Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ej a to nie zależy od tępa(ci młodzi teraz tacy szybcy :((( aż wstyd grać) ? i marnowania kasy ? średnia to rok i kilka miesięcy na 1x... przynajmniej na tych starych światach takie tępo jeszcze było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale teraz tam jest prędkosć 1,6 przez ''specjalistów'' co wymyślali event ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ło matko boska co to za bzdury teraz dodali ? dajcie sobie na luz z taką gra o_O
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ej a to nie zależy od tępa [..] przynajmniej na tych starych światach takie tępo jeszcze było.

Może i parę tygodni mnie nie było, ale ortografia się jeszcze tak bardzo nie zmieniła. Jest tępak i tempo - razem ich proszę nie mieszać!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wskoczyłem do was zobaczyć, ale nuda. Chyba najnudniejszy świat na grepo polskim. Czy ktoś oprócz SIHów będzie budował jakieś cuda ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ee tam nuda.
Powstają nowe soje, prowadzona jest ostra i bezkompromisowa rekrutacja z wieloma zwrotami akcji.
Dzieje się.
 

DeletedUser25516

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jedyne co wychodzi SI to przedłużanie Cudaków...
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No nie wiem, polityka Zakrosu jest zawiła i nie wszystko jest takie, jakim się wydaje ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Głębi tej konstatacji nic nie przebije..
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wskoczyłem do was zobaczyć, ale nuda. Chyba najnudniejszy świat na grepo polskim. Czy ktoś oprócz SIHów będzie budował jakieś cuda ?
Coś w tym jest, nudy - może cudaki coś ożywią.......
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Głębi tej konstatacji nic nie przebije..

Czyżbyś się ze mną nie zgadzała? A może mam to odczuć jako krytykę mojej opinii?
Krytykuję poczynania SI-źle, bronię SI-jeszcze gorzej...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A Twój post odnosił się do SI? Myślałam, że był ogólnej natury, lub dotyczył polityki SIH.
Absolutnie nie powinieneś tego odczuć jako krytyki Twojej opinii.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chodziło mi głównie o stwierdzenie Robcia, że SI jedynie przedłuża cudaki. A w to akurat wątpię.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

żeby cos przedłużyć trzeba to zacząć. A ja odnoszę wrażenie, że wszyscy opóźniają rozpoczęcie EC.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Każdy orze jak może. Źle się wyraził, ale wiadomo, że chodziło mu o przedłużanie czasu pozostałego do rozpoczęcia EC.D A poza tym największy spadek pkt nie był wcale spowodowany przedłużaniem ;)

Ale jak chcecie już startować z cudaczkami to pewnie można się ugadać ;D
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale co, że tak od razu? Nawet Haszka nie spytamy, czy jest już gotów posąg Milorda budować?
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tsk, tsk, za plecami Milorda knuć? Nieładnie.

A wracając na serio do tematu-głównie to dotychczasowi członkowie SI pozostają bez sojuszu, nagle grę skończyli? Z nimi byłoby łatwiej o starcie rozmawiać.
 
Do góry