Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Echhh.. a gdzie ja Ci napisałam, ze nie potraficie przejąc wioski aktywnej osoby? Napisałam jedynie, ze na cudaku Wam nie wyszło.. Poza tym chyba wyraźnie napisałam, że JEST TO ZROZUMIAŁE, iż wykorzystaliście sytuację i bany, aby przejąć miasta.. Szukacie problemu tam gdzie go nie ma..

A jeśli chodzi o m-majstra - to uczymy się od najlepszych :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no tak teraz będziemy sobie wskazywać kto pierwszy wykorzystywał taką sytuacje ale czy na pewno tego chcesz i czy to coś zmieni??
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no tak teraz będziemy sobie wskazywać kto pierwszy wykorzystywał taką sytuacje ale czy na pewno tego chcesz i czy to coś zmieni??

Nic.. kompletnie nic.. ale znając Ciebie i Twoją niezawodną pamięć, to pewnie wyjdzie na Twoje.. więc tak.. RI to całe zło ypsilonu.. banda oszustów i degeneratów.. Zadowolony? I skoczmy w końcu te głupie gadki, bo do niczego nie prowadzą.. Wy wiecie swoje, my swoje.. i niech tak zostanie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Nic.. kompletnie nic.. ale znając Ciebie i Twoją niezawodną pamięć, to pewnie wyjdzie na Twoje.. więc tak.. RI to całe zło ypsilonu.. banda oszustów i degeneratów.. Zadowolony? I skoczmy w końcu te głupie gadki, bo do niczego nie prowadzą.. Wy wiecie swoje, my swoje.. i niech tak zostanie :)

no ja bym to nazwał to trochę inaczej: Sojusz Ri zrzesza wyśmienitych graczy i co najważniejsze bardzo ciekawych ludzi których bardzo szanuje. Owszem zdarzyło im się kilka oszustw ale to jeszcze nic nie zmienia i nie tylko im się to zdarza. I co najważniejsze nie można mierzyć wszystkich jedną miarą bo ja oszukiwała jedna czy druga osoba to nie znaczy że cały sojusz.

a czy zadowolony hmm patrząc na Twoją złośliwość chyba nie, może to zaraźliwe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No witam z powrotem :))) odbanowali mnie na forum :)) dobrze że to za dyskusje na temat pracy administracji a nie za oszukiwanie w grze :)), no ale jak rozumiem tonący brzytwy się chwyta. Widać niektórzy nie potrafią przegrywać i oszukiwanie mają we krwi i to same szefostwo.

No i miło czytać koleżankę Redke jak pięknie broni kolegów i koleżanki którzy pięknie oszukują. Nie dość, że to oni oszukują to nas się obwinia za ich oszustwa. No bo przecież to ja kazałem DSE czy też AGA wchodzić na cudze konta?

no ja bym to nazwał to trochę inaczej: Sojusz Ri zrzesza wyśmienitych graczy i co najważniejsze bardzo ciekawych ludzi których bardzo szanuje. Owszem zdarzyło im się kilka oszustw ale to jeszcze nic nie zmienia i nie tylko im się to zdarza. I co najważniejsze nie można mierzyć wszystkich jedną miarą bo ja oszukiwała jedna czy druga osoba to nie znaczy że cały sojusz.

a czy zadowolony hmm patrząc na Twoją złośliwość chyba nie, może to zaraźliwe

Maniek.. zdecyduj się chłopie.. bo piszesz jak Ci zawieje.. Raz tak, raz tak.. Czy uważasz, ze w Twojej pierwszej wypowiedzi nie było złośliwości? To przeczytaj jeszcze raz..

To była moja ostatnia wypowiedź na tym forum..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No niestety Redko sama prawda, nie da się ukryć że kilka osób oszukiwało i dostało bana, nie da się ukryć że ich bronisz i nas obwiniasz że to my podkablowaliśmy, na a co najważniejsze nie da się ukryć że jako przeciwników w grze bardzo was szanuje i cenie za wasze umiejętności - wiem wiem dla was to pewnie nie zrozumiałem lepiej kogoś obrazić niż pogratulować no ale nie każdy jest taki sam. A wiec widzisz moja droga w obu postach sama prawda.

Co do Twoich wystąpień na forum, może faktycznie zrób sobie delikatna przerwę może trochę jad Ci zejdzie :))
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Maniek.. zdecyduj się chłopie.. bo piszesz jak Ci zawieje.. Raz tak, raz tak.. Czy uważasz, ze w Twojej pierwszej wypowiedzi nie było złośliwości? To przeczytaj jeszcze raz..

To była moja ostatnia wypowiedź na tym forum..

Straszne. Jak my to przeżyjemy?

