Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

<ciach>

Uwaga niedługo wybuduję port, więc bójcie się bo sytuacja na świecie zmieni się - nie bardzo :0oo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Lepiej byscie sie zajeli kolejnym bledem, w telefonach na stronie do logowania po kliknieciu na tekst : masz juz konto , jeszcze wczoraj bylo okienko ze swiatami i przejscie do wersji desktopowej i juz nie ma tylko wraca na ta sama strone. I ma to olbrzymi wplyw na sytuacje na swiecie bo nie moge rzucic kolejnej partii zlota na targ co hamuje moj rozwoj a takze tych ktorzy to zloto kupuja. W wersji mobilnej zlota na targu nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czary mary hokus pokus jestem znowu tutaj z wami :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdzie się podział Pan Hilary co zgubił swoje okulary :p Zapomniałem, że nie na temat to się pytam ludu co wam na świecie teraz trzeba? :D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ten temat służy do omawiania sytuacji na świecie Zakros. Proszę o: nie rozmawianie o banach, sposobach oszukiwania w grze, nie obrażanie graczy, a także o nie robienie offtopu.


Pozdrawiam,
Wasz Psotny Chochlik
smiley_emoticons_smilenew.gif

Ależ my tylko rozmawiamy o sytuacji na pelli, a jeden kolega dostał bana, tak wiec zgadza się z tematem, bo to sytuacja z Zarkos :) a tak wgl to twój avatar to nie czasem shikamaru z Naruto? ;D szczerze powiem, że jeszcze kilka lat temu oglądałem to anime :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rozmowy na temat są tu nie na temat :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czas zająć się koszarami.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja ponownie proszę Pana Moderatora o wskazanie, gdzie mogę napisać zażalenie na jego działalność na forum. Moje posty Pan skasował, a informacji nie przesłał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Daj chłopinie znaleźć formułkę, a potem będzie jak po maśle. Mistrzowskie opanowanie kopiuj wklej całe forum śmieje się.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Panie Hini, zażalenie można złożyć w tickecie w obojętnie na jakim świecie, ale trzeba wybrać typ: "forum" i proszę pamiętać nick osoby na którą składasz zażalenie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Panie Hini, zażalenie można złożyć w tickecie w obojętnie na jakim świecie, ale trzeba wybrać typ: "forum" i proszę pamiętać nick osoby na którą składasz zażalenie
smiley_emoticons_smilenew.gif
powinnaś teraz dostać bana za pisanie nie na temat w temacie o sytuacji na świecie zakros:D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no dobra pierwszy raz to ostrzeżenie
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A wracając do tematu tego forum, to jak sytuacja na świecie? Jacyś kolejni gracze zdobyli nowe wioski?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A wracając do tematu tego forum, to jak sytuacja na świecie? Jacyś kolejni gracze zdobyli nowe wioski?

A to to wszyscy zainteresowani mogą sobie w statach zobaczyć, albo w rankingu. Zaspokajając ciekawość Pana Moderatora z rankingu wynika, że 4 osoby mają dwa miasta. Dalsze dywagacje na ten temat zdaje się sa naruszeniem wszelkich Regulaminów.
edit - 3 osoby - 2 miasta, jedna - 3 miasta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Awww... Biedny Pan Haszek, (świeć Panie nad jego kontem póki ma bana na forum!) utopił kolona na szaraku :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ach jak fajnie, nie mogę przeczytać ostatnich stron tematu na forum...

EDIT: O jeszcze lepiej, widzę, że forum działa jak należy. Ostatnią stroną forum najwidoczniej jest teraz 24 z 27 <3 Kocham Grepo i wszystko co powiązane
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

modek burdel nam rozwiązał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Grupa trzymająca władze próbuję wywierać nacisk ale damy radę :)
 
Do góry