzisz w co mam inwestować własne pieniądze i na co wydawać bo wiesz przydała by mi się taka osoba.


Spoko jak dobrze zapłacisz to możemy gadać a jak nie masz to pożycz od Stonera
 
Do góry