I nie dramatyzuj znowu bo już Ci pisałem ten numer tu już nie przejdzie.
Jeśli nawet ja czy Manfred pozwalamy sobie na lekkie złośliwości to dotyczy to gry i sytuacji na świecie Ypsilon. Taki dział forum.

To Ty pozwalasz sobie na personalne wycieczki oceniając moje życie erotyczno-towarzyskie choć nic o nim nie wiesz oraz pociskasz mi od nieszczęśliwych dzieciaków.
A mnie to jedynie bawi. Bawi i podnieca. Kto przyciskał kiedykolwiek wściekłą i szamocącą się kobietkę w łóżkowych zapasach ten wie o czym mówię:rolleyes:

Tak więc szykuj akcje odbicia cudaków, pisz do supportu, planuj zemstę na kolejnym serwerze ale na litość boską.....nie histeryzuj :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Bawi i podnieca. Kto przyciskał kiedykolwiek wściekłą i szamocącą się kobietkę w łóżkowych zapasach ten wie o czym mówię:rolleyes:

na tyle na ile poznałem kredzię też powinno ją to podniecać, niestety nie przekonamy się bo ostatnio bardzo ta lolitka się zmieniła, przyczyna jest prosta, nie popija ostatnio kawusi tylko jakiś yad :(


a szkoda bo chciałem z nią kiedyś pograć, również i z gosiaczkiem, chyba jednak to nie jest możliwe :<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

na tyle na ile poznałem kredzię też powinno ją to podniecać, niestety nie przekonamy się bo ostatnio bardzo ta lolitka się zmieniła, przyczyna jest prosta, nie popija ostatnio kawusi tylko jakiś yad :(


a szkoda bo chciałem z nią kiedyś pograć, również i z gosiaczkiem, chyba jednak to nie jest możliwe :<

A ja i tak z nią pogram. Wyczaję tylko gdzie się teraz przeniesie, założę nowe konto z nowym nickiem i się jakoś wkręcę.
Mam nawet pomysły na nowy nick....Mazak34 lub Rudy102 ewentualnie zostanę jej nowa przyjaciółką pod nickiem Gumka Myszka:rolleyes:
Biust już mam to i resztę się podrasuje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czas pogratulować zwyciężcom świata Ypsilon , chylę czoła nad wielkim Nemezis - Kostucha zaimponowaliście mi jesteście naprawdę godni zwycięstawa.
Koniec nastapił czy LA gra czysto czy ma brudne ręce nie mi oceniać, prawdą jest że inteligencją nie grzeszą ale ameryki to ja nie odkryłem :) i każdy wie swoje nie MG34
Więc największa sztuką w tej grze jest znalezienie "dzika" takiego kolesia od czarnej roboty i to NK zrobiła perfekcyjnie, stali z boku żadnych wojen a jeszcze parobki wchodziły i słali deski , kamienie i srebro, :) naprawdę moje gratulacje jesteście niesamowici i w 100% zasłóżyliście na zwycięstwo.
Co do LA to uczcie się od tych co umią wygrywać po to są cuda żeby korone dostać nie cycami świecić , tchurzami świata Ypsilon zostaliście bo nie mieliście nawet odwagi spróbować , mało tego za pomagierów, parobków i podawaczy robiliście co jest ujmą dla każdego normalnego człowieka ale jak znam wasz tok"rozumowania" sztab ma już gotowe wytłumaczenie
yyyyyyy buuuuuuuuuuu yyyyyyyyyyyy no bo ty się nie znasz
hheheheh
I wasza taktyka jest genialna jeszcze raz gratuluje zwyciężcom świata Ypsilon i jednocześnie żegnam wszystkich graczy życząc im szczęścia w dalszej grze powodzeniia Ypsilon to świat Nemezis-Kostucha chwała zwyciężcom
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czas pogratulować zwyciężcom świata Ypsilon , chylę czoła nad wielkim Nemezis - Kostucha zaimponowaliście mi jesteście naprawdę godni zwycięstawa.
Koniec nastapił czy LA gra czysto czy ma brudne ręce nie mi oceniać, prawdą jest że inteligencją nie grzeszą ale ameryki to ja nie odkryłem :) i każdy wie swoje nie MG34
Więc największa sztuką w tej grze jest znalezienie "dzika" takiego kolesia od czarnej roboty i to NK zrobiła perfekcyjnie, stali z boku żadnych wojen a jeszcze parobki wchodziły i słali deski , kamienie i srebro, :) naprawdę moje gratulacje jesteście niesamowici i w 100% zasłóżyliście na zwycięstwo.
Co do LA to uczcie się od tych co umią wygrywać po to są cuda żeby korone dostać nie cycami świecić , tchurzamiświata Ypsilon zostaliście bo nie mieliście nawet odwagi spróbować , mało tego za pomagierów, parobków i podawaczy robiliście co jest ujmą dla każdego normalnego człowieka ale jak znam wasz tok"rozumowania" sztab ma już gotowe wytłumaczenie
hheheheh
I wasza taktyka jest genialna jeszcze raz gratuluje zwyciężcom świata Ypsilon i jednocześnie żegnam wszystkich graczy życząc im szczęścia w dalszej grze powodzeniia Ypsilon to świat Nemezis-Kostucha chwała zwyciężcom

