Sytuacja na świecie Ypsilon

  • Rozpoczynający wątek Pogromca małych Gryzoni
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

podobne morali nie ma, ale ja nie gawarisz pa ruski
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ja rozmawiam ale nie chce iść na ruski i nie chce już teraz zaczynać - z pare dni przerwy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

też tego ruskiego nie widzę tak tylko rzuciłem hasło dla porównania ustawień ich świata, czego u nas brakuje, może w końcu znaczące osoby ruszą zady i wymuszą na adm... świat który będzie odpowiadał "stałym klientom grepo"
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

wiesz, ale mi aż tak bardzo nie zależy na ustawieniach. Ja chce po prostu zagrać z całym światem.

Liczę że na tym angielskim będą gracze z całego.
Owszem przydał by się w miarę szybki ale to już drugorzędna sprawa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no ok, może masz rację, w sumie mam porównanie, że nie chodzi o ustawienia ale o skład, ale i tak temat ustawień będę kontynuował w kontekście do polskiego grepo... Ps. a co do twoich nadziei to owszem będą tylko trzeba u nas dobrze to rozgłosić a nie liczyć na 20 osób, którzy zagrają na całego i poświęcą pracę(żyłki w oczach), rodzinę(kłotnie z żoną) i rozrywki z reala, tyle przynajmniej po sobie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Pewnie tez gdzies zawitam ale dopiero w Listopadzie sie rozejrze,bede wreszcie mógł sobie posiedziec cale nocki :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

myśle że do póki będę na serwerze to mógł bym trochę rozgłosić w śród swoich znajomych i na forum i na komunikatorach. Potem to już pocztą pantoflową ale musiał bym mieć z tydzień czasu na reklamę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

no ja to tylko z 5-6 osobami jestem w stanie skontaktować sie, piszę o tych konkretnych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ja wymiatam na Кси :cool:
Ktos chce linka na wyspe? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Ale na ruskim jest fajnie Mamuciku :rolleyes:
Pelno Ivanow, Szaszy, Wladimirow i Nikolajow :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czy ktoś może mi wyjaśnić, ale tak jak dziecku, w jaki sposób wysyłam swoje biremy do ochrony swojego kolona kiedy podbijam czyjeś miasto? Czytam i czytam i cały czas mam wątpliwości czy tak samo jak w starym systemie, jako wsparcie kiedy kolon już stoi czy inaczej????
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Czy ktoś może mi wyjaśnić, ale tak jak dziecku, w jaki sposób wysyłam swoje biremy do ochrony swojego kolona kiedy podbijam czyjeś miasto? Czytam i czytam i cały czas mam wątpliwości czy tak samo jak w starym systemie, jako wsparcie kiedy kolon już stoi czy inaczej????

Kolego w tym systemie podboju nie bronisz kolona biremami - jak już kolon wejdzie do wioski to już wioska jest Twoja.
Tu raczej musisz oczyścić wioskę przeciwnika przed wejściem kolona
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Na pożegnanie ciekawostka
LA tak krzyczało tak się śmiało z budowniczych cudów i co zaplanowali , że jak będa dawać blaszki to wlezą do NK po ordery.
Panowie i Panie większej żenady nie widziałem po co te gadanie jak i tak na koniec order się liczy naśmiewaliście się ze wszystkich a Retrykowskie skamlanie za orderem wygrało.
Cóż pozazdrościć jedynie mogę kłamliwości i tego ośmieszania innych pytanie i kto jet głupi.
heheheheh


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu LA spadło na psy cały szacunek jaki mieliście legł w gruzach
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

ojj kolego Ty masz jednak tupet - po tym wszystkim jeszcze się ośmieszać publicznie.

Tak bardzo Ciebie boli że przegrałeś?? pogódź się z tym w końcu bo pisaniem głupot tego nie zmienisz niestety.
Miałeś okazje na walkę ale wolałeś uciec. Teraz jedynie co możesz to popatrzeć lub robić z siebie idiotę dalej.

Twoje wypociny z łzami w oczach są żałosne, a to LA nie buduje cudów, a to blaszki, a to majtki w tyłek wchodzą - wypadłeś już i nie ma Ciebie.
żebym wiedział że tak będziesz to przeżywał chyba nie zrobił bym Ci tej przykrości :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

Manfred czytaj ze zrozumieniem ja przegrałem w walce cuda wybudowało NK nie podawacze desek i teraz z jęzorem polecisz ty i cycata laska i chudy wnyk retryk po ordery hehehhe ja nie płacze nie ma nad czym tylko jak przypominam sobie między innymi twoje wypowiedzi to śmiech mnie ogarnia i ty wiesz o czym mówie kłamstwo i oszustwo zawsze wychodzi na wierzch wybacz nie ja darłem jape nas cuda nie interesują i skończysz w kolejce do NK po order heheheeh idz do lustra i spójrz tak wygląda .................... :) hehehe zmięcie nazwe na Legion Pomagierów a przykrośc to możesz zrobić :) wiesz gdzie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No dalej pomagacze pomóżcie szefuńciowi bo w polemice cienki jest ja polsilver heheheh trzeba więcej pomagierów more
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ypsilon

No to się cieszę że przegrałeś, w takim wypadku daj grać innym i już nie truj. A teraz zakończę z Tobą rozmowę. Wystarczy mi to co piszesz i w jaki sposób. Już nawet Twoi byli kompani z RI się na Tobie przejechali patrząc co piszą do mnie :)
 
Do góry