Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie, tylko przeniósł do "party" - przekupiliśmy go extra zniżką.
Wiesz Kamil dzieje ludzkości wskazują na to, że co jak co, ale burdelu skasować się nie da.
no tak słuszna uwaga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dzień dobry. Kolejny dzień i kolejne wyzwanie na wyspie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobre Dobre
smiley_emoticons_lol.gif


sytuacja na swiecie teroetycznie chyba bez zmian albo jeszcze spie
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na razie dwie najlepsze ekipy to Roma i Armia Nawalonych. Reszta trochę w tyle ale próbuje gonić:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A SEMPER INVICTA, który jest na pierwszym miejscu nie istnieje, że o nim nie wspominasz? Czy po prostu jesteś z Romy i podnosisz sobie samoocenę ;)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Totalne pudlo bo jestem z SI ale staram sie byc wlasnie obiektywny:)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

są 3 sojusze w top3 SI również. Oprócz top3 pod każdym względem jest pare sojuszy, które mają potencjał walczyć z nimi i wcale nie są na przegranej pozycji np.: ciasteczkowe potwory, star, nemesis ck czy w końcu Bumtaraboom. Pytanie jak wszystkie wymienione sojusze poradzą sobie ze znudzeniem jakie towarzyszy tej prędkości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja uważam że barbarzyńcy mają już wygrany ten świat ponieważ jest ich około 160-180 :p to tak jakby mieli swoje 3 morza
chyba złożę podanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hahahahahahahaha:D już Cię lubię za Twoje poczucie humoru:p
posprawdzaj sobie osiągnięcia niżej notowanych sojuszy z innych światów:D
najlepsze, ahahahah:D

Miśki, szkoda, że zbyt daleko ode mnie jesteście, pograłabym z wami :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ja uważam że barbarzyńcy mają już wygrany ten świat ponieważ jest ich około 160-180 :p to tak jakby mieli swoje 3 morza
chyba złożę podanie

Hahaha, dzięki za poprawienie humoru ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

są 3 sojusze w top3 SI również. Oprócz top3 pod każdym względem jest pare sojuszy, które mają potencjał walczyć z nimi i wcale nie są na przegranej pozycji np.: ciasteczkowe potwory, star, nemesis ck czy w końcu Bumtaraboom. Pytanie jak wszystkie wymienione sojusze poradzą sobie ze znudzeniem jakie towarzyszy tej prędkości.

Pozostaje jeszcze pytanie: Kto z kim i na kogo? :) Mam nadzieję tylko że zostanie zachowana jakaś tam równowaga bo wtedy jest najlepsza zabawa. Najgorszy scenariusz to spaktowanie topki
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no ciekawe jak koalicje będą wyglądać, może skopie pupę dla haszka albo będę musiał mu pomagać ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wcześnie jak na mówienie o najlepszych/najgorszych sojuszach :) Na razie nikt, nic nie zdołał pokazać :D Puki co wszyscy ścigają się w budowie domków :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wcześnie jak na mówienie o najlepszych/najgorszych sojuszach :) Na razie nikt, nic nie zdołał pokazać :D Puki co wszyscy ścigają się w budowie domków :D
Jasne, że za wcześnie ale te 4 sojusze, które wymieniłem i ich skład mniej więcej wiadomo na co stać. Byleby grali na 100%
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

burdel nie wyszedł, kasy nie dostał i nie stać na rachunek za internet. Dostawca internetu zbanował?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry