1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Zakros

Dyskusja w 'Zakros' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 15. Lis 2014.

1. Shannqa

Shannqa

Kolejny świat rusza już za kilka dni, nie może więc zabraknąć tematu, w którym możecie podyskutować o sytuacji na Zakros! Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Zakros party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata.

Ostatnio edytowane: 15. Lis 2014
    jano022 lubi to.
  2. SPORTgameRECORD

SPORTgameRECORD

Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Każdy zajęty budowaniem a na forum cisza się zrobiła :D

3. Ravereth

Ravereth Guest

U mnie kolejka pusta, nie ma co się spieszyć :D

A sytuacja wygląda tak:

1. Sojuszy - więcej niż pająków w moim mieszkaniu nadwiślańskim,
    2. Zaproszeń - po 3 od tego samego sojuszu, pewnie myślą, że mi jakoś umknęły...
    3. Wszyscy mają po 0 pkt ataku - jak pięknie to wygląda!
    4. Pojawiają się sojusze typu: xxx, xxx II, gdzie w sojuszu głównym jest już aż 5 osób! Pora więc zrobić akademię!
    5. Zaproszenia typu: "Hej, dołączysz do mnie do sojuszu? Jestem doświadczonym graczem, planuję zebrać 5 osób i trzymac się w kupie przez cały czas"... Powodzenia w tej kupie życzę.
    6. Zaczyna się pojawiać spam na targowisku. Czyli to co tygryski lubią najbardziej!

4. Azir99

Azir99

Dokładnie :D ja mam juz 12 zaproszen, ale ich nie usowam, niech wiszą :D a ten serwer to masakra zrobili, byle by tylko jak najwircej kasy wyciagnac, mi np teraz 4 poziomy senatu sie robią prawie 24h. Ten serwer tak zrobili celowo, zeby na złoto naciągać.

5. Ravereth

Ravereth Guest

Ależ oczywiście! Przecież jest nawet bonus 20% do złota :rolleyes:... Ale złotnicy i tak w 90% po pierwszym miesiącu się wykruszą. Nabiją sobie wysokie miejsce w rankingu na odznaczeniach i pójdą na następny świat pokazywać swoją "wielkość" :D

6. Mrolga

Mrolga Guest

Hmm..to po co gracie na ustawieniach, które Wam nie odpowiadają? I z tego co wiem, nie ma obowiązku "złocenia" póki co?;]

7. SpiritIndestructible

SpiritIndestructible

dokladnie. typowa Polska mentalnosc,aby tylko ponarzekac. Jak nie pasuje nei graj proste

8. Lukaszonn

Lukaszonn Guest

Jak przedstawia się pierwsza 15 sojuszy??? :p

9. Azir99

Azir99

Nijak :p na razie wszyscy domki budują, bo ochronka.

10. DIABOLO-1410

DIABOLO-1410 Guest

Domki, domkami, ale nerwowo budowane koalicje na chybił trafił stają się atrakcją dnia :cool:

11. Marta996

Marta996

A coś więcej na temat tych koalicji? Kto z kim i dlaczego? Kto przeciw komu i też dlaczego? :)

12. miczdiukanan

miczdiukanan

Jest Marta996, będzie impreza:) Pod jakim nickiem grasz na Zakros? Pozdrawiam cale towarzystwo z Bizancjum. Przenosimy się aktywnie. Aż jestem ciekaw tego serwera:)
    Pozdrowienia dla NorbiFa. Jesteś kolego na m55, nie aż tak daleko. Spodziewaj się odwiedzin od starych znajomych.

Jeżeli ktoś myśli na poważnie o grze na tym świecie wspólnie z takim graczem jak NorbiF, to proponuję, aby zagłębił się przez moment w lekturę forum Bizancjum, tam dowie się pewnych pikantnych szczegółów na jego temat, oraz jak to wyszło, że zwycięski sojusz (wybudowali 4 cuda), poniósł totalną porażkę i stracił wszystkie te 4 cuda.

Miło będzie budować wojsko, przeciwko takim graczom jak NorbiF, Anna Diana itp...

13. Yoch

Yoch Guest

Micz no i po jaką cholerę chcesz tu brudy wyciagać ?
    A jak to było z Nobifem to obaj wiemy, tylko nie wiemy czy Ty czy kto inny odgadł to banalne hasło do jego konta i zrobił to co zrobił.

Jakkolwiek

Tutaj mamy nowy świat i będą nowe brudy.

14. StYlizZeD

StYlizZeD Guest

No świat zapowiada sięciekawie, ale narazie nudno..
    ps czy ktoś wie czy są jakieś ograniczenia co do sygnaturek? nie mogłem nic takiego znaleźć.
    a ta moja jest trochę większa od reszty :)

15. necroczop

necroczop

nie ma to jak na kogos zlozyc :cool:

16. lemonek158

lemonek158 Guest

Polecam zagłębić się w nową lekture "To Tylko Gra"

polecam -Lemonek

17. Marta996

Marta996

Ja Ciebie micz też pozdrawiam ciepło. Niestety muszę Cię zasmucić, na razie nie zdecydowałam się na grę na tym serwerze ze względu właśnie na bardzo złe doświadczenia z Bizancjum i nie wiem czy się zdecyduję, może poczekam na inny świat. Nie chcę już więcej gry na takich emocjach, nie chcę chorych sytuacji i generalnie nie chcę powtórki tego co było na Bizancjum.

Ale jednak dla wielu osób z tamtego serwera mam wiele sympatii i dlatego posyłam szczere pozdrowienia. Teraz to już będziecie tutaj mistrzami, ustawienia macie w sumie chyba lepsze niż na Bizancjum a i doświadczenie też o wiele większe.

18. SPORTgameRECORD

SPORTgameRECORD

Sytuacja mniej więcej dla tych którzy nie grają.
    Top15ludz.png
    top15soj.png

19. Ravereth

Ravereth Guest

Teraz rankingi o niczym nie mówią, trzeba do zdjęcia ochronki poczekać :)

20. Attia

Attia

To żadna chwała być Bobem Budowniczym :p także proszę tu moich wstydliwych rankingów nie zamieszczać i poczekać aż pokażę jak się kopie tyłki.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20. Lis 2014

Do góry