Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Knucie na FO nie jest za plecami, tylko oficjalnie.

A wracając poważnie do tematu - głównie ale nie wyłącznie.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

W stopniu na tyle znacznym, by skutecznie móc zapobiec wystartowaniu EC.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to zdecydujcie się czy ugadujemy się na FO czy na priv.

Nasze rozmowy musza być zbiezne, przeca :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

I tu szanowny Pan racji nie masz. Wcale nie muszą być zgodne. Musimy tylko ustalić, czy obowiązuje 7-dniowy okres wypowiedzenia porozumienia w tej sprawie, czy może inny.
To jest chyba najbardziej istotne:)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A to już nasza droga Hini była czysta złośliwość. Nic nas nie przymuszało do 7-dniowego wypowiedzenia, była to tylko i wyłącznie dobra wola. I właśnie tą dobrą wolę wykorzystaliście atakując w trakcie tego wypowiedzenia, mając nas jeszcze na zielono. Nie trzeba na dobrą sprawę ustalać czegokolwiek odnośnie EC-jeśli nie teraz to ruszy za miesiąc, dwa, trzy... Nam to w sumie nie robi ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jakby to powiedzieć drogi Dedix... to nie złośliwość tylko pragmatyzm.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj Hini, Hini, nie zasłaniajmy złośliwości ładnie brzmiącymi słówkami. Prędzej pragmatyzmem nazwałbym trzymanie pewnej grupy graczy poza sojuszem.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A co Wy tu narzekać przyszliście nawet? :D

Podejść należy do sytuacji z humorem. Najwyraźniej chłopaki i dziewczyny z SI lubią z nami grać na tyle, że chcą nas zatrzymać ten moment jeszcze trochę. Należy to traktować jako komplement :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:)
Na szczęscie dla wszystkich nie jestem osoba decyzyjną w SI. Ale jeśli ktokolwiek zapyta mnie o zdanie w sprawie ustaleń z SIH na jakikolwiek temat to będę rekomendować ustalenie przede wszystkim warunków rozwiązania ustaleń. Żeby nikt nie był zdumiony po czasie szlachetnymi gestami do których nic Was nie zmusza.
Ale skoro wszystko wiadomo to po co drążyć temat:)

Milord już wrócił?

Doktorze, my lubimy grac ze sobą. W koncu mamyciach Zdzicha, anielską Anię Diane, legendarnego leszka, niesamowicie narwanego Norberta... i ambitna Alicję:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

też piękne skojarzenie:)
ale wyliczanka nawiązuje oczywiście do przygód Koszmarnego Karolka. Gdzie występował Doskonały Damianek, Jędzowata Jadzia, Muskularny Miecio, Anielski Aleks, Wściekła Wikta i wiele innych interesujących postaci.
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

też piękne skojarzenie:)
ale wyliczanka nawiązuje oczywiście do przygód Koszmarnego Karolka. Gdzie występował Doskonały Damianek, Jędzowata Jadzia, Muskularny Miecio, Anielski Aleks, Wściekła Wikta i wiele innych interesujących postaci.

Hini - Damianuś.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ db - Damianuś to Ty jesteś:)
W Koszmarnym Karolku występował Doskonały Damianek brat Koszmarnego i zapewniam Cię, że nie chciałbyś znaleźć się w jego roli.
 

DeletedUser23032

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ db - Damianuś to Ty jesteś:)
W Koszmarnym Karolku występował Doskonały Damianek brat Koszmarnego i zapewniam Cię, że nie chciałbyś znaleźć się w jego roli.

Nie strasz nie strasz bo się.... a od Damianka to się trele morele.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

:))
Ale czym ja Ciebie straszę??? książka dla dzieci?? Doskonały Damianek w Koszmarnym Karolku był gnębiony przez swojego starszego brata Koszmarnego Karolka. naprawde nie czytałeś? Polecam.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini, zawiodłem się na tobie. Tak krótko i po wszystkim? Liczyłem na więcej... Tyle było szumnych zapowiedzi, tyle marzeń, tyle snów...
A Ty słońce moje po 15 minutach opuściłaś mój sojusz....
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Milordzie, prawde mówiąc to Ty opuściłeś mnie i swój sojusz :( Rozwiązałeś go po prostu. Pomimo, że założyłam forum, organizowałam Tobie kolegów do brydża i wypowiedziałam wojnę SIH...
Ale .... możemy spróbować jeszcze raz..
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Niestety ja mam swoje zasady - jedna kobieta, jeden sojusz jedna noc .... itd. etc.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no z tym jednym sojuszem, to trochę zaszarżowałeś:)
Jesli z pozostałymi zasadami jest podobnie, to jestem dziwnie spokojna, że wszystko przed nami. Milordzie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Więc.... zacznie się, czy nie zacznie?
może obstawimy zakłady?
 
Do góry