Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

wieki pan i władca uciśnionych DSE stracił miasteczko na cudaku, cóż, ;]
tak to jest jak się kiepskimi graczami cudaka obstawia... :>
BAN banem, za darmo go się nie dostaje, jak się gra nieczysto to już nie nasza wina ;]

A co do podsyłania surki/skracania, hm, od tego ma się dobrych sojuszników, :> bo nie każdy wydaje na festyny, jak ma pełne wioki wojska i surka ma się marnować? A sorki zapomniałem, ze trzeba gdzie nie gdzie deffa odbudować tony ^__^ hiihihihinxDD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I kto to mówi? ten co nigdy bana nie miał.. nie rozśmieszaj mnie retryku :) Prawisz tak, jakbyś święty był.. no chyba, ze Ty miałeś bany za niewinność :)

I rozumiem.. na ksi nie wyszło Ci budowanie cudaków, to i tym razem nie chciałeś się ośmieszać :) więc łatwiej pomóc kolegom, niż samemu coś zbudować :)

I powiem więcej.. Gdyby LA budowało cuda.. to cuda wygrałoby RI :) Ale okazaliśmy się za silnym sojuszem, więc cały ypsilon musiał się rzucić, żeby nas pokonać :)

GRATULACJE!!!
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I kto to mówi? ten co nigdy bana nie miał.. nie rozśmieszaj mnie Retryku :) Prawisz tak, jakbyś święty był.. no chyba, ze Ty miałeś bany za niewinność :)

Nie, prawię jak ktoś kto już sporo banów zaliczył (powinni dawać za to odznaczenie) i nie jestem z tego zrozpaczony ^^ zasłużyłem to dostałem bana, za niewinność tylko raz dostałem (za rzekomo sadystyczny opis w profilu)a bynajmniej takie mam odczucie...

A na KSI nie wyszło, cóż, sama wiesz ze tam byłą inna sytuacja, tam był dysbalans sił zbyt duży... A co do decyzji Rady LA, ja nie mam nic do gadania, tak zdecydowali, to tak ma być, nie kwestionuję... chciałbym budować to bym przeszedł do NK, a tak tylko ich wspieram w budowie, a nie buduje ( a to różnica)

Gdybać możesz, ale nie sądzę by RI wygrało, nasze cudaki były by ulokowane głęboko w naszym terenie (m44,) gdzie kolonem byście nie dopłyneli, cóż, jak się nie umiało wybrac miejscówki na cudaka to są konsekwencje... :? A teraz całe Ypsilon was kopie, w zamian za to ze wy nie umieliscie kopać ^^ xDD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Hola hola.. chcesz powiedzieć, że na ksi dysbalans był większy niż tutaj? O nie.. tam były szanse wyrównane.. to co jest tutaj, to jest dysbalans.. ale cóż.. Wy tego nie chcecie przyznać.. nie wiem, może w ten sposób sobie nastrój poprawiacie, bo nie chcecie przyznać, że bicie nas w obecnej sytuacji, to jak kopanie przedszkolaka przez zbira.. baaaa.. przez 6 zbirów..

I gratuluję wytrwałości.. podejrzewam, że botowi.. bo rzucić trzęsienie ziemi w ułamku sekundy, to wielki wyczyn.. Spójrzcie na siebie, a potem innych od oszustów wyzywajcie..
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I gratuluję wytrwałości.. podejrzewam, że botowi.. bo rzucić trzęsienie ziemi w ułamku sekundy, to wielki wyczyn.. Spójrzcie na siebie, a potem innych od oszustów wyzywajcie..

uwierz masówka była w sojuszu i kazano spamować w murek a nie... od razu od botów ;] (ideologia godna podziwu, my tak nie umiemy to i inni nie mogą)


Hm na KSI balans? cóż, 1 sojusz 90mln kontra 3 sojusze mające łącznie ledwo 55mln, ;p gdzie 2/3 sojuszu w kupie a 1/3 oddalona o 3morza całe? co jak co ale matematycznie niezbyt balans czuć, (ale co ja się mogę znać zawsze wolałem informatykę)

-
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

uwierz masówka była w sojuszu i kazano spamować w murek a nie... od razu od botów ;] (ideologia godna podziwu, my tak nie umiemy to i inni nie mogą)


Hm na KSI balans? cóż, 1 sojusz 90mln kontra 3 sojusze mające łącznie ledwo 55mln, ;p gdzie 2/3 sojuszu w kupie a 1/3 oddalona o 3morza całe? co jak co ale matematycznie niezbyt balans czuć, (ale co ja się mogę znać zawsze wolałem informatykę)

-

ja z matmy nigdy dobra nie byłam.. to teraz spójrz na sytuację tutaj? gdzie masz balans? Retryku.. głupi nie jesteś.. a zachowujesz się jak nie powiem kto.. nie widzisz jaką pozycję ma tutaj RI? No w kupie jesteśmy niesamowicie.. na 75. 65, 55, 45, 54, 56 - kupa niesamowita :)

A teraz patrz dalej.. wezmę pod uwagę jedynie LA, NK i Riddle - ok 120.000.000 pkt.. RI? 40.000.000.. ale zaraz pewnie będziecie płakać o morię.. to doliczając morię do RI - 63.000.000 pkt.. dodać do Was jeszcze zdrajców.. coterie i inne vampiry wyjdzie jeszcze więcej.. wiec nie pisz mi o równowadze..

Co do tego trzęsienia ziemi.. podejrzewałam Was o boty, a nie o choroby psychiczne, bo siedzieć od 3 godzin i co sekundę nap.. w trzęsienie, to coś nie halo :) ale poza tym wszyscy zdrowi?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

dodać do Was jeszcze zdrajców.. coterie i inne vampiry
zmieńcie dyplomatę na bardziej unormowanego społecznie, to będzie lepiej, bo jak się nie dba o sojuszników tylko ich chce się od tyłu rympać to takie są efekty, że się wszyscy plecami odwracają...

NA KSI wy się wypieliście na sojuszników, tu sojusznicy się na was wypieli. Oko za oko, ząb za nerkę ']

A co do kwestii zdrowia, to tak wszyscy są zdrowi i tka wszyscy są skorzy do gry, na całego, a nie z doskoku...

***
a co do waszej pozycji to mieliscie sporo czasu to dpoacować, no ale jak każdy wolał grać tu gdzie mu się chciał "bo koledzy, bo ładne okolice, bo równy asfalt" To teraz trzeba patrząc na grepolismap, cierpieć
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

bla bla bla - to se pogadaliśmy :)

jeszcze z 10 kawalerzystów na mnie poślij :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

I gratuluję wytrwałości.. podejrzewam, że botowi.. bo rzucić trzęsienie ziemi w ułamku sekundy, to wielki wyczyn.. Spójrzcie na siebie, a potem innych od oszustów wyzywajcie..

To znowu ja, mówią o mnie Latarnik to mogą i mówić Bot.:rolleyes:

Napisz do supportu to mnie sprawdzą.

Niech zobaczą również w jaki sposób udało mi się zabrać setkę wiosek wroga zawsze wyczuwając tych nieaktywnych lub takich co poszli akurat pod prysznic.
Zapytaj też czy da się sprawdzić do ilu kont mam dostęp że atakuje ze mną tyle sojuszy. To nie jest możliwe żeby tyle osób chciało ze mną współpracować.
Mogą też ustalić jakich przekazów podprogowych czy hipnozy używamy do przeciągania ludzi na swoją stronę bo to nierealne żeby tyle osób Was nie lubiło - to musi być jakaś czarna magia.
I najważniejsza kwestia.
Niech się zajmą naszym niemoralnym postępowaniem.
To że atakujemy najsłabsze ogniwa to przecież skandal!!! Jeszcze większym skandalem jest zaś fakt że nie budujemy Cudu!!! Co to ma być???!!! To jest łamanie zasad gry!!!:D

I pozdrowienia dla Hansa....bez Ciebie nie zabralibyśmy ani Latarni ani Piramidy - kto wie będzie pamiętał :cool:
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

10??? nie mam tylu ^^ xDD

łe juz nie chce Tobie się rozmawiać? Kiedy to takie przyjemne ;}}}

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I pozdrowienia dla Hansa

Piwo dla MG, bo dobrze gada ^^ xDD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja wiem MG, ze jesteś mistrzem w wyczuwani tych nieaktywnych.. i masz specjalne względy, bo nawet Ci bana ściągają, chociaż specjalnie wykorzystujesz bugi w grze :) Normalnie jesteś moim mistrzem.. siedzieć 24 na dobę.. od 3 godzin rzucać trzęsienie, bo a nuż się uda.. sprawdzać staty kto jest, a kogo nie ma.. Twoje życie realne musi być niezwykle interesujące.. teraz już wiem skąd te cycki w avie.. na realne nie masz szans :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Redziu, wystarczy mieć w pracy komputer i gotowe,,, ( z resztą coś o tym wiesz :rolleyes:)

nie musi zaraz MG, być jakimś pseudo zombie :> xDD
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Eeee.. nie musi? W nocy człowiek śpi.. on nie.. wiecznie przy kompie.. no wybacz.. a teraz znikam..

MG, zebyś nie musiał się wypytywać, sprawdzać co i jak, bo mi szkoda Ciebie dzieciaku, że życie sobie marnujesz.. idę dzisiaj na imprezę.. będę łatwym celem.. może dasz radę coś przejąć :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

idę dzisiaj na imprezę.. będę łatwym celem
Tylko nie pij za dużo, ^__^

To co MG? Rozbieramy Redzię? czy czekamy aż zrobią to ci w klubie ^__^ xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

teraz już wiem skąd te cycki w avie.. na realne nie masz szans :)
Ciekawe skad Ty mozesz o tym wiedziec? :rolleyes:
Przeciez po zdjeciu widac, ze one sa jak najbardziej realne :eek:

Z tego miejsca tak jak moi przedmowcy, takze chcialabym serdecznie pozdrowic mojego ukochanego Hansa - :|. :cool:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No witam z powrotem :))) odbanowali mnie na forum :)) dobrze że to za dyskusje na temat pracy administracji a nie za oszukiwanie w grze :)), no ale jak rozumiem tonący brzytwy się chwyta. Widać niektórzy nie potrafią przegrywać i oszukiwanie mają we krwi i to same szefostwo.

No i miło czytać koleżankę Redke jak pięknie broni kolegów i koleżanki którzy pięknie oszukują. Nie dość, że to oni oszukują to nas się obwinia za ich oszustwa. No bo przecież to ja kazałem DSE czy też AGA wchodzić na cudze konta?
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Wiesz Maniek, Chciało się wykazać to teraz są efekty... ;]
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No witam z powrotem :))) odbanowali mnie na forum :)) dobrze że to za dyskusje na temat pracy administracji a nie za oszukiwanie w grze :)), no ale jak rozumiem tonący brzytwy się chwyta. Widać niektórzy nie potrafią przegrywać i oszukiwanie mają we krwi i to same szefostwo.

No i miło czytać koleżankę Redke jak pięknie broni kolegów i koleżanki którzy pięknie oszukują. Nie dość, że to oni oszukują to nas się obwinia za ich oszustwa. No bo przecież to ja kazałem DSE czy też AGA wchodzić na cudze konta?

Ano witaj :)

Nie powiedziałabym, że bronię.. Po prostu wykazałam zdumienie, że wystarczy, że ktoś nieaktywny, a Wy od razu wiecie.. Poza tym.. nieskazitelni tez nie jesteście i nie uwierzę, że nigdy, przenigdy na żadne konto nie wchodziliście.. Niekoniecznie na tym świecie.. My po prostu nie mamy w zwyczaju podpierdzielać do supportu :) Ot tyle..

Nie potrafiliście przejąć cudaka, gdy byli aktywni gracze, to musieliście inny sposób znaleźć :) I nie mam pretensji o to, bo bany były zasłużone.. Wy to po prostu wykorzystaliście - co też jest zrozumiałe :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ojj Redko, no tak my atakujemy nieaktywnego ahh tacy z nas źli chłopcy ale czekaj czekaj a kto teraz ostro leje m-majstra (nieaktywnego gracza) ?? ojj czyżby sojusz RI i co mam być o to zły? mam wyżalać się na forum? mam pisać że RI nie potrafi zabrać wioski aktywnym graczom to za nieaktywnego się bierze?? no nie, wykorzystaliście sytuacje i bardzo dobrze bo to jest właśnie element tej gry.

Tak samo jak bany - dostaje się je i jest z możliwością atakowania to można atakować! mam się czuć gorszy? nie

a jeśli chodzi o oskarżenia że to my (mowa o Legionie) podpierdzielilismy AGA i DSE - no wybacz to chyba trochę za daleko sięgasz.

Wiesz mógł bym chyba wskazać jak to piszesz "podpierdzielenie do suportu" w wykonaniu RI - choć nie jest mi to potrzebne. No ale na pewno ważne jest w sprawie to że LA oszukuje na innych światach - i na pewno to usprawiedliwia RI i ich oszustwa.

i na koniec zgodzę się z Tobą - nie potrafmy inaczej przejmować wiosek jak tylko nieaktywnych graczy i cieszę się z tego - no i RI jest najlepsze ohhh :))
 
Do góry