Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tomek, nie pisałbyś byle czego, aby sobie nabić posty moim kosztem. Skończyłam grę bo na Zakros od dłuższego czasu żadna gra się nie odbywa. To o czym piszesz dotyczyło ograniczenia mojej aktywności życiowej w ogóle , i był to priv głęboko prywatny.
Jeśli mogę radzić - jak chcesz nabić posty, to zrób najpierw dobry uczynek i napisz coś w propozycji Doktora dotyczącej EC, aby zapewnić tematowi dobre pozycjonowanie i zainteresowanie czytelników, co pewnie pomoże ewentualnemu przyjęciu propozycji przez INNO, a następnie pójdź do offtopu, weź udział we wszystkich wyliczankach, w 5 min masz z 15 postów bez konieczności włączenia myślenia.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chcesz powiedzieć, że Ty swoje ponad tysiąc postów napisałaś jedynie w ważnych i sensownych sprawach? ;D Pamiętam jak byłaś koło tysiąca i sama pisałaś, żeby dyskusja się zaogniła, bo chciałabyś tysiaczka nabić ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie. większość postów napisałam, bo byłam dyplomatą na kilku poprzednich serwerach i to był mój obowiązek kłócenia się o sojuszowe. Większość z tych spraw nie była ani ważna, ani sensowna, bo większość spraw na FO taka nie jest. No najwyżej, że wywołujemy wojny w ten sposób, to jest to jakoś ważne, ale pewnie nie sensowne. Na Zakros pisałam dla przyjemności , bo wypowiadało się tu kilka sympatycznych osób. To o tysięcznym poście to był żart, a adresat tego żartu go zrozumiał. Nigdy na FO nie odwoływałam się do privów dotyczących spraw spoza gry.
Tomek z tego co pisał, chciał nabić posty, aby mógł zgłosić kandydatów na gracza roku. Z życzliwości mu poradziłam jak szybko to zrobić, jednocześnie popierając propozycję Dr. co do EC.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tomek, nie pisałbyś byle czego, aby sobie nabić posty moim kosztem. Skończyłam grę bo na Zakros od dłuższego czasu żadna gra się nie odbywa. To o czym piszesz dotyczyło ograniczenia mojej aktywności życiowej w ogóle , i był to priv głęboko prywatny.
Jeśli mogę radzić - jak chcesz nabić posty, to zrób najpierw dobry uczynek i napisz coś w propozycji Doktora dotyczącej EC, aby zapewnić tematowi dobre pozycjonowanie i zainteresowanie czytelników, co pewnie pomoże ewentualnemu przyjęciu propozycji przez INNO, a następnie pójdź do offtopu, weź udział we wszystkich wyliczankach, w 5 min masz z 15 postów bez konieczności włączenia myślenia.


Droga Alino!, nie będę zaprzeczał że zacząłem pisać posty po to żeby móc zagłosować,nie sądziłem że ten post może Ciebie tak ruszyć,miałem inne intencje,po za tym uważałem że ten post jest "ciepły" i "ograniczony informacyjnie".
Jak zauważyłaś to mój początek na FO i od czegoś trzeba zacząć,ale nie sądziłem ze zostanie to odebrane że piszę "czyimś kosztem"wiele rzeczy jeszcze tu nie ogarniam, a co do Twojej rady, to dziękuję, przyjrzę się temu.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na mnie czas. Dzięki wszystkim rywalom za grę.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ostatnimi czasy w okolicach naszej szerokości geograficznej modna staje się demokracja. A jak wiadomo odznacza się ona tyranią większości. Idąc pod rękę z Wiktorem z Węgier oraz Jarkiem z Polszy, Pan Haszek wprowadza nową jakość w sojuszu. Nowe standardy, nowe cele. Gdy by żył Marszałek Piłsudski, rzekł by... nie... tweetną by: "#DobraZmiana".
Będąc świadom spuścizny przodków, nie marginalizując poprzednich władz, zachowałem w nazwie sojuszu element który łączyć będzie starą nazwę z ewaluowanym nowym nazewnictwem. I tak wspólnym elementem pozostaje zwrot "i"
Ave Miszcz,
Ave Ja.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

#DobraZmiana

Dyplomacja.jpg

P.S.
Wczoraj nasz Pan Bóg okrutnie się pomylił... Zabrał do siebie nie tego Kaczyńskiego...
 
i zostało już 340 graczy
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser23812

Guest
I niedługo koniec swiata :( przynajmniej GrepoScore niektórym podskoczy :)
 

DeletedUser11134

Guest
jeśli GS ma powodować sztuczne przedłużanie trwania dogorywających światów, to to jest argument za wycofaniem tego dziwnego wynalazku. Światy powinny się kończyć określony, niezbyt długi czas po pobudowaniu 7 cudów, tylko co do tych na których nikt nie osiągnął siódemki próg 300 graczy jest zasadny.
 
i zostało jeszcze 28 dni do zakończenia świata ZAKROS
 

Załączniki

  • Zakros - koniec świata — kopia.jpg
    Zakros - koniec świata — kopia.jpg
    335,7 KB · Wyświetlenia: 11
zwłaszcza ze pisali, że warunkiem zamknięcia serwera jest spadek graczy poniżej 300. a tu odliczanie gdy graczy jest 320. coś podejrzane to jest. chyba że mieli dość tego świata już

jeśli GS ma powodować sztuczne przedłużanie trwania dogorywających światów, to to jest argument za wycofaniem tego dziwnego wynalazku. Światy powinny się kończyć określony, niezbyt długi czas po pobudowaniu 7 cudów, tylko co do tych na których nikt nie osiągnął siódemki próg 300 graczy jest zasadny.

To jaki jest ten termin po którym zamykają dany świat?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11134

Guest
Przez przeszło 20 dni to jeszcze zdążysz podbić kilka miast, nie martw się:)
 
Na forum wyraźnie pisze poniżej 300...
może ich być nawet i 500 ;)
tylko trzeba czytać ze zrozumieniem "
...Podjęliśmy decyzję, że minimalna liczba wynosić będzie 300 aktywnych graczy. Aktywny gracz oznacza w tym wypadku konto, które loguje się na danym serwerze co najmniej raz w miesiącu.."
według wszelakich statystyk z ostatniego miesiąca max graczy było aktywnych z 260 +/- na dzisiaj jest ich 216 tak więc parametr został spełniony i zaczęło się odliczanie ...
 
W momencie gdy liczba graczy spadnie poniżej 300, rozpocznie się odliczanie, które potrwa 28 dni.

To zdanie wyklucza Twój tok rozumowania. Szach i mat.

czytaj ze zrozumieniem a nie wybrane fragmenty ;) tutaj masz pełną treść a nie wyrwany tekścik z całości który sobie interpretujesz na swój sposób

tak więc tych 300 spartan to dotyczy wyłącznie 300 aktywnych a nie 300 ogółem graczy na serwerze
szach i mat

Drodzy gracze,


na forum pojawiło się wiele dyskusji i głosów zaniepokojenia kiedy (i dlaczego) światy w Grepolis powinny ulegać zamknięciu. Ten temat został omówiony również pośród pracowników InnoGames i wspólnie doszliśmy do porozumienia.

Podstawowymi czynnikami, które będą decydować o dalszym otwarciu danego świata są aktywność i liczba graczy na serwerze. Przeprowadziliśmy statystyczną analizę, aby zadecydować kiedy dalsze utrzymywanie świata przestaje mieć sens. Wzięliśmy także pod uwagę, że nieaktywny świat staje się nudny dla wszystkich biorących w nim udział graczy. Podjęliśmy decyzję, że minimalna liczba wynosić będzie 300 aktywnych graczy. Aktywny gracz oznacza w tym wypadku konto, które loguje się na danym serwerze co najmniej raz w miesiącu.

W momencie gdy liczba graczy spadnie poniżej 300, rozpocznie się odliczanie, które potrwa 28 dni. Po jego upływie świat zostanie zamknięty i gracze będą mogli rozpocząć nową przygodę na innym serwerze. Warto zwrócić uwagę, że konserwacje oraz aktualizacje mogą stać się bardzo czasochłonne jeśli w pewnym momencie nie rozpoczniemy procedury zamykania światów.

Naszym celem jest upewnienie się, że wszystkie światy są aktywne i zapewniają dobrą zabawę, zamykanie nieaktywnych światów i zoptymalizowanie wydajności serwerów. Mamy szczerą nadzieję, że przedstawione tu rozwiązanie będzie satysfakcjonujące dla całej naszej społeczności.


Wasz Team Grepolis
Ostatnio edytowane przez moderatora: 27. Lip 2014

 
Do góry