Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nawet nie chce mi się Ciebie Grzegorzu cytować.. Juz takie głupoty piszesz, że mi po prostu ręce opadają.. Sama jestem winna swojej sytuacji? Bo co? Bo grałam w RI, a nie z Wami? No moja wina, bo nie przeszłam.. i wiesz co? Nie żałuję.. lepiej przegrać w doborowym towarzystwie, niż wygrać wspólnie z Tobą.. Zaraz pewnie odniesiesz się do DSE i jego krętactw.. ale Ty jesteś gorszy (DSE można chociaż powiedzieć co się nie podoba i nie strzeli focha). Plot jakie siałeś na mój temat nie muszę chyba przypominać.. ale jakby ktoś nie był w temacie, albo miał wątpliwości, to nie byłam psiapsiółką manfreda i nie donosiłam LA..

Niby masz gdzieś czy gram, gdzie gram itd.. ale swoje 3 grosze wcisnąć musisz. Misiek nie potrzebuje adwokata. A jeżeli taki obojętny jest Tobie mój los, to nie komentuj i nie śledź moich poczynań.. bo Ci żyłka pęknie :) it ürür, kervan yürür..

Retryczku, a Ty się oszczędzaj.. taki ładny chłopiec, szkoda Twojego serduszka :) Zostaw ten komputer i wyjdź do ludzi w końcu.. Ludzie w necie są ważni.. ale pamiętaj, ze net nie zastąpi prawdziwego kontaktu z drugim człowiekiem..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ja śpie? :confused:
bo sam nie wiem
w polsce nie będzie takich uprawnień do 2014(przeczucie;) )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

pikne ustawienia świata... ;]
szybki i bez morale :> a do tego z buncikiem :>>>

< me gusta>

Redziu, ja wiem ze mam Boskie ciało (ok klata już nie taka owłosiona i gładka ^^)
ale obecnie hm... chyba wolę sobie posiedziec jeszcze kilka dni w domku, bo i tak od poniedziałku najbliższego juz do rpacy musze iść :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

zgłaszam się ale z 2 światami z prędkościoł 3 będzie b tródno:(
czy wogóle będzie dla mnie miejsce?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no ja pare osób skombinuje, sojusz mogę założyć ale od razu mówie nie szefuje. Gram na luzie bez spinki. Po prostu leje wszystkich i czekam aż nas sklepią do zera :)))
wstęp wolny

kierunek góra lewa czyli M44

Start o 20:00:00 by nie było że szybciej bo będziemy daleko i będzie cięzko sobie pomagać.
Linko dam jak coś w czasie startu jak by ktoś chciał być na wyspie - potem możecie porozdawać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ide z toba Manfred:D moj nick cewen choc nie wiem czy doczekam20:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Jak wbijesz wcześniej to nikt Ci D nie będzie ratował, punkt 20:00
Poza tym jakoś marnie Ci idzie u angoli, całe 150pkt walki. A co Ty pacyfista jakiś? :D

Na Edessie niedlugo bede mial podboj choc zaczyna mnie nudzic. Jeszcze mamy w soju malo wspolnych akcji wiec mam malo punktow walki duzo bardziej interesujaca jest Gela. Kto to pacyfista?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

punkt 20:00 to punkt 20 po co szybciej startować??

wtedy wszyscy z sojuszu będą daleko - nie ma co się śpieszyć

pamiętajmy że tu rozwój wysp jest wazny - jeśli będą ludzie z sojuszu na wyspie to szybko się wioski rolnicze rozwinie i będzie szło pięknie

dla tego proszę nie wyprzedzać i wejśc o 20:00 - ja na forum podam linka jeszcze jak coś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ciekawe ilu nobów z pl grepo się zarjestruje
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ciekawe ilu nobów z pl grepo się zarjestruje

a czy to ważne?

wiesz co mnie cieszy, że nie będzie za dużo szpiegów haha. Mam nadzieje że nie będzie kumplostwa i że nie będę musiał ukrywać o masowych akcjach.

Potem będę pytał kto jest kto żeby wiedzieć. A tych słabych się pozbędziemy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniu sam wiesz ze wystarczy zabrać tych za których byś klina z ogni robił nawet ;] <albo staro świecko w ogien skoczył>

i przy okazji dlaczego kuźwa akurat o 20stej ;o
po 19 będe poza domem akurat, ;p i raczej nie załapię jak ruszyć o równej 20... ;p więc chyba będe musiałz aryzykować i tą 1h wcześniej wbić, a w piatek nadgonić dopiero... xDD
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniu sam wiesz ze wystarczy zabrać tych za których byś klina z ogni robił nawet ;] <albo staro świecko w ogien skoczył>

i przy okazji dlaczego kuźwa akurat o 20stej ;o
po 19 będe poza domem akurat, ;p i raczej nie załapię jak ruszyć o równej 20... ;p więc chyba będe musiałz aryzykować i tą 1h wcześniej wbić, a w piatek nadgonić dopiero... xDD

nie mogę Ci powiedzieć dla czego o 20:00

ale jak nie możesz o 20 to wskoczysz o 21 czy o 22 a wejdziesz z linku to bedziesz blisko nas
 
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ale jak nie możesz o 20 to wskoczysz o 21 czy o 22 a wejdziesz z linku to bedziesz blisko nas
Pamiętajcie tylko, że to jest początek świata i godzinę czy dwie godziny później może się zdarzyć, że nie będzie już miejsca w pobliżu do zapraszania graczy, bo wszystkie będą zajęte przez innych graczy. Tym bardziej, że świat ma na prawdę dobre ustawienia i sporo graczy może chcieć na nim grać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Damy radę... czuć Jak by nas Kolorowi już wyganiali z tego serwera :] ^_^


Maniu najwyżej dam komuś passy do tamtego serwera i mi wbije postawić wioskę a ja sobie z małym poślizgiem zacznę budowę.. ;]
sam wiesz ze 1 dzien w tą czy tamta nie robi różnicy,, No chyba że znajdziesz 10 takich jak Stoner xDD
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Pamiętajcie tylko, że to jest początek świata i godzinę czy dwie godziny później może się zdarzyć, że nie będzie już miejsca w pobliżu do zapraszania graczy, bo wszystkie będą zajęte przez innych graczy. Tym bardziej, że świat ma na prawdę dobre ustawienia i sporo graczy może chcieć na nim grać.

Słoneczko, a kto powiedział że o 20:00 będzie start świata??
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Miałeś wyjść.. do świata.. do ludzi ;P retryczku.. ja się martwię o Ciebie, wykończysz się przy tym grepo.. i diablo ;P i nie wiem czym tam jeszcze :) A kysz..
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

wykończysz się przy tym grepo.. i diablo ;P i nie wiem czym tam jeszcze :)
przy Tobie :D
mam nadzieję że nadal znasz się na żartach :)


wypowiedź Slietie można zrozumieć tak że nawet o tej 20 mogą się szybko miejsca na wyspach zapełniać i można się spóźnić z linkowaniem,
z jej tekstu można również wyciągnąć pochopny wniosek że mówi o 20 jako o godzinie otwarcia :p
 
Do góry