Popraw również interpunkcję, nie używaj spacji przed przecinkiem, za to częściej kończ myśli kropką i rozpoczynaj kolejne zdanie z wielkiej litery. Kiedy to przepiszesz i przeredagujesz, pomyślimy jak poprawić logiczność wypowiedzi.
Nie załamuj się tylko i pracuj dalej nad sobą.
:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Pomagier zabrał głos hm co ja mogę tu odpowiedzieć, może mam problemy z interpunkcja ale nie z interpretacją rzeczywistości pomocniku :) heheheheh i masz ładne piersi kolego jak takich jak ty nazywają tran..... ,
.
Bez urazy MG 00 , lubie cię zawsze mozna liczyc na ciebie coś przyniesieś taki wierny sługa.
Narka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ri zapamiętam jako zgraję sfrustrowanych ludzi :) i to właśnie przez takich ja ten powyższy osobnik :) hihihi
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Pomagier zabrał głos hm co ja mogę tu odpowiedzieć, może mam problemy z interpunkcja ale nie z interpretacją rzeczywistości pomocniku :) heheheheh i masz ładne piersi kolego jak takich jak ty nazywają tran..... ,
.
Bez urazy MG 00 , lubie cię zawsze mozna liczyc na ciebie coś przyniesieś taki wierny sługa.
Narka

Dużo lepiej ale dalej nie wszystko można zrozumieć.:rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

DSE pokazał klasę na sam koniec i nie chodzi mi tu o błędy w wypowiedziach.

A podobno kapitan ostatni schodzi z tonącego statku a tu na odwrót - ucieczka po baniku :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ty przegrałeś ja nie wygrałem NK zwyciężyło to koniec i nie banik tu jest winny świat jest skończony więc nie ma po co grać.
Oczywiście to moje zdanie wasze jest zawsze inne ale to wasz problem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ty przegrałeś ja nie wygrałem NK zwyciężyło to koniec i nie banik tu jest winny świat jest skończony więc nie ma po co grać.
Oczywiście to moje zdanie wasze jest zawsze inne ale to wasz problem.

No właśnie dzięki temu co teraz robisz chyba jednak wygrałem - nie dość że się kompromitujesz to jeszcze uciekasz z tonącego statku i nie masz siły na walkę dalszą bo nawet oszukiwanie Ci nie szło.

Mój cel był taki i został osiągnięty, wmawiasz wszystkim na około że LA przegrało bo nie wygrało poprzez cuda ale to przecież Ty je budowałeś a teraz uciekasz a nie ja - ja od początku ich nie chciałem budować i nie buduje - dla mnie celem byłeś Ty i Twój sojusz.

Nie ukrywam że trochę popsułeś mi zabawę no ale trudno.

zresztą dla Ciebie mogę być i przegranym i dla tego Ty uciekasz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Sam w to nie wierzysz co piszesz , ja nigdzie nie uciekam kończe jak większośc na Ypsilonie bo to NK wygrało może włącz druga półkule bo nie widzisz rzeczywistości. To jest koniec i dla mnie i dla pomagiera , chłopaka na posyłki :) jestes przegranym nr 1 , a sorrki wygrałeś pomocnika roku.
To NK jest zwycięzcom sam wiesz co pisałem jeżeli LA nie wygra ja moge przegrać i cel osiągnąłem ( ale przynajmniej spróbowałem) i chyle czoła na zwycięzcami a ty kim ty jesteś dla 90% grających na Ypsilonie ? jakimś manfredem i tak zostanie.
Bo widzisz kolego RI przynajmniej próbowało wygrać ty okazałeś się za słaby by spróbować wolałeś zostać pomagierem.
Możesz ty i twoi poplecznicy pisać do woli ale tylko wy wierzycie w bzdury które wypisujecie.
Bywaj futrzaku
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Bosh... DSE takiej masy żalu jaki z siebie wylewasz to dawno nie widziałem... ;p

Widać, przegrana Ciebie boli bardzo.. :>
Cóż, sie nie umie to się tak ma...

Ale eh,, znów pierwszy uciekasz z serwera? ;p
 
Do góry