Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Kolejny świat rusza już za kilka dni, nie może więc zabraknąć tematu, w którym możecie podyskutować o sytuacji na Zakros! Póki co zapraszamy jednak do rozmów i spekulacji w Zakros party - ten wątek zostanie otwarty po starcie świata.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

U mnie kolejka pusta, nie ma co się spieszyć :D

A sytuacja wygląda tak:

1. Sojuszy - więcej niż pająków w moim mieszkaniu nadwiślańskim,
2. Zaproszeń - po 3 od tego samego sojuszu, pewnie myślą, że mi jakoś umknęły...
3. Wszyscy mają po 0 pkt ataku - jak pięknie to wygląda!
4. Pojawiają się sojusze typu: xxx, xxx II, gdzie w sojuszu głównym jest już aż 5 osób! Pora więc zrobić akademię!
5. Zaproszenia typu: "Hej, dołączysz do mnie do sojuszu? Jestem doświadczonym graczem, planuję zebrać 5 osób i trzymac się w kupie przez cały czas"... Powodzenia w tej kupie życzę.
6. Zaczyna się pojawiać spam na targowisku. Czyli to co tygryski lubią najbardziej!
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

U mnie kolejka pusta, nie ma co się spieszyć :D

A sytuacja wygląda tak:

1. Sojuszy - więcej niż pająków w moim mieszkaniu nadwiślańskim,
2. Zaproszeń - po 3 od tego samego sojuszu, pewnie myślą, że mi jakoś umknęły...
3. Wszyscy mają po 0 pkt ataku - jak pięknie to wygląda!
4. Pojawiają się sojusze typu: xxx, xxx II, gdzie w sojuszu głównym jest już aż 5 osób! Pora więc zrobić akademię!
5. Zaproszenia typu: "Hej, dołączysz do mnie do sojuszu? Jestem doświadczonym graczem, planuję zebrać 5 osób i trzymac się w kupie przez cały czas"... Powodzenia w tej kupie życzę.
6. Zaczyna się pojawiać spam na targowisku. Czyli to co tygryski lubią najbardziej!

Dokładnie :D ja mam juz 12 zaproszen, ale ich nie usowam, niech wiszą :D a ten serwer to masakra zrobili, byle by tylko jak najwircej kasy wyciagnac, mi np teraz 4 poziomy senatu sie robią prawie 24h. Ten serwer tak zrobili celowo, zeby na złoto naciągać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dokładnie :D ja mam juz 12 zaproszen, ale ich nie usowam, niech wiszą :D a ten serwer to masakra zrobili, byle by tylko jak najwircej kasy wyciagnac, mi np teraz 4 poziomy senatu sie robią prawie 24h. Ten serwer tak zrobili celowo, zeby na złoto naciągać.

Ależ oczywiście! Przecież jest nawet bonus 20% do złota :rolleyes:... Ale złotnicy i tak w 90% po pierwszym miesiącu się wykruszą. Nabiją sobie wysokie miejsce w rankingu na odznaczeniach i pójdą na następny świat pokazywać swoją "wielkość" :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hmm..to po co gracie na ustawieniach, które Wam nie odpowiadają? I z tego co wiem, nie ma obowiązku "złocenia" póki co?;]
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

dokladnie. typowa Polska mentalnosc,aby tylko ponarzekac. Jak nie pasuje nei graj proste
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak przedstawia się pierwsza 15 sojuszy??? :p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A coś więcej na temat tych koalicji? Kto z kim i dlaczego? Kto przeciw komu i też dlaczego? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jest Marta996, będzie impreza:) Pod jakim nickiem grasz na Zakros? Pozdrawiam cale towarzystwo z Bizancjum. Przenosimy się aktywnie. Aż jestem ciekaw tego serwera:)
Pozdrowienia dla NorbiFa. Jesteś kolego na m55, nie aż tak daleko. Spodziewaj się odwiedzin od starych znajomych.

Jeżeli ktoś myśli na poważnie o grze na tym świecie wspólnie z takim graczem jak NorbiF, to proponuję, aby zagłębił się przez moment w lekturę forum Bizancjum, tam dowie się pewnych pikantnych szczegółów na jego temat, oraz jak to wyszło, że zwycięski sojusz (wybudowali 4 cuda), poniósł totalną porażkę i stracił wszystkie te 4 cuda.

Miło będzie budować wojsko, przeciwko takim graczom jak NorbiF, Anna Diana itp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Micz no i po jaką cholerę chcesz tu brudy wyciagać ?
A jak to było z Nobifem to obaj wiemy, tylko nie wiemy czy Ty czy kto inny odgadł to banalne hasło do jego konta i zrobił to co zrobił.

Jakkolwiek

Tutaj mamy nowy świat i będą nowe brudy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No świat zapowiada sięciekawie, ale narazie nudno..
ps czy ktoś wie czy są jakieś ograniczenia co do sygnaturek? nie mogłem nic takiego znaleźć.
a ta moja jest trochę większa od reszty :)
 

DeletedUser22055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Micz no i po jaką cholerę chcesz tu brudy wyciagać ?
A jak to było z Nobifem to obaj wiemy, tylko nie wiemy czy Ty czy kto inny odgadł to banalne hasło do jego konta i zrobił to co zrobił.

Jakkolwiek

Tutaj mamy nowy świat i będą nowe brudy.

nie ma to jak na kogos zlozyc :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Polecam zagłębić się w nową lekture "To Tylko Gra"

polecam -Lemonek
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jest Marta996, będzie impreza:) Pod jakim nickiem grasz na Zakros? .

Ja Ciebie micz też pozdrawiam ciepło. Niestety muszę Cię zasmucić, na razie nie zdecydowałam się na grę na tym serwerze ze względu właśnie na bardzo złe doświadczenia z Bizancjum i nie wiem czy się zdecyduję, może poczekam na inny świat. Nie chcę już więcej gry na takich emocjach, nie chcę chorych sytuacji i generalnie nie chcę powtórki tego co było na Bizancjum.

Ale jednak dla wielu osób z tamtego serwera mam wiele sympatii i dlatego posyłam szczere pozdrowienia. Teraz to już będziecie tutaj mistrzami, ustawienia macie w sumie chyba lepsze niż na Bizancjum a i doświadczenie też o wiele większe.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sytuacja mniej więcej dla tych którzy nie grają.
Top15ludz.png
top15soj.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Teraz rankingi o niczym nie mówią, trzeba do zdjęcia ochronki poczekać :)
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To żadna chwała być Bobem Budowniczym :p także proszę tu moich wstydliwych rankingów nie zamieszczać i poczekać aż pokażę jak się kopie tyłki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry