Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

E tam, wielka koalicja SI, Twardych i trochę bardziej miękkich się właśnie wzięła za czuby. Orły i sokoły bym powiedziała, a szczególnie jeden większy sokół, którego mantra brzmi: "widziałem orła cień".
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jak nalegasz to proszę,nie krępuj się;)

Będą oficjalne gratulacje poczekajcie na 4 chwilę. ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No to gratulacje dla sojuszu Siła i Humor wygrania świata Zakros. :D

Należało Wam się. :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dziękujemy i za gratulacje i za emocje podczas budowy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gratuluję sojuszowi Siła i Humor zwycięstwa.
Natomiast na koronę musicie jeszcze trochę poczekać :)
Może na gwiazdkę zrobicie sobie prezent.
Apeluję też do moich sojuszników aby nie rezygnowały z gry bo jest jeszcze o co walczyć.
A w ostatnim tygodniu przy rozbijaniu moich wojsk zauważyłem, że niektórym czerwonym też już się Zakros przejadł i jest szansa aby szalę odwrócić.
P.S.
Cudaka sprzedam. Tylko poważne oferty :cool:
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gratuluję sojuszowi Siła i Humor zwycięstwa.
Dziękujemy :)
1.
Natomiast na koronę musicie jeszcze trochę poczekać :)
2.
Może na gwiazdkę zrobicie sobie prezent.
3.
Cudaka sprzedam. Tylko poważne oferty :cool:

Odczuwam spory brak logiki w Twej wypowiedzi. Czemu 1)-mielibyśmy czekać, i to do 2), skoro 3)-możemy go odkupić? Albo lepiej, poczekać na banana za taką ofertę? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czekać musicie bo urlop potrwa bardzo długo.
A gdyby za taki wpis był banan to by znaczyło, że komuś brakuje poczucia humoru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tomeq,
rozwiązanie pewnie by było idealne i Twój humor na urlopie również ale jest jedno małe ale ... Z tego co wiem to jesteś jednym z najwierniejszych ludzi Norberta, który to już nie jest w TS. Zatem może sie zdażyc iż podczas Twojego błogiego urlopu przestaniesz byc członkiem TS i kiedy wrócisz okaże sie, że jedyne co Ci pozostało to ..... wyspa
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no to doczekamy do nowego roku przynajmniej :( tzn. ci którym ta wegetacja będzie pasować i nie zrezygnują. a w TS niezłe burdello ponoć. F ponoć stwierdził że będzie rządził jednoosobowo całą koalicją i wyrżnął całą dotychczasową radę która budowała cuda. ale kongo
 

DeletedUser20475

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no to doczekamy do nowego roku przynajmniej :( tzn. ci którym ta wegetacja będzie pasować i nie zrezygnują. a w TS niezłe burdello ponoć. F ponoć stwierdził że będzie rządził jednoosobowo całą koalicją i wyrżnął całą dotychczasową radę która budowała cuda. ale kongo

Kongo Bongo
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gratuluje SiH SiCh wygrania świata.
Był taki moment kiedy w SI był skład umożliwiający w jakiejś ultraoptymistycznej wersji wybudowanie samodzielnie 3 cudów. Wystarczyło znaleźć tylko jakiekoś koalicjanta który wybuduje czwarty sam albo pomoże budować od razu cztery.
Nie był to skład militarnie mocny ale aktywny na tyle że w EC słaliby surowce i skracali ile trzeba bo to wiele nie kosztuje.
Był taki moment ale był krótki i zapewne niestety też dostrzeżony przez SiH i to pewnie powód numer 1 zerwania wówczas koalicji.

W zasadzie nie ma co się dziwić. Wiadomo głupio wyszło bo koalicja przebiegała sprawnie. No ale mocniejszy rządzi.

SI to był drugim sojusz tego świata. Wszystkie samodzielne wojny wobec SI, bez wsparcia SiH, konczyły się porażką mniejszą lub większą tych przeciwników. Niektórzy rozochocili się dopiero kiedy SiH w nas walnęło z grubej rury, wcześniej szaaaa....

SiH jest nie z tego świata. Dla mnie to jakaś abstrakcja co się tutaj wyprawia. Tym bardziej mnie to dziwi, że w jakimś poście chyba Dr4gunova czytałem ze tak na prawde na Zakros jest tylko jakaś mała liczba graczy z SiH Lamii.
To oznacza, że albo ci co zostali to jakieś wybitne jednostki które z każdego nawet byle SETKA WATA SRATATATA zrobi ekipe na mistrzostwo albo system wypracowany przez te lub inne jednostki z Lamii jest nie do zajechania na przestrzeni całego świata.

Tak czy siak na pewno jakieś jednostki to organizują a Krzysiu Jarzyna ze Szczecina to Dr4gunov i dla niego szczególne gratulacje.

Ostatni cud to zapewne kwestia czasu, krótszego lub dłuższego. Życzę tylko SiHom aby udało im się to bez żadnych kontrowersyjnych okoliczności bo można to zrobić myślę normalnie nawet jak będzie trzeba troche poczekać.


A jak ktos mówi że Tomek to mój jakiś najwierniejszy ktoś to już na prawde stawiacie mnie w niezręcznej sytuacji. Ja jestem gówniarzem ludzie, co najmniej 90% z Was jest ode mnie dużo starsza i pewnie i dojrzalsza. Ja tu nie mam zadnych wyznawców, ewnetualnie sam mogę kogoś ubóstwiać. Dajcie spokój:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nom na Zakros na początek przyszła aby mała grupka ludzi z Lamii to było około 20 osób o ile dobrze pamiętam, ale od pierwszej minuty powstania SiH na tym serwerze nic nie działo się przypadkowo. Każde działanie miało jakiś cel, a strategia jaką przyjęła rada przyniosła wspaniałe efekty.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj NorbiF, nie słodź tak bo nam się Dra zarumieni :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i dziękujemy oczywiście za gratulacje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To chyba też pragnę pogratulować :D chociaż już kilka miesięcy temu gratulowałem hehe
Aż tomek się pojawił hehe ^^
Chyba nie można być jakoś wielce zdziwionym że SiH już wygrało,kto ich z początku lekceważył no to już teraz wie że nie było warto.Te kilka graczy zadecydowało o wygranej,nie wiem jak tam damian czy już na jasnej stronie mocy do końca ale to też dla mnie taka mała niespodzianka hehe :D jednak się SiH nie zawiodło na damianie ! ja trochę inne zdanie miałem ale dobrą kartę postawiliście :)

Tak czy inaczej...
Świetna robota doktorku i także pragnę pogratulować waszej radzie sojuszu,chciałbym każdemu z osobna pogratulować ale nie znam całego składu
Tylko Coś się haszek jeszcze słabo postarał z tymi prowokacjami,taaaak na lamii to było donośniejsze i zabawniejsze,zwłaszcza akcja z bigosem,tutaj liczyłem na jakiś konflikt słów z udziałem właśnie norbiego,cóż szkoda że się nic takiego jeszcze nie wydarzyło...
No ale to tylko gra. :D :)
 

DeletedUser25875

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gratulacje dla wszystkich graczy ;) Dla SIH za wygranie Świata a dla reszty za nie asystowanie przy budowaniu cudów przez SiH. To mój pierwszy Świat fajne 11 miesięcy gry. do zobaczenia na kolejnych serwerach ;) to tylko ja skromny ciągle uczący się sztuki tej gry Krzysiek zwany jako diukpuce90. Pozdrawiam wszystkich
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na początku serwera nikt nie traktował poważnie SiH wszyscy pisali tylko Bumy,Si,bumy,Si nas nikt nie znał ot jakiś na sojusz w centrum jakich wiele:),jedynie Akson obserwował i za dużo gadał ;) )Tymczasem SiH razem z Chałwą robił swoje... i tak masz rację nie ma sporej części graczy z Lamii aczkolwiek obecni gracze SiH są równie mocni i świetnie zorganizowani co pozwoliło nam osiągnąć cel.
 
Do góry