Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Uwaga, uwaga!
Nemezis-Kostucha rozdaje pkt za darmo :cool:

Mamy "zdobywca dnia", "obronca dnia", "agresor dnia", jest szansa zeby powstala oznaka "debil dnia"? :rolleyes:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

martuś, i co teraz? No i już gdyby chciał to nie ma jak cię przeprosić :D
Wiadomość:
Twoje konto zostało zablokowane z następującego powodu:
Obraza innego forumowicza

Blokada konta kończy się: nigdy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

martuś, i co teraz? No i już gdyby chciał to nie ma jak cię przeprosić :D
Wiadomość:
Twoje konto zostało zablokowane z następującego powodu:
Obraza innego forumowicza

Blokada konta kończy się: nigdy

Gdyby chciał, to znalazłby sposób, np. tak jak teraz przez Ciebie przekazuje informacje. Chyba jesteś jego bliską przyjaciółką .... i dobrze, fajnie mieć przyjaciół.
Naprawdę wiele jestem w stanie znieść, ale nie znieważenie i obrazę. Uważam, że każdy ma obowiązek dbać o swoją godność i nikt nie ma prawa znieważać, poniżać, wyzywać, deptać czyjąś godność. Niech to będzie nauczką dla tych, którzy na tym forum dopuszczają się takich procederów. Tak się po prostu nie robi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Gdyby chciał, to znalazłby sposób, np. tak jak teraz przez Ciebie przekazuje informacje. Chyba jesteś jego bliską przyjaciółką .... i dobrze, fajnie mieć przyjaciół.
Naprawdę wiele jestem w stanie znieść, ale nie znieważenie i obrazę. Uważam, że każdy ma obowiązek dbać o swoją godność i nikt nie ma prawa znieważać, poniżać, wyzywać, deptać czyjąś godność. Niech to będzie nauczką dla tych, którzy na tym forum dopuszczają się takich procederów. Tak się po prostu nie robi.
Nie jestem jego bliska przyjaciolka :rolleyes: (puke)
Przeprosin i tak bym nie przekazala, bo uwazam, ze nie naleza Ci sie one...

A wracajac do sytuacji na swiecie ypsilon to co trzymasz w 1.2. Dworzec Centralny? Pociagi? :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Nie jestem jego bliska przyjaciolka :rolleyes: (puke)
Przeprosin i tak bym nie przekazala, bo uwazam, ze nie naleza Ci sie one...

A wracajac do sytuacji na swiecie ypsilon to co trzymasz w 1.2. Dworzec Centralny? Pociagi? :D

Oczywiście masz prawo do swojego zdania, ale zauważ, że stajesz po stronie tego, który poniża, znieważa i łamie prawo. Więc chyba nie jest to najwłaściwsza strona i nie najlepiej o Tobie świadczy skoro trzymasz jego stronę.
A co do mojego 1.2. to niech pozostanie moją słodką tajemnicą co tam skrywam :) a daję słowo, że długo jeszcze nie odwiedzisz tego miasta. Tego i innych również, chociaż nie wiem zupełnie dlaczego uwagę zwróciłaś właśnie na nie :) wszak to taka niewielka mieścinka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Oczywiście masz prawo do swojego zdania, ale zauważ, że stajesz po stronie tego, który poniża, znieważa i łamie prawo. Więc chyba nie jest to najwłaściwsza strona i nie najlepiej o Tobie świadczy skoro trzymasz jego stronę.
A co do mojego 1.2. to niech pozostanie moją słodką tajemnicą co tam skrywam :) a daję słowo, że długo jeszcze nie odwiedzisz tego miasta. Tego i innych również, chociaż nie wiem zupełnie dlaczego uwagę zwróciłaś właśnie na nie :) wszak to taka niewielka mieścinka.

On lamie prawo? To tylko i wylacznie Twoje zdanie.
Jestem pewna, ze jeszcze Ciebie odwiedze, moze nawet niedlugo. Mam nadzieje, ze dobrze mnie ugoscisz :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

On lamie prawo? To tylko i wylacznie Twoje zdanie.
Jestem pewna, ze jeszcze Ciebie odwiedze, moze nawet niedlugo. Mam nadzieje, ze dobrze mnie ugoscisz :cool:

Oczywiście, że Cię ugoszczę należycie, nawet straże postawię na baczność na Twoje powitanie :eek:
Jednak, czy niedługo? hmmmmm tylko 40 dni urlopu mi pozostało :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No to jestesmy umuwione Marto :)
Za ile mniej wiecej bedziesz? Zebym mogla wojsko jakos odswietnie przystroic :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No to jestesmy umuwione Marto :)
Za ile mniej wiecej bedziesz? Zebym mogla wojsko jakos odswietnie przystroic :D

Dam Ci kochanieńka znać, na dzień dzisiejszy jeszcze sama nie wiem, wszystko zależy od mojej dyrekcji, czyli władzy wyższej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I nastała straszna cisza czyżby to protest przeciw modkom??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

i nie dolaczy :mad: trzeba bylo wyrownac sily na swiecie :cool: a jesli ktos mysli ze ktos cos niestety nie ma takiej opcji...

Aj, ale sie porobilo. Z dawnego LA juz duzo nie zostalo. W ogole duzo rzeczy sie zmienilo od mojego ostatniego pobytu tutaj. Fajna gra tylko szkoda ze dla ludzi co maja bardzo duzo wolnego czasu. Pozdrowienia dla wszystkich a w szczegolnosci dla Panow z Goalds z Ksi ktorzy juz tak super sobie nie radza bedac w srodku tego kotla buuuuuuuuuuuuu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Aj, ale sie porobilo. Z dawnego LA juz duzo nie zostalo. W ogole duzo rzeczy sie zmienilo od mojego ostatniego pobytu tutaj. Fajna gra tylko szkoda ze dla ludzi co maja bardzo duzo wolnego czasu. Pozdrowienia dla wszystkich a w szczegolnosci dla Panow z Goalds z Ksi ktorzy juz tak super sobie nie radza bedac w srodku tego kotla buuuuuuuuuuuuu
Przepraszam, ale w Goaulds byly tez Panie, ktore jakos sobie radza na tym swiecie :p
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

jak będzie trzeba to na pewno przejdzie gdzieś, nastąpi to pewnie jak przestane grać. A więc nie ciesz się tak.


oj oj manius przeciez wiesz ze nigdy nie przestanie nawet jak odejdziesz chyba ze powstana galernicy legionu hehehe
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Dobre stare czasy :)
Gdy grupa ok.15 osob walczyla z powodzeniem z sojuszami TOPKi

A nie było nas tak przypadkiem 5?? bo ja jakoś tak pamiętam: User, Robson, Evelin, Hariel, Pabelos - nikt więcej nie grał no grał Adriankiler ale po przeciwnej stronie
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Chłopaki odkąd pamiętam to ciągle żyjecie wspomnieniami.
Zacznijcie żyć wreszcie teraźniejszością, bo zachowujecie się jak jakieś stare dziadki :)
 
Do